Autor Wątek: Smak Liter  (Przeczytany 13773 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline saruman

Odp: Smak Liter
« Odpowiedź #15 dnia: Pn, 16 Październik 2023, 20:17:52 »
Zareklamowałem - zobaczymy jak wygląda proces reklamacji.

Po zgłoszeniu wady przez e-mail dostałem kod, który trzeba było napisać na paczce - przesyłka jest więc z góry opłacona przez sklep i nie trzeba drukować/opłacać etykiety. Po otrzymaniu wadliwego komiksu wysyłają nowy.

Offline korek42

Odp: Smak Liter
« Odpowiedź #16 dnia: Wt, 17 Październik 2023, 10:27:46 »
u mnie przyszła paczka ładnie zapakowana, żadnych zagniecień i ubić, tak więc na tą chwilę Smak Liter ma u mnie duuży plus :)

Online LukCook

Odp: Smak Liter
« Odpowiedź #17 dnia: Pn, 30 Październik 2023, 12:16:27 »
Pierwsze koty za płoty, złożyłem pierwsze zamówienie w smaku liter.

Online Alienus66

Odp: Smak Liter
« Odpowiedź #18 dnia: Pn, 30 Październik 2023, 12:41:46 »
Smak liter pakuje dobrze przynajmniej u mnie tak było

Offline Dalthon

Odp: Smak Liter
« Odpowiedź #19 dnia: Pn, 30 Październik 2023, 13:37:18 »
Z tym pakowaniem to istna loteria. W większości przypadków porządny karton, plus foliowe wypełniacze. Chociaż przedostatnia paczka wyglądała z zewnątrz jakby ktoś ją ciągnął za samochodem i dodatkowo nie był to jej pierwszy kurs (stare folie i nawet etykieta!). Za to w środku komiksy popakowane po dwie sztuki i każdy zawinięty w folię bąbelkową. Ostatnia paczka za to z zewnątrz mega mocny karton ale w środku wszystko luzem z wypełniacz foliowy. Być może dlatego że podział komiksy/książki był pół na pół ale jednak lekko mało profesjonalne pakowanie. Jak widać chyba to zależy wszystko od pakowacza :(

Offline amsterdream

Odp: Smak Liter
« Odpowiedź #20 dnia: Pn, 30 Październik 2023, 13:50:58 »
U mnie na trzy zamówienia w dwóch w zasadzie brak pakowania (wszystko wrzucone luzem do za dużego, słabego kartonu) a ostatnie, największe porządnie spakowane (folia, wypełniacz, gruby karton). Czyli loteria.

Offline Rodrigues

Odp: Smak Liter
« Odpowiedź #21 dnia: Pn, 30 Październik 2023, 19:16:55 »
Jest różnie (w moim przypadku większość na plus). Najbezpieczniejsze wydaje się wykonanie "manewru egmontowskiego": zamawianie do paczki pozycji w podobnej wielkości. Chociaż powiem Wam, że ostatnio zmawiałem komiksy o różnych gabarytach i po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia, poprosiłem o pakowanie, które będzie adekwatne do takiego rozrzutu wielkości. Dostałem potwierdzenie, że moja prośba została przekazana do magazynu. Paczka przyszła porządna. W środku bąble i tektura falowana. Towar w stanie GIT.

Offline Fanatyk_2004

Odp: Smak Liter
« Odpowiedź #22 dnia: Wt, 31 Październik 2023, 18:45:45 »
Czy na smakliter jest darmowa wysyłka powyżej jakiejś kwoty zamówienia ? Ogólnie bym spróbował teraz złożyć zamówienie ale koszt do paczkomatu 16,99 zł niezbyt się kalkujue ;)

Offline volker

Odp: Smak Liter
« Odpowiedź #23 dnia: Wt, 31 Październik 2023, 18:49:19 »
Nie ma darmowej dostawy. Orlen paczka jest za 9,99 zł.

Offline Zwirek

Odp: Smak Liter
« Odpowiedź #24 dnia: Wt, 31 Październik 2023, 19:23:24 »
Ostatnio zamówiłem kilka komiksów, starałem się wybierać podobne formaty. Sam karton trochę lichy, ale każdy komiks zawinięty był w folię bąbelkową, dodane też były wypełniacze. Widać, że się starają, może jedynie  brakuje trochę doświadczenia. Komiksy przyszły całe, jedynie Ghost Rider miał minimalnie zwichrowane narożniki z jednej strony, taka namiastka ubicia, ale do ubicia nie doszło. Zamawiałem do automatu Orlenu, tutaj też wszystko sprawnie. Zamierzam ponownie zamówić w tym sklepie, ceny mają chyba najlepsze na rynku.

Online LukCook

Odp: Smak Liter
« Odpowiedź #25 dnia: Cz, 02 Listopad 2023, 17:19:45 »
Odebrałem pierwszą przesyłkę od smaku liter - wszystko super. Każdy komiks osobno zabezpieczony folią bąbelkową. Duży karton, szczelnie zapełniony wypełniaczami. Mam nadzieję, że utrzymają jakość pakowania.

Offline Fanatyk_2004

Odp: Smak Liter
« Odpowiedź #26 dnia: Pt, 03 Listopad 2023, 16:22:39 »
Ja złożyłem pierwsze zamówienie: Wolverine Epic + Baltimore T.2. Opiszę wrażenia po otrzymaniu przesyłki ;)

Offline Sebo

Odp: Smak Liter
« Odpowiedź #27 dnia: Pn, 06 Listopad 2023, 16:54:23 »
Nie ma darmowej dostawy. Orlen paczka jest za 9,99 zł.

Nawet odbiór osobisty jest odpłatny:) ale przy dużych zamówieniach i tak są tu duże oszczędności w porównaniu do standardowego rabatu 30% i darmowej dostawy. Ja korzystam od ponad roku. Z pakowaniem jest ok, ale czasem mimo dobrego pakowania zdarza się, że komiksy mają zarysowania na okładkach i tego typu usterki.

Offline Roszadok

Odp: Smak Liter
« Odpowiedź #28 dnia: Śr, 15 Listopad 2023, 17:28:47 »
No powiem że pisali, pisali i przekonali. Zamówiłem 13 pozycji książki, manga, komiks duży i mały. Co do pakowania owinięte w bąble po 3 pozycje, do tego dołożone uszczelnione po bokach. Patrząc na paczkę to przeżyła swoje, tylko nie wiem czy w podróży do mnie czy poprzedniej(taśmy Empiku IKSDE). Nie ma uszkodzeń, pomimo że po otwarciu paczki wyglądała że tam musiało to wszystko latać (ale samemu nie umiałem zatrząść zawartością). Czas realizacji od 13.11 do 15.11 to taki ekspres jakiego nie doświadczyłem w sklepach internetowych bez lokalnej siedziby stacjonarnej.

TL;DR;
Dobrze, szybko i nawet płacąc za wysyłkę tanio.

Offline Fanatyk_2004

Odp: Smak Liter
« Odpowiedź #29 dnia: Pt, 24 Listopad 2023, 19:03:38 »
Pierwsza przesyłka za mną - pakowanie w porządku, stan komiksów BDB.