Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 754320 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline nekro

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2250 dnia: Wt, 24 Listopad 2020, 08:47:38 »
W Gandalfie jest teraz kupon (BLIK20) na -20zł przy płatności Blikiem od kwoty 99zł.
Dodatkowo mają teraz jedne z najniższych cen przy wchodzeniu na stronę przez Ceneo.
Najtańsza wysyłka 7zł do kiosku ruchu, od 200zł darmowa.

Super cena wychodzi za Donżona 2. Z wysyłką do kiosku zapłaciłem przed chwilą 88,64zł, więc prawie 48% rabatu. Taniej raczej nie będzie.
https://www.gandalf.com.pl/b/donzon-wydanie-zbiorcze-2/?utm_source=ceneo&utm_medium=referral&utm_campaign=ceneo



Do tego cashback 4%
« Ostatnia zmiana: Wt, 24 Listopad 2020, 15:36:04 wysłana przez Mateusz »

Offline kenji

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2251 dnia: Wt, 24 Listopad 2020, 09:11:11 »
Bo chyba jestem na to za głupi .... ale nie łapie jak działa cashback. Np teraz w gandalfie - co trzeba zrobić aby zadziałał ten 4 % rabat ?

Mam aplikacje , mam konto w CB ale nigdzie w aplikacji nie mogę znaleźć sklepu gandalf. Czy może to w sklepie gandalf coś musze zaznaczyć ...

Offline radef

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2252 dnia: Wt, 24 Listopad 2020, 09:12:47 »
Tyle się 'ostatnio' naczytałem o kiepskiej obsłudze sklepu Gandalf, że nawet blikowa promocja nie jest w stanie przezwyciężyć niechęci składania tam zamówień...
Ja zupełnie tego nie rozumiem, ostatnio do mnie przyszły dwa zamówienia (Legenda Korry i Potwór z Bagien Snydera) i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Szybko, dobrze spakowane, bez uszkodzeń.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Online Konrad

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2253 dnia: Wt, 24 Listopad 2020, 09:15:53 »
Bo chyba jestem na to za głupi .... ale nie łapie jak działa cashback. Np teraz w gandalfie - co trzeba zrobić aby zadziałał ten 4 % rabat ?

Mam aplikacje , mam konto w CB ale nigdzie w aplikacji nie mogę znaleźć sklepu gandalf. Czy może to w sklepie gandalf coś musze zaznaczyć ...

https://goodie.pl/marka/gandalf-com-pl

Offline FDH

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2254 dnia: Wt, 24 Listopad 2020, 10:00:55 »
Po Donżona trzeba wejść przez link podany przez Konrada,bo przez ceneo nie wyszukuje tego na Gandalfie jes jeszcze Złoty wiek 2 za 75 tym razem przez ceneo;)

Offline Uluru

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2255 dnia: Wt, 24 Listopad 2020, 10:23:57 »
Po Donżona trzeba wejść przez link podany przez Konrada,bo przez ceneo nie wyszukuje tego na Gandalfie jes jeszcze Złoty wiek 2 za 75 tym razem przez ceneo;)

Wystarczy że będąc  na sklepie wklei się tą końcówkę do produktu /?utm_source=ceneo&utm_medium=referral&utm_campaign=ceneo , polecam popatrzeć, np Kurc z tym linkiem ma z automatu 40% rabat, ja zgarnąłem 2 i 3 tom Bernarda za niecałe 130zł w sumie. Vasco można zgarnąć po 5 dyszek za tom.

Edit: ta metoda też działa na timofa :)
« Ostatnia zmiana: Wt, 24 Listopad 2020, 10:34:33 wysłana przez Uluru »

Offline chch

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2256 dnia: Wt, 24 Listopad 2020, 11:06:43 »
Do tego cashback 4%

Niestety nie ma tak dobrze. Jak się wchodzi przez goodie, to ustawiaja się standardowe ceny (bez zniżek z ceneo). Tak samo mam w taniej ksiażce.

