Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 754131 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Uluru

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2340 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 16:22:38 »
Spróbuj w oknie prywatnym. Sprawdziłem na Firefoxie i Chromie.
Dodałem do koszyka 2 komiksy po 70zł. Otworzyłem koszyk w nowej karcie i na poprzedniej wyskoczył kod. Działa za każdym razem.
Kilka kodów: sc5mwfgmep, sc485arhcw, scjx9a5p72, scdpjc88ud

Proszę bardzo, mi wszedł pierwszy akurat.

Offline history

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2341 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 16:48:48 »
Ja pierwszy raz korzystalem z goodie. Nie znam ich systemu, strony. Fakt, źle sie wyrazilem, cashback byl naliczony tylko nie zaakceptowany. NIe zmienia to faktu ze pisalem do nich z ich formularza trzy razy i nikt nie odpowiedzial. Zaraz minie 7 miesiecy od zakupu, troche mnie od moich reklamacji i nic. Gdyby nie forum sprawa dalej by nie byla ruszona. Na stronie wisi info ze czekaja na akceptację sklepu. Dzwoniłem do Egmontu (bo przez ich strone kupowalem) i pani mi powiedziała że pierwszy raz slyszy o goodie i współpracy. Kazała dzwonić do centrali. I takie odbijanie. Ale już tyle sie napisalem i czasu stracilem ze dociagne to do konca

W Egmoncie to nie wiedzą z czego żyją. Polecam kontakt przez messenger odpisują najczęściej do 1 dnia. Reklamacje zawsze się długo ciągną może to denerwować ale oni po prostu nie wyrabiają z tym tak mi się wydaje. Ja jestem z nich zadwolony kasę wypłacają do 3 dni kiedyś podobnie było z planetplus teraz ludzie już czekają pół roku na wypłaty dlatego z nich zrezygnowałem.

Offline szulig

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2342 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 17:22:45 »
W Egmoncie to nie wiedzą z czego żyją. Polecam kontakt przez messenger odpisują najczęściej do 1 dnia. Reklamacje zawsze się długo ciągną może to denerwować ale oni po prostu nie wyrabiają z tym tak mi się wydaje. Ja jestem z nich zadwolony kasę wypłacają do 3 dni kiedyś podobnie było z planetplus teraz ludzie już czekają pół roku na wypłaty dlatego z nich zrezygnowałem.
o widzisz, nie pomyslalem o messangerze. Pisalem do gluty i powiedziala ze musze zlozyc reklamacje w goodie a oni wysla oficjalna reklamcje do egmontu. Uderze z dwoch stron

Offline muaddib

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2343 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 17:30:22 »
ludzie już czekają pół roku
Dziś dostałem maila z przeprosinami od planetplusa, że w końcu wysłali mój przelew z lipca :)

Offline Gazza

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2344 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 23:58:04 »
Kupowałem dziś córce nowego iPhone przez Goodie w Media Markt i ponad 120 już czeka do zatwierdzenia przez sklep. Jeśli wskoczy szybciej niż poranny zakup i zwrot przez Egmont będę też cisnął z każdej możliwej strony.

Offline tB

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2345 dnia: So, 28 Listopad 2020, 08:36:40 »

Dzięki, wychodzi ładnie 2x Akira + 2x Alita Last Order + darmowy kurier.

Offline PawelC

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2346 dnia: Nd, 29 Listopad 2020, 22:32:48 »
Generują się wam jeszcze dziś te kody 10% na Egmont? Jeśli tak, mógłbym prosić o podesłanie? Nie potrafię tego wyklikać, a już na trzech przeglądarkach próbowałem, zalogowany i nie, normalnie i incognito...

Offline Koalar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2347 dnia: Nd, 29 Listopad 2020, 23:04:36 »
Nie generują się, pojawiają się kody z darmową wysyłką do Ruchu. Natomiast stare kody powinny działać.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline stachel

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2348 dnia: Pn, 30 Listopad 2020, 13:25:41 »
Jeszcze nie sprawdzałem szczegółów, ale SMYK komiksy 3 za 2 z Egmontu:
https://www.smyk.com/ksiazki-muzyka-film/wydawnictwa/egmont-polska.html

Dzięki! Wychodzi 46% jak się wrzuci wszystkie komiksy w tej samej cenie, od 120 złotych darmowa wysyłka.

Offline Voitas

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2349 dnia: Pn, 30 Listopad 2020, 13:29:50 »
Kurde, kolejne 3 zamówienia... Dobrze, że mam urodziny w najbliższą niedzielę :D

Punisher Max 6, 7, 8
Animal Man, Potwór z Bagien, Potwór
Ultimate X-Men 1, Hellblazer 6, Usagi 6

Wychodzą rabaty powyżej 40%

Offline tB

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2350 dnia: Pn, 30 Listopad 2020, 13:35:58 »
No wiem, przepraszam, sam też cierpię i zamawiam :)

Offline Death

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2351 dnia: Pn, 30 Listopad 2020, 15:09:10 »
Nie wiem czy jesteście świadomi, bo ja nie byłem, że promo - 35% minus 10% od już obniżonej z tych kodów i darmowa dostawa od 200 działają w sklepie Egmontu też na przedsprzedaż styczniową. Sprawdziłem sobie i już dzerżę na mailu potwierdzenie zamówienia 2 x kolekcji młodego Kinga, Corto Maltese, Smaxa, Lucky Luke'a i Dona Rosy. Na razie odpuściłem Batmana Wrightsona, ale może go kiedyś kupię. Także styczniowy Egmont załatwiony.

Offline Voitas

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2352 dnia: Pn, 30 Listopad 2020, 15:31:34 »
Mnie od zamawiania w Egmoncie odpychają komentarze osób, które nie dostały kompletnego zamówienia. Jak coś zamawiam to chcę albo całość albo nic.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2353 dnia: Pn, 30 Listopad 2020, 16:13:21 »
Jestem dobrej myśli, bo skoro kupiłem w przedsprzedaży to chyba jeszcze mają na stanie. :D

Offline radef

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2354 dnia: Pn, 30 Listopad 2020, 16:22:12 »
Jestem dobrej myśli, bo skoro kupiłem w przedsprzedaży to chyba jeszcze mają na stanie. :D
To jest szansa, że system zgłupieje - jakieś tomy pojawią się szybciej, któreś później i wyślą tylko część.
Choć przyznam szczerze, a trochę zamówień na Egmoncie zrobiłem przez lata, chyba trochę to lepiej działa niż kiedyś, raczej już nie zdarza się wysyłać częściowych zamówień, choć brakujące komiksy są na stanie.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya