Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 754679 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline robbirob

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #165 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 08:05:18 »
Rabat lojalnościowy nie działa na wyprzedaże i promocje. Teraz Dredd jest w standardowej zniżce 18% i rabat się nalicza. Jak wyprzedawali za 25%, wówczas był wyłączony.
Ale rozumiem, że tak było zawsze? Bo kompletnie nie pamiętam. Podobnie z Muchą?

Offline Jaxx

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #166 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 08:26:54 »
Ale rozumiem, że tak było zawsze? Bo kompletnie nie pamiętam. Podobnie z Muchą?

No właśnie tego nie wiem, bo działam z tym rabatem dopiero od niedawna :) Ale z Muchą jest ok, rabat 35% + 5% lojalki działa bez problemu.


Online xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #167 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 08:33:59 »
Polecam regulamin:

4.4 Rabat cenowy nie łączy się z żadnymi promocjami organizowanymi w przez Organizatora.
Rabat nie obejmuje pozycji oznaczonych jako wyprzedaż,
Rabat nie obejmuje pozycji oznaczonych jako promocja.

Zawsze tak było.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline laf

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #168 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 08:34:43 »
Rabat lojalnościowy nie działa na wyprzedaże i promocje.
Jest dokładnie tak jak piszesz
Wycinek z Regulaminu:
"4.4 Rabat cenowy nie łączy się z żadnymi promocjami organizowanymi w przez Organizatora.

Rabat nie obejmuje pozycji oznaczonych jako wyprzedaż, np Wyprzedaż.

Rabat nie obejmuje pozycji oznaczonych jako promocja, np Promocja."

Edit. @xanar mnie uprzedził  >:(

Offline robbirob

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #169 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 08:47:21 »
Polecam regulamin:

4.4 Rabat cenowy nie łączy się z żadnymi promocjami organizowanymi w przez Organizatora.
Rabat nie obejmuje pozycji oznaczonych jako wyprzedaż,
Rabat nie obejmuje pozycji oznaczonych jako promocja.

Zawsze tak było.

xanar, czytałem regulamin, wiem, jak te zapisy wyglądają.

Ale nie wiem jakie to ma odniesienie w realu. Czy np. Mucha jak jest -35 to wtedy ma oznaczenie "promocja" i się nie łączy z lojalnościowym?

Offline history

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #170 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 08:55:09 »
Szkoda tego rabatu na KDR z bonito no ale trudno się mówi. Przynajmniej nie będzie zbędnego przeliczania itd. a na pewno mocno po kościach i dało gdy były promki 35% plus plus 3x5% -> lojalka, karta i kod dyktando. Teraz jak zostanie 5% z lojalki tylko to bonito będzie nieopłacalne.

Offline laf

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #171 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 09:04:10 »
Czy np. Mucha jak jest -35 to wtedy ma oznaczenie "promocja" i się nie łączy z lojalnościowym?
Jak mają promocję -35% to jest ona ogólnie na większość asortymentu, a więc wszystkie dodatkowe rabaty są wtedy uwzględniane. Te dodatkowe rabaty nie dotyczą tych towarów, które są w zakładkach "WYPRZEDAŻE" i "PROMOCJA" (na stronie głównej po lewej stronie).

Online xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #172 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 09:05:22 »
xanar, czytałem regulamin, wiem, jak te zapisy wyglądają.

Ale nie wiem jakie to ma odniesienie w realu. Czy np. Mucha jak jest -35 to wtedy ma oznaczenie "promocja" i się nie łączy z lojalnościowym?

W realu jest tak jak jak w regulaminie, np. teraz przy Palcojad. Tom 1 masz taki czerwony znaczek promocja -37% (nie sposób go nie zauważyć) i do tego już nic się nie dolicza. Na wszytko bez takich znaczków masz masz dodatkowy rabat (2,3,4,5%)

teraz laf był szybszy  ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline robbirob

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #173 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 09:38:37 »
W realu jest tak jak jak w regulaminie, np. teraz przy Palcojad. Tom 1 masz taki czerwony znaczek promocja -37% (nie sposób go nie zauważyć) i do tego już nic się nie dolicza. Na wszytko bez takich znaczków masz masz dodatkowy rabat (2,3,4,5%)

teraz laf był szybszy  ;D
Ja wiem, ale nadal się nie rozumiemy. Ja myślałem, że te promocje czy wyprzedaży maja np. na całe wydawnictwa podczas trwania -35%. Np. Mucha wtedy z automatu jest oznakowana takimi znaczkami.

Online xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #174 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 09:45:54 »
Gdzie masz taki znaczek jak przy Placojad tom 1 ? Ja tam nie widzę przy niczym z Muchy.
Do 5 kwitnia masz 35% rabatu na Muche, Egmont itd i do tego rabaty (2,3,4,5%), od 6 kwietnia będzie chyba 25% rabatu na Muche, Egmont itd i do tego rabaty (2,3,4,5%).
Twój komiks jest lepszy niż mój

ktosiek

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #175 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 10:03:27 »
Żadna to promocja, ale myślę że kogoś zainteresuje dostępny Kruk z limitowaną okładką.
https://www.gildia.pl/komiksy/376949-kruk-edycja-limitowana

Offline KubciO

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #176 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 10:03:44 »
Komiksy Muchy, tak samo jak i innych wydawców, są w puli produktów -35% i nie ma żadnych dodatkowych oznaczeń. I to już jakiś czas tak jest - przynajmniej odkąd sam robię zakupy w bonito.

Offline robbirob

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #177 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 11:05:32 »
Gdzie masz taki znaczek jak przy Placojad tom 1 ? Ja tam nie widzę przy niczym z Muchy.
Do 5 kwitnia masz 35% rabatu na Muche, Egmont itd i do tego rabaty (2,3,4,5%), od 6 kwietnia będzie chyba 25% rabatu na Muche, Egmont itd i do tego rabaty (2,3,4,5%).
Podałem Muchę jako przykład. Czy bywa tak, że całe wydawnictwo podczas trwania akcji -35  jest oznakowane jako promocja?
« Ostatnia zmiana: Cz, 04 Kwiecień 2019, 16:21:07 wysłana przez robbirob »

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #178 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 16:08:58 »
Jezeli to pytanie to nie. Nie zdarzylo sie, zeby przy -35% cale wydawnicto mialo znaczek promocja. Przynajmniej nie komiksowe

Offline robbirob

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #179 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 16:21:39 »
Jezeli to pytanie to nie. Nie zdarzylo sie, zeby przy -35% cale wydawnicto mialo znaczek promocja. Przynajmniej nie komiksowe
tak, pytanie, dodałem właśnie odpowiedni znak.
I dzięki za pełne wyjaśnienie, o to mi chodziło.