Offline Uluru

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2257 dnia: Wt, 24 Listopad 2020, 11:37:56 »
Niestety nie ma tak dobrze. Jak się wchodzi przez goodie, to ustawiaja się standardowe ceny (bez zniżek z ceneo). Tak samo mam w taniej ksiażce.

Najpierw sobie zrób koszyk w sklepie, dopiero potem wchodzisz przez Goodie  8) 8)

Offline chch

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2258 dnia: Wt, 24 Listopad 2020, 11:40:02 »
Najpierw sobie zrób koszyk w sklepie, dopiero potem wchodzisz przez Goodie  8) 8)
Tak właśnie robiłem. Ceny w koszyku się zwiększają.

Offline Grrrgory

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2259 dnia: Wt, 24 Listopad 2020, 11:47:43 »
Tak właśnie robiłem. Ceny w koszyku się zwiększają.
U mnie działa. Przez Ceneo dodałem do koszyka. Zamknąłem przeglądarkę i przez goodie ceny w koszyku nadal z rabatem. Może wyczyścić cookies i spróbuj jeszcze raz.

Offline szulig

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2260 dnia: Wt, 24 Listopad 2020, 12:11:45 »
Uważajcie na godie. Ja w lutym lub marcu robilem zakupy przez nich, do dzisiaj nie dostałem cashbacku. Chcą zebym podał date zakupów, sklep w ktorym robilem. Kasa wisi caly czas nie zatwierdzona. Nie pamietam kiedy ani w jakim sklepie robilem zakupy. Pisalem do nich 3 razy, zero odpowiedzi. Dopiero gdy napisalem na FB odpisali zebym podal powyzsze dane. Odpuścilem sobie ich calkowiecie. Na planetplus wystarczyl telefon zeby gosc zatwierdził cashback. I zeby nie bylo. Pisze tylko o swoim przypadku.

Offline stachel

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2261 dnia: Wt, 24 Listopad 2020, 12:34:53 »
Uważajcie na godie. Ja w lutym lub marcu robilem zakupy przez nich, do dzisiaj nie dostałem cashbacku. Chcą zebym podał date zakupów, sklep w ktorym robilem. Kasa wisi caly czas nie zatwierdzona. Nie pamietam kiedy ani w jakim sklepie robilem zakupy. Pisalem do nich 3 razy, zero odpowiedzi. Dopiero gdy napisalem na FB odpisali zebym podal powyzsze dane. Odpuścilem sobie ich calkowiecie. Na planetplus wystarczyl telefon zeby gosc zatwierdził cashback. I zeby nie bylo. Pisze tylko o swoim przypadku.

W sensie: nie mam pojęcia jaki cashback mi się należy, ale naliczcie mi go? Bardziej roszczeniowej postawy dawno nie widziałem. Goodie ma prosty formularz reklamacji: trzeba podać datę, sklep i kwotę, wszystko co znajdziesz w minutę na własnym mailu ;) Inna sprawa, że parę cashbacków też mi wisi już dość długo, ale nie wiem czy w ogóle naliczą, bo korzystałem wtedy też z promocji z Ceneo.

Online adamarluk

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2262 dnia: Wt, 24 Listopad 2020, 12:58:07 »
Fajnie wychodzi też w Gandalfie The Goon 4 + Instytut bombowych teorii. -48% przez ceneo

Offline chch

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2263 dnia: Wt, 24 Listopad 2020, 13:04:04 »
Dodałem produkty do koszyka, wylogowałem się, wyczyściłem cookies na telefonie, zalogowałem się przez goodie do gandalfa (na telefonie) - ceny wzrosły.

Offline zombie001

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2264 dnia: Wt, 24 Listopad 2020, 13:15:00 »
Pewnie problem w tym, że używasz goodie z telefonu. Ja bym standardowo to zrobił na kompie / laptopie.
KEEP CALM AND HATE EVERYONE