Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 462787 razy)

Offline MaLeKrSkr

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3150 dnia: Cz, 25 Listopad 2021, 13:40:04 »
Już mi nie uwzględnia żadnego kodu, nawet na darmową wysyłkę. Pisze,że dla robiących pierwszy raz zakupy przez ceneo, a niby co robię... :'(

Też nie wiedziałem o co chodzi, ale musisz wpisać w przeglądarkę adres ceneo.pl i tam dopiero dodać do koszyka. Mi za którymś razem się udało. O to wpisanie chodzi, jak weźmiesz z linka albo wyszukiwarki to kodu nie zaakceptuje.

Offline sum41

« Odpowiedź #3151 dnia: Cz, 25 Listopad 2021, 15:52:29 »
Ktos moze krok po kroku napisac jak to zakupic z tym kodem?
To będzie ciekawa jesień. Ministerstwo Zdrowia będzie jednej połowie Polaków mówić, żeby się szczepili, bo szczepionki działają, a drugiej połowie Polaków mówić, żeby się szczepili 3 raz, bo ich szczepionki już nie działają :)

Offline Eguaroc

« Odpowiedź #3152 dnia: Cz, 25 Listopad 2021, 16:15:55 »
Musisz sam wpisać adres ceneo.pl w przeglądarkę i dopiero na stronie wyszukać dany komiks. Dajesz kup teraz, uzupełniasz sposób dostawy, płatności i pojawia się pole na wpisanie kodu rabatowego.

Jeżeli wejdziesz tylko z linka od kogoś, to rabat ci się nie naliczy, bo wyskoczy informacja, że zakupy muszą być rozpoczęte ze strony ceneo, a nie z zewnątrz.

Aczkolwiek na ten moment Strange został tylko z jednego sklepu i po rabacie wychodzi 200 zł - szkoda, bo wziąłbym, gdybym zdążył się załapać na 150.

Offline MaLeKrSkr

« Odpowiedź #3153 dnia: Cz, 25 Listopad 2021, 16:16:44 »
Ktos moze krok po kroku napisac jak to zakupic z tym kodem?

1. Otwierasz przeglądarkę i wpisujesz adres www.ceneo.pl (to jest najważniejsze)
2. W ceneo wyszukujesz "Doktor Strange"
3. Klikasz w główną ofertę, która pokazuje się po prawej stronie od okładki
4. Przekierowuje cię wtedy do koszyka i robisz "kup teraz" (czy jak to tam było)
5. W opcjach dostawa i płatność wybierasz opcje dostawy, poajesz dane i wybierasz metodę płatności; jak to zrobisz to na samym dole pojawia się okienko do wpisania kodu
6. Wpisujesz kod i akceptujesz go przyciskiem "dodaj:, który jest obok
7. Wtedy powinno zaakceptować kod

Mi się udało za 4 razem chyba. I nie odświeżaj strony bo kod się nie przyjmie. Przypadkowo odświeżyłem i zrobiło mi zamówienie na normalną cenę, które teraz próbuję anulować.

Offline sum41

« Odpowiedź #3154 dnia: Cz, 25 Listopad 2021, 17:00:23 »
Dzieki Panowie za pomoc, ale wlasnie chyba po rabacie wychodzi 200zl  pomysle bo liczylem na 150zl.
To będzie ciekawa jesień. Ministerstwo Zdrowia będzie jednej połowie Polaków mówić, żeby się szczepili, bo szczepionki działają, a drugiej połowie Polaków mówić, żeby się szczepili 3 raz, bo ich szczepionki już nie działają :)

Offline xanar

« Odpowiedź #3155 dnia: Cz, 25 Listopad 2021, 17:38:07 »
1. Otwierasz przeglądarkę i wpisujesz adres www.ceneo.pl (to jest najważniejsze)
:)

Online isteklistek

« Odpowiedź #3156 dnia: Pt, 26 Listopad 2021, 10:36:27 »
Koszyk ok. 30 złotych taniej. Trzeba dokładnie sprawdzać ceny kupiłem komiks z rabatem 33% a teraz jest 30% po kilku minutach, ale nie mam zamiaru im pisać skoro wiedzą lepiej po wtorkowej akcji. We wtorek pojawiła się ponownie książka w ofercie, ale miała zmieniony rabat, bo wcześniej było 30% i cena 52,4 zł, a jest 10% 67,4, więc im napisałem, że chyba błąd, a oni napisali, że ta książka jest trudno dostępna i jest jej mało w hurtowniach, więc mogą dać 10%. W tym samym czasie na bonito było ponad 400 sztuk. Pod koniec dnia na gildia jednak książka ma 30% i dotrwała do dziś z rabatem, a spodziewałem się problemu.

