Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 754780 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2460 dnia: Pn, 15 Luty 2021, 23:22:48 »
A ile tam tam zakupów zrobiłeś ? Bo jak jedno to może być przypadek.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline licinus

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2461 dnia: Wt, 16 Luty 2021, 07:27:12 »
W zeszłym tygodniu przyszło do mnie moje pierwsze w historii zamówienie z DrugiegoWydania, zamówiłem 12 komiksów i przyszły w idealnym stanie. Pakowanie ok, jak ktoś robi zakupy w tantisie, to coś w tym stylu, a może nawet lepiej. Komiksy z każdej strony były zabezpieczone papierem, także paczka nabita i dosyć dobrze zabezpieczona. Na pewno skorzystam z ich usług w przyszłości.

Offline Antari

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2462 dnia: Wt, 16 Luty 2021, 10:26:55 »
A ile tam tam zakupów zrobiłeś ? Bo jak jedno to może być przypadek.

Ciebie przecież nie przekona nawet 12 zamówień rocznie od paru lat, więc w jakim celu pytasz?

Gildia to przeżytek niestety. Cenami nie są w stanie konkurować z dyskontami z Ceneo, a pod względem obsługi takie 50/50. U mnie zaliczyli kilka wpadek w przeszłości. Jak zaczynałem przygodę z komiksami na poważnie to na początu tam brałem.
« Ostatnia zmiana: Wt, 16 Luty 2021, 10:29:28 wysłana przez Antari »

Offline Pawel.M

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2463 dnia: Wt, 16 Luty 2021, 10:40:10 »
Z Drugim Wydaniem jest pewien problem - mają na Ceneo powystawiane pozycje, których de facto w sprzedaży nie mają. Zamawiasz taki rarytas, dorzucisz coś jeszcze, bo zawsze się dorzuca :D, a potem następuje cisza. Dzwonisz po paru dniach, to ci mówią, że rarytasa nie ma, ale resztę mogą wysłać.

Offline Pawel.M

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2464 dnia: Wt, 16 Luty 2021, 10:43:50 »
Livro pakuje dobrze,
tylko źli kurierzy wbijają im szpilki
To nie ludzie, to wilki
:D

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2465 dnia: Wt, 16 Luty 2021, 11:58:54 »
Ciebie przecież nie przekona nawet 12 zamówień rocznie od paru lat, więc w jakim celu pytasz?

Gildia to przeżytek niestety. Cenami nie są w stanie konkurować z dyskontami z Ceneo, a pod względem obsługi takie 50/50. U mnie zaliczyli kilka wpadek w przeszłości. Jak zaczynałem przygodę z komiksami na poważnie to na początu tam brałem.

Mnie przekonuje statystyka a ciebie "bo mi dobrze pakują" to, że jedna osoba dostała dobrze spakowane dziesięć razy a sto źle to chyba nie pakują dobrze, no ale ty wiesz lepiej.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline eyesore

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2466 dnia: Wt, 16 Luty 2021, 12:20:28 »
dostałem wczoraj paczkę od taniej ksiazki, Czarna Wdowa z Marvel 2.0 i nowi Mroczni Sędziowie, pakowanie ok, w karton dopasowany idealnie do obu pozycji, wszystko stan igła,

martinezpl

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2467 dnia: Wt, 16 Luty 2021, 17:27:14 »
Tania Książka - z książką Sparksa pt. "Powrót" w koszyku, jest dodatkowe 10% rabatu z kodem: SPARKS
Kod niestety działa tylko na ową książkę
"kod działa TYLKO na dwa wydania książki "Powrót", które znajdziesz poniżej"

Offline Bazyliszek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2468 dnia: Wt, 16 Luty 2021, 23:33:22 »
A ile tam tam zakupów zrobiłeś ? Bo jak jedno to może być przypadek.

Na razie zamówiłem u nich dwa razy i sobie chwalę, bo solidnie zabezpieczyli. Przecież śledzisz mój kanał YT, to widziałeś chyba oba unboxingi - ostatni i z listopada. :)


Online Konrad

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2469 dnia: Pt, 26 Luty 2021, 18:01:14 »
W nieprzeczytane.pl kilkanaście tytułów z 54% rabatem. Jeśli ktoś się skusi to radzę korzystać z płatności przy odbiorze, bo widzę dużo narzekań na dostępność i czas realizacji w ich sklepie

niprzeczytane.pl pozytywnie mnie zaskoczyło, zamówienie wysłane od razu następnego dnia i dzisiaj już je odebrałem. Pakowanie: sam karton i trochę wypełnienia papierem, ale nic się nie uszkodziło. Komiksy na szczęście nówki, bo zastanawiałem się czy przy tej cenie nie będą jakieś outletowe. Fajna promka, ale krótka bo większość cen już wzrosła.
Moje zakupy za 250zł:


Online parsom

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2470 dnia: Pt, 26 Luty 2021, 18:07:40 »
Mnie nie zaskoczyło - od razu napisali że większości tego co zamówiłem nie mają.

Offline Bazyliszek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2471 dnia: Nd, 07 Marzec 2021, 19:00:56 »
W tym miesiącu Tantis wraca z lepszymi cenami. Zamówiłem 12 komiksów - głównie pozycje z lutego i wyszło 4 zł taniej niż Drugie Wydanie. Darmowa dostawa do paczkomatu, więc teraz pozostaje mi czekać.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2472 dnia: Pn, 08 Marzec 2021, 10:36:27 »
Jakiś kodzik do taniej książki jest?
Piękno jest w oczach patrzącego.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2473 dnia: Pn, 08 Marzec 2021, 10:46:57 »
W tym miesiącu Tantis wraca z lepszymi cenami. Zamówiłem 12 komiksów - głównie pozycje z lutego i wyszło 4 zł taniej niż Drugie Wydanie. Darmowa dostawa do paczkomatu, więc teraz pozostaje mi czekać.

Pytanie - czy w kosztach zamówienia uwzględniasz również czas poświęcony na poszukiwania? Bo przy założeniu minimalnej stawki godzinowej 18,3 zł i poświęceniu na porównanie cen w różnych miejscach 15 minut, tracisz 4,58 zł, czyli więcej, niż zaoszczędzona kwota. A jeśli twoja stawka godzinowa jest wyższa i na porównanie poświęcasz więcej, niż 15 minut, co jest wysoce prawdopodobne, to takie "oszczędzanie" opłaca się odpowiednio mniej. Nie mówiąc już o tym, że ktoś może - tak jak np. ja - czas wolny uważać za dobro bezcenne. Taka dygresja :)

Offline Gorzki

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2474 dnia: Pn, 08 Marzec 2021, 11:53:34 »
Pytanie - czy w kosztach zamówienia uwzględniasz również czas poświęcony na poszukiwania? Bo przy założeniu minimalnej stawki godzinowej 18,3 zł i poświęceniu na porównanie cen w różnych miejscach 15 minut, tracisz 4,58 zł, czyli więcej, niż zaoszczędzona kwota. A jeśli twoja stawka godzinowa jest wyższa i na porównanie poświęcasz więcej, niż 15 minut, co jest wysoce prawdopodobne, to takie "oszczędzanie" opłaca się odpowiednio mniej. Nie mówiąc już o tym, że ktoś może - tak jak np. ja - czas wolny uważać za dobro bezcenne. Taka dygresja :)

Ale jeśli robi to w czasie pracy to  przy założeniu minimalnej stawki godzinowej 18,3 zł i poświęceniu na porównanie cen w różnych miejscach 15 minut, zarabia 4,58 zł