Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 395010 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline PJP

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #525 dnia: Śr, 19 Czerwiec 2019, 15:36:45 »
Też tantis. Sporo. Bąbelki i kartonik. Ok :)

Offline marceli

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #526 dnia: So, 22 Czerwiec 2019, 01:02:23 »
Zamawiał ktoś w Ravelo (Twoj_Sklep_24) przez allegro? Mają tam komiks w dobrej cenie, który mnie interesuje. Jak z pakowaniem? Nie wrzucą mi samego w kopertę bąbelkową bez żadnych zabezpieczeń?
« Ostatnia zmiana: So, 22 Czerwiec 2019, 01:07:08 wysłana przez marceli »

Offline Deg

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #527 dnia: So, 22 Czerwiec 2019, 01:17:49 »
Zamawiałem raz, przyszło ładnie zapakowane w karton. Ravelo raczej nie bawi się w koperty, ale zawsze można zapytać ich bezpośrednio :)
This is my truth, tell me yours.

Online xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #528 dnia: Nd, 23 Czerwiec 2019, 11:52:16 »
Kupował ktoś coś na archonia.com, jak tam pakują ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline starcek

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #529 dnia: Pn, 24 Czerwiec 2019, 13:25:30 »
Jak przez mgłę pamiętam, że omniaki w pudle były solidnie zabezpieczone. To było ze 2 lata temu..
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline R~Q

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #530 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 08:18:41 »
Zamawiał ktoś w Ravelo (Twoj_Sklep_24) przez allegro? Mają tam komiks w dobrej cenie, który mnie interesuje. Jak z pakowaniem? Nie wrzucą mi samego w kopertę bąbelkową bez żadnych zabezpieczeń?
Ja kupowałem, przesyłka jest dosłownie identyczna jak z egmont.pl.

Offline Jaxx

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #531 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 08:36:10 »
Odebrałem wczoraj przesyłkę z Czytam.pl i generalnie to jest jakiś śmiech na sali. Ilość zabezpieczeń: 0 (słownie: zero). Tylko karton i to wszystko, żadnych wypełniaczy czy foli. Cud, że wszystko dotarło w całości, jedynie Punisher ucierpiał i zarobił dwa małe, lekkie wgniecenia na okładce, których nie zamierzam reklamować, bo nie przeszkadzają mi zbytnio. Do tego ich program lojalnościowy niby pokazuje 2%, ale rabatu i tak automatycznie nie nalicza. Nie polecam i nie zamierzam od nich więcej brać. To już Livro lepiej mi zapakowało paczkę niż oni...


Offline Voitas

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #532 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 08:53:52 »
Ja dzisiaj odebrałem paczkę z czytam.pl. Jeszcze nie otwierałem, ale z zewnątrz wygląda na solidnie zapakowaną. Potwierdzę wieczorem.

Offline vision2001

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #533 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 09:34:29 »
To już Livro lepiej mi zapakowało paczkę niż oni...
Tak. Wczoraj dostałem od nich paczkę, gdzie poprosiłem o solidniejsze pakowanie i przejrzenie przed wysyłką pakowanych tomów (w ostatniej przesyłce 5 rzeczy, tylko jedna pozycja miała ubity róg, który musiał zostać zrobiony przed pakowaniem). Nie wiem, czy poduszka powietrzna miała w sobie powietrze przed zaklejeniem kartonu, ale znów była bez powietrza, komiksy znów wrzucone luzem w karton. O dziwo, wszystko przyszło w stanie idealnym. Ale i tak jeśli będę obecnie od nich zamawiał to tylko z odbiorem osobistym.

Co do czytam.pl to z tego co widzę to dwa zamówienia w mojej karierze zakupowej. Pierwszy raz reklamacja i "ciąganie" się z nimi w celu wymiany uszkodzonych pozycji (rok 2016), a teraz wszystko solidnie zapakowane i bez uszkodzeń.

Co osoba to przypadek. Co zamówienie to szczęście albo pech.
;)

Offline starcek

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #534 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 14:15:05 »
W Gildii jakiś nowy pakowacz odwrotnie zapakował w karton 3 komiksy - rogi wystawały - na szczęście obyło się bez strat.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline eridraven

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #535 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 14:55:30 »
Muszę pochwalić livro za pomoc w dostawie. Bardzo "miły" kurier omijał mnie przy dostawie. Po interwencji sklepu przyjechał jeszcze raz i paczka wylądowała u moich łapkach.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline Koro

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #536 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 18:06:16 »
Ktoś wie co się dzieje z Mestro? Kiedy będą moi pełną ofertę Egmontu?

Offline glutamiluta

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #537 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 14:16:27 »
Zamawiałem raz, przyszło ładnie zapakowane w karton. Ravelo raczej nie bawi się w koperty, ale zawsze można zapytać ich bezpośrednio :)

był tu jakiś głos, ze ktoś dostał w bąbelkowej z ravelo (jako spółki, nie sklepu)

zrobiłam wywiad i dostałam potwiedzenie, ze wszystko wychodzi w kartonach

jeśli jednak ktoś by dostał inaczej, to prośba o podesłanie nr zam na priv

Offline GoNzO

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #538 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 14:19:38 »
Potwierdzam, na dwa zamówienia z ravelo (rok i dwa lata temu) książki latały luzem w kartonie, dawno już skreśliłem ten sklep.

Offline Voitas

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #539 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 14:32:07 »
Ja dzisiaj odebrałem paczkę z czytam.pl. Jeszcze nie otwierałem, ale z zewnątrz wygląda na solidnie zapakowaną. Potwierdzę wieczorem.

Dwa kartony, każdy po dwa komiksy (grubszy i cienszy), sklejone ze soba tasmą i owinięte całość grubo czarną folią do pakowania. Zacnie.