Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 754428 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline szulig

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3540 dnia: Wt, 28 Czerwiec 2022, 12:31:42 »
Panie i Panowie, grzecznie proszę, wypad na PW i tam sobie ucinajcie dyskusje światopogladowe nie związane z tematem  :)

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3541 dnia: Wt, 28 Czerwiec 2022, 12:37:39 »
Daj spokój, chłopak nic wartościowego nie wniósł do dyskusji, wszedł się tylko poprzekomarzać.

Ty niby coś wniosłeś wartościowego? Człowiek, któremu trzeba było wytłumaczyć podstawowe normy życia społecznego?

To jest zarzut.
Zaś biorąc pod uwagę, że jeżeli znajduje się jakieś pieniądze to na ogół leżące na chodniku monety to ciekaw jestem co robisz w takich sytuacjach skoro innym zarzucasz nieoddawanie znalezionych pieniędzy.
No. Chyba, że sam znajdujesz same pięćsetki, ale w takim razie przekładanie tego typu znalezisk na innych (że oni też muszą mieć takie przygody) jest chyba cokolwiek przesadne.

Naprawdę z podziwu wyjść nie mogę jak ludzie niby sporo czytający nie potrafią czytać ze zrozumieniem.
« Ostatnia zmiana: Wt, 28 Czerwiec 2022, 12:39:30 wysłana przez parsom »

Offline laf

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3542 dnia: Wt, 28 Czerwiec 2022, 13:52:38 »
Fajne jest to forum, takie nie za nudne  ;)

Offline death_bird

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3543 dnia: Wt, 28 Czerwiec 2022, 15:19:36 »
Panie i Panowie, grzecznie proszę, wypad na PW i tam sobie ucinajcie dyskusje światopogladowe nie związane z tematem  :)

To i tak trafi do kosza a ciekawość mnie zjadała.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline HugoL3

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3544 dnia: Śr, 29 Czerwiec 2022, 12:54:31 »
Ty niby coś wniosłeś wartościowego? Człowiek, któremu trzeba było wytłumaczyć podstawowe normy życia społecznego?

Naprawdę z podziwu wyjść nie mogę jak ludzie niby sporo czytający nie potrafią czytać ze zrozumieniem.

Ale ja Cię nie prosiłem o wytłumaczenie czegokolwiek. Ja wrzucilem promocję...
« Ostatnia zmiana: Śr, 29 Czerwiec 2022, 12:56:42 wysłana przez HugoL3 »

Offline Leyek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3545 dnia: Śr, 29 Czerwiec 2022, 16:02:02 »
LATO10 na taniej książce, tylko 5 tys kodów, obniża o 10%

Ale ściema z tą promką. Wszedłem obadać, a tam Egmont ścięte rabaty wyjściowe na 27-29%, Kultura Gniewu - 34%, dalej już nie patrzyłem.
Czyli z tymi dodatkowymi 10% wyjdzie w miarę standardowe 35-36% Egmont, ok. 40% KG.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3546 dnia: Śr, 29 Czerwiec 2022, 16:32:40 »
Tez o tym napisalem.
Część nowości Egmontu z poprzedniego miesiąca ma rabat przez ceneo na poziomie 26%, starsze pozycje które chciałem sobie uzupełnić rabat po 22%. Cóż, po prostu ich nie kupiłem i wcale mi nie żal. Ceny rosną, rabaty maleją, niech będzie tak dalej i się wypisuję z tego interesu, czytać co i tak mam do końca życia na luzie. :D
Ale to chyba nie ma nic wspolnego z promocja, to po ptostu efekt powolnego procesu okrajania rabatow. Kurc przez ceneo na najemnika tom 7 ma 24% rabatu na przyklad. Tez odpuscilem sobie ta pozycje, mimo, ze wczesniejsze 6 mam.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline srogin

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3547 dnia: Śr, 29 Czerwiec 2022, 16:41:00 »
Mi nastukało standardowe rabaty ok. 35-40%.
Z Egmontu brałem tylko Dziobaka Toto - 34% (chyba już od jakiegoś czasu tak wyglądał rabat na to wydawnictwo).

Może kwestia jakichś ciasteczek, czy przeglądarki (totalnie się na tym nie znam, tylko dywaguję).

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3548 dnia: Śr, 29 Czerwiec 2022, 16:50:59 »
Niee, pewnie brales od timofa i kultury gniewu pozycje, oni maka rabaty swietne wciaz.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline jotkwadrat

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3549 dnia: Śr, 29 Czerwiec 2022, 16:55:42 »
TK zawsze obniża rabaty gdy wrzuca jakiś kod. Ot, taka strategia marketingowa.  :(

Offline srogin

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3550 dnia: Śr, 29 Czerwiec 2022, 16:56:07 »
Niee, pewnie brales od timofa i kultury gniewu pozycje, oni maka rabaty swietne wciaz.

Trochę śmieszne w kontekście ostatniego wideo z Kołodziejczakiem i jego deklaracją, że mają najwyższe rabaty na rynku  :o

ukaszm84

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3551 dnia: Śr, 29 Czerwiec 2022, 16:59:25 »
Trochę śmieszne w kontekście ostatniego wideo z Kołodziejczakiem i jego deklaracją, że mają najwyższe rabaty na rynku  :o

A jak o tym wspomniałem wówczas to usłyszałem, że "bazyluję" :D

Offline Lipa

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3552 dnia: Śr, 29 Czerwiec 2022, 18:44:24 »
Wziąłem Blueberrego 3-8 + Młodość 1-3 i rabaty standardowe na poziomie 35%

Do tego stały rabat 7% + 10% z kodu i 100 zł mniej wyszło :)

Offline Castiglione

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3553 dnia: Cz, 30 Czerwiec 2022, 00:00:21 »
Trochę śmieszne w kontekście ostatniego wideo z Kołodziejczakiem i jego deklaracją, że mają najwyższe rabaty na rynku  :o
Tak po prawdzie to powiedział, że mają jedne z największych i nie negował, że inni wydawcy działają tak samo.

Offline eyesore

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3554 dnia: Cz, 30 Czerwiec 2022, 09:58:24 »
Ale ściema z tą promką. Wszedłem obadać, a tam Egmont ścięte rabaty wyjściowe na 27-29%, Kultura Gniewu - 34%, dalej już nie patrzyłem.
Czyli z tymi dodatkowymi 10% wyjdzie w miarę standardowe 35-36% Egmont, ok. 40% KG.

zapomniałem napisać że najlepiej przez Ceneo wchodzić na Tanią, wtedy rabaty sa w okolicy 35-37% + te 10% i zniżka dla stałych klientów = całkiem spoko cena