Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 394871 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #375 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2019, 09:19:40 »
jak wspominałem nie chce mi sie bawic w zwroty, ale w regulaminie mają napisane ze jest mozliwosc czesciowego zwrotu kosztow

Offline VooDoo-79

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #376 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2019, 18:38:20 »
Skusiłem się na 37 % rabat w Aros z okazji 8 urodzin i zaliczyłem zonka. Zamówiłem 6 komiksów które wrzucili bez owinięcia w folię bąbelkową do samego kartonu ( tak samo jak ostatnio Livro ) i oczywiście karton poobijany jak by ktoś nim grał w piłkę ale na szczęście tylko jeden największy miał lekko obity róg bez tragedii. Nie raz zamawiałem na przemian w Aros - Bonito i pamiętam że zawsze chociaż w tą folię komiksy były owinięte więc nie wiem co się nagle zmieniło? Ktoś zamawiał w Arosie na dniach? Czy tylko mnie to spotkało czy mieliście to samo?

Offline amsterdream

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #377 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2019, 20:44:54 »
U mnie jakiś czas temu było to samo. Jeżeli chodzi o dyskonty to tylko czytam.pl dobrze pakuje.

Offline Teli

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #378 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 09:10:14 »
Ja Aros/Bonito chwilowo odpuściłem bo coś się tam zepsuło. O ile w zeszłym roku zamawiałem tam wiele i nigdy nie miałem żadnych uszkodzeń to od grudnia coś się tam zepsuło. O ile w okresie przedświątecznym jestem w stanie wybaczyć gorsze pakowanie i opóźnienia to gdy otrzymałem paczkę w lutym zawierającą dosłownie jeden komiks ale opakowany tak że koperta bąbelkowa zapewniała by większe bezpieczeństwo i w rezultacie egzemplarz wyglądał jak po wojnie.
Po tych przygodach odpuściłem i przerzuciłem się na czytam.pl. Póki co lepsza kontrola jakości, dobre pakowanie i wszystkie dotychczasowe przesyłki w stanie idealnym wygrały z machinacjami z programem rabatowym gdyż ceny po wchodzeniu przez ceneo i tak są niezłe.
Zobaczymy jak długo ale póki co jestem zadowolony.

Online xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #379 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 09:26:14 »
Chyba w tym Czytam już nie ma 40% na Egmont, jedynie widzę na "BBPO Piekło na Ziemi Tom 1".
Teraz jest tak jak od początku miało być 31% i rabat ten do 7%.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline amsterdream

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #380 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 09:36:44 »
Przez Ceneo trzeba wchodzić.

Online xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #381 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 09:54:04 »
40% aktualnie jest na Egmont z kwietnia na wszystko co było wcześniej jest 31%.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline amsterdream

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #382 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 10:08:52 »
U mnie jest 40% na cały Egmont wyczyść ciasteczka może coś pomoże

Chociaż faktycznie część ma tylko 31%, akurat te co sprawdzałem miały 40 wszystkie. To lipa straszna.
« Ostatnia zmiana: Śr, 17 Kwiecień 2019, 10:11:35 wysłana przez amsterdream »

Offline Crono

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #383 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 11:42:43 »
Ja muszę pochwalić Fantastyczne Światy. Do tej pory sklepem nr 1 u mnie była Gildia, ale po kilku wpadkach zmieniłem na FŚ i póki co jestem bardzo zadowolony. Jedyny minus to stosunkowo wolne tempo realizacji zamówień, ale można to wybaczyć.

Offline parsom

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #384 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 12:27:04 »
Merlin ma u mnie mega minusa i trafia na czarną listę. Oczywiście za sprawę promocji na 100 naboi. Po 1,5 miesiąca sam musiałem się upomnieć o informacje na temat tego zamówienia. Po czym nastąpiła komedia i wciskanie kitu, że nie mają na stanie. Chcieli wysłać resztę zamówienia, ale podziękowałem. Kłamią, obsługa klienta jest opryskliwa, żadnego przepraszamy ani pocałuj nas w d... Niech znikają z rynku, jak to już zresztą kiedyś miało miejsce.

Online Koora

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #385 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 17:24:52 »
Ja przerabiałem dokładnie to samo. Gdybym się nie upomniał, to dalej by zamówienie wisiało. Nigdy nie mów nigdy, ale nie wiem co by się musiało stać żebym tam znowu coś zamówił.

Offline jotkwadrat

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #386 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 18:01:45 »
I tym samym Merlin zaoszczędził kilkaset złotych tracąc tym samym co najmniej kilkudziesięciu klientów.
Ciekawe, czy to dobry interes?

Offline mappy

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #387 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 19:27:19 »
Czy dobry... Raczej obojętny.
To jak argumenty o stałym kliencie w telefonii komórkowej, że od x lat jest się idealnym klientem płacącym na czas ale mającym gorsze rabaty niż nowa osoba, która ma dopiero podpisywać umowę.

Merlin nic nie stracił bo to moloch i ma głęboko parę osób i ich problemy cenowe. Tak jest wszędzie. Nie robi to na firmie żadnego wrażenia. Nie podoba się to kupuj gdzie indziej.
Sprzedają masę innych rzeczy niż jakaś tam komiksowa nisza.

Offline PJP

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #388 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 19:41:44 »
Jasne, że mogą lekceważyć ale do pewnego momentu. Gdy w sieci, w wielu miejscach, także mocno uczęszczanych pojawi się smród albo się jakieś większe media zainteresują, wtedy zareagują ;)

Online misiokles

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #389 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 19:46:48 »
Pamiętasz aferę w telewizji z parówkami od Morlin? Jak przywracano nowy blask pozieleniałym parówkom? Ilu wówczas stracono klientów, którzy do tej pory nie kupują ich produktów? Ci klienci kupują u konkurencji, Morliny dalej są na rynku i pewnie - jak wielu - dalej robią wałki.