Offline history

« Odpowiedź #3157 dnia: Pt, 26 Listopad 2021, 12:10:57 »
Jak ktoś chce tą mroczną otchłań i jest z Krakowa to mogę odsprzedać za 70zł z odbiorem osobistym w Galerii Krak.
Pisać priv jak coś

Online misiokles

« Odpowiedź #3158 dnia: Pt, 26 Listopad 2021, 16:16:35 »
Oficjalny sklep wyd. Marginesy - -50% na komiksy z kodem BLACK + od 130 zł darmowa dostawa.

Za takie pieniążki nie wziąć Czarnych Nenufarów to grzech, serio (kupuję właśnie drugi egzemplarz na prezent). Polecam też bardzo Klub Detektywów!
Promocja jak najbardziej zacna, jak i same komiksy, ale trzeba mieć na uwadze, że wydawnictwo regularnie daje promke -50% okładkowej. Ostatnio miesiąc temu.

« Odpowiedź #3159 dnia: Pt, 26 Listopad 2021, 16:28:36 »
  Wyjątkowa nędza w tym roku, nie zawiodło jedynie NSC. Egmont -35%, zawsze było -40 brałem wtedy większy pakiet czyli styczeń plus jakieś zaległości w tym roku odpuszczę. Gildia to samo rabaty jak przy każdej innej wyprzedaży, liczyłem na Empik i jakąś fajną promkę na filmy, mam tam kilka tytułów w schowku i też nic. Ciemność, widzę ciemność.

Glutamiluta skoro jesteś, wiesz kiedy rzucacie następne dodruki? Wywiało tego pierwszego Spider-mana od Spencera, kupiłem drugi tom a pierwszego nie zdążyłem, na allegro 142 złote w sklepie z którego zresztą od czasu do czasu korzystam.
« Ostatnia zmiana: Pt, 26 Listopad 2021, 16:30:51 wysłana przez SkandalistaLarryFlynt »

Offline Koalar

« Odpowiedź #3160 dnia: Pt, 26 Listopad 2021, 17:11:18 »
Możesz na egmont.pl skorzystać z tych kodów od 200 zł, wtedy wychodzi ok. -41,5%. Chyba że chciałbyś skorzystać z nich przy -40%, ale chyba rzadko tam jest taki rabat, nie licząc wakacyjnych wyprzedaży.
Rzeczywiście słabizna w tym roku, ale w sumie nie wiem, na co liczyłem, bo co roku jest cienizna.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

« Odpowiedź #3161 dnia: Pt, 26 Listopad 2021, 17:49:57 »
Oooo, podziękować czegoś takiego właśnie szukałem, 41,5% jest zadowalające nie jestem nadmiernie pazerny ;)

Offline Motyl

« Odpowiedź #3162 dnia: So, 27 Listopad 2021, 21:47:02 »
Teraz za to wchodzi jakaś naukowa.pl z przesyłką za 144,73 zł. Tu jest:
https://www.ceneo.pl/113504160;basket

Jakaś naukowa.pl to księgarnia internetowa z Lublina, ma dwa punkty stacjonarne, gdzie można odebrać zamówienie. Jeden w centrum miasta na miasteczku akademickim, drugi na Nałęczowskiej na wylotówce na Nałęczów. Wczoraj odebrałem u nich swojego Strange'a. Obsługa bez zarzutu, niezwykle miła i uprzejma, towar w stanie idealnym. Zawsze to lepiej samemu odebrać, bo wysyłka do paczkomatu to loteria, kurierzy przed świętami szaleją. 

Offline laf

« Odpowiedź #3163 dnia: Pn, 29 Listopad 2021, 11:11:59 »
Mam kod zniżkowy o wartości 10 zł do Taniej Książki (przy zamówieniu min. 99 zł). Kod ważny do jutra. Zainteresowani proszę o priv.

Edit. Już nieaktualne
« Ostatnia zmiana: Pn, 29 Listopad 2021, 11:34:52 wysłana przez laf »

Offline glutamiluta

« Odpowiedź #3164 dnia: Pn, 29 Listopad 2021, 11:18:43 »
Glutamiluta skoro jesteś, wiesz kiedy rzucacie następne dodruki? Wywiało tego pierwszego Spider-mana od Spencera, kupiłem drugi tom a pierwszego nie zdążyłem, na allegro 142 złote w sklepie z którego zresztą od czasu do czasu korzystam.

Niestety kwestia dodruków jest ściśle tajna i zazwyczaj dowiaduje sie o nich kilka dni przed wysyłką. Nic tu nie wiem póki co