Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 395006 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline GoNzO

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #615 dnia: So, 27 Lipiec 2019, 17:37:35 »
Co to JJ? :>

Offline OokamiG

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #616 dnia: So, 27 Lipiec 2019, 18:48:47 »
Jessica Jones.

Offline Red Fury

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #617 dnia: Śr, 31 Lipiec 2019, 20:42:23 »

Zamówienie z Livro

Ciężkie komiksy typu Punisher zapakowane o ZGROZO! w najzwyklejszą dużą żółtą kopertę bąbelkową, aż cud że się rogi w transporcie nie poobijały. Szok i niedowierzanie, nawet Merlin lepiej pakuje swoje paczki, albo ja natrafiłem na jakiś gorszy dzień.

Dla odmiany

Gildia
  moje pierwsze zamówienie. Wszystko ładnie i cacy, 10 różnych wielkościowo komiksów zapakowane w podwójny karton. Nic nie latało w  środku. Dodatkowo zabezpieczone w folię bąbelkową. Polecam !
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Offline carnivale

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #618 dnia: Śr, 31 Lipiec 2019, 20:53:33 »
Pytałem Livro jak pakują pojedynczy komiks to mi odpisali , że w ochronnej kopercie bąbelkowej , a że moje zamówienia są małe , jedna lub dwie sztuki więc zrezygnowałem z zakupów w tym sklepie. 

Offline Deg

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #619 dnia: Śr, 31 Lipiec 2019, 21:35:46 »
Chodnik Literacki, dostawa poprzez Ruch.
Jest karton, bardzo ładnie, trochę za duży się wydaje, ale raczej nic w środku nie grzechocze. Pozycje różnych rozmiarów, więc pewnie tylko taki dało się dopasować, ok.
Naklejka adresowa ładnie schodzi, brawo, zazwyczaj taśma przeszkadza... zaraz. Taśma?
Nie ma taśmy.
Karton można otworzyć i zamknąć bez śladu włamania. Ot, wystarczy wysunąć kartonowe skrzydełko i już można sobie poczytać.
Nie wiem, czy ganić Chodnik za pakowanie, czy chwalić Ruch za uczciwość dostawców? W sumie oszczędzili mi trudu z rozpakowaniem paczki :)
This is my truth, tell me yours.

Offline GoNzO

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #620 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 14:27:34 »
W końcu po prawie 2 tygodniach dotarła do mnie paczka z tantis. Problemem były spowodowane przez kuriera Geis (likwidacja oddziału itp.). Muszę pochwalić biuro obsługi i reklamacyjne tantis, świetny kontakt, odpisują na maile po kilku minutach. Miła pani już chciała wysyłać mi drugą paczkę przez Pocztę Polską, na szczęście wstrzymaliśmy się i paczka z Geis w końcu dotarła. Pakowanie dobre na około 25 pozycji jedna lekko ubita co przy takiej wadze i tak nieźle wyszło.

Offline OokamiG

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #621 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 14:34:01 »
Bonito coraz gorsze pakowanie. Komiksy wsadzane w pojedynczy, cienki karton bez folii. Chyba tylko anioł stróż mojej paczki sprawił, ze komiksy dotarły bez uszczerbków.

Offline Voitas

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #622 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 14:39:31 »
Ja ostatnio reklamowałem Hellblazer T.2 w Bonito, bo mimo tego, że paczka była ok zapakowana to komiks miał dziury w okładce. Nowa sztuka przyszła tak zapakowana, że nic na świecie by jej nie ruszyło :) Szkoda, że tak każdej paczki nie pakują.

Offline amsterdream

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #623 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 16:12:05 »
W ostatnim czasie chyba wszystkie sklepy prześcigają się w tym, kto bardziej zaniży standardy pakowania. W tamtym tygodniu przyszła do mnie paczka z Mestro:
Spoiler: PokażUkryj

Cud, że nic się nie zniszczyło :o

Online xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #624 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 16:16:39 »
U mnie Bonito bardzo dobrze spakowało, nawalone papieru, może to kwestia tego za ile się kupuje, ja zawsze robię tak żeby się załapać na darmową wysyłkę kurierem.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #625 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 16:23:27 »
Hm... tak sobie czytam te posty krytykujące sposób pakowania i widzę jedną prawidłowość - wszędzie pojawiają się określenia, że to cud, że nic się nie zniszczyło, że pakowanie tak beznadziejne, że aż trudno uwierzyć, że wszystko przyszło w stanie idealnym, itp. Zero raportów o obitych rogach, zniszczonych okładkach, itp. To może jednak mimo wszystko to pakowanie jest porządne, skoro spełnia swoją rolę, tj. komiksy docierają do adresatów nienaruszone?

Online xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #626 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 16:42:56 »
wg ciebie wrzucenie np. sześciu komiksów do koperty z folią bąbelkowi to dobre pakowanie ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline VooDoo-79

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #627 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 16:51:30 »
Trochę w tym prawdy jest, nawet na zdjęciu kolegi @Amsterdam widać że niby wszystko ok, komiksy ładnie ułożone, karton zostaje zamknięty i nikt nim nie rzuca tylko delikatnie przekazuje firmie kurierskiej, a to że oni później rzucają tymi kartonami z busa do busa po 5 metrów i ich zawartość fika koziołki to co sklep obchodzi przecież oni zrobili swoje  ;) Generalnie temat rzeka bo my zrobiliśmy swoje spakowaliśmy, a co nas obchodzi jak to kurierzy do was przewożą że zawartość się niszczy  ;D

Offline Grrrgory

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #628 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 19:29:29 »
Ja dzisiaj odebrałem paczkę z nieprzeczytane. To był mój pierwszy zakup w tym sklepie. Komiksów kilka z ostatniej promocji. Karton ładnie dopasowany, do tego poduszki powietrzne wypełniające wolną przestrzeń. Byłoby ok gdyby nie to że"Byłem bogiem" dotarło bez folii, za to z ok 2-3 mm dziurą w grzbiecie.

Ps. witam serdecznie na forum, jako nowy użytkownik i dosyć świeży fan sztuki komiksowej (od ok pół roku) i pozdrawiam :)

Offline VooDoo-79

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #629 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 19:45:28 »
Byłoby ok gdyby nie to że"Byłem bogiem" dotarło bez folii, za to z ok 2-3 mm dziurą w grzbiecie.

Jeśli chodzi o Byłem Bogiem od Muchy to ten komiks został wydany w 2013 r. i wtedy nie był foliowany więc tutaj jest raczej ok, natomiast dziura w grzbiecie jak najbardziej nie jest ok  ;)

Ps. witam serdecznie nowego kolegę na forum i pozdrawiam  ;)