Autor Wątek: Multiversum.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 316485 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline isteklistek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #285 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 20:42:20 »
Wszyscy raczej spodziewali się jak to się skończy. Kilku nowicjuszy dopiero kupujących mogło zacierać ręce, jak to tanio nazbierają omnibusów. Do czerwca przelicznik będzie minimum 3.0.

Offline rekinn

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #286 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 20:49:56 »
Szkoda. :( W czerwcu wypuszczają drugi tom Batmana Morrisona w omnibusie. Myślałem, że kupię w fajnej cenie.

Offline radef

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #287 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 21:12:02 »
Dzisiaj wrzucił masę Archiego (i to tego klasycznego) w doskonałej cenie i sam wziąłem parę trejdów. Jednak niestety podwyżka do 2,70 spowoduje, że raczej na tego typu zakupy nie ma szans w przyszłości.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #288 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 21:34:15 »
Jeszcze jest jedna groźba  ;)
11.04.2019 nastąpi jeszcze jedna zmiana ale o niej dowiecie się dopiero tego dnia.

Przy 2,7 to już nie bardzo opłaca się takie Omnibusy kupować, taniej wyjdzie na BD, no i stan gwarantowany nowy.
Jakieś białe kruki się pojawiły, tylko w jakim to stanie to nie wiem:

IRON MAN OMNIBUS VOL 01 HC (DAVID MICHELINIE)
ALIAS OMNIBUS HC (NEW EDITION)

wczoraj trochę towaru kupiłem, zobaczymy czy nowe używki dojadą :)

Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline freshmaker

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #289 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 22:07:34 »
akurat omnibusy z bd i amazona często po przesyłce zmieniają stan z nowy na używany. to jest jeden z plusów mvm ze komiks jest dobrze zapakowany.

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #290 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 22:10:18 »
W BD się reklamuje i albo masz 30% rabatu albo dostajesz kolejny, z Amazonu się nie kupuje.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline freshmaker

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #291 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 22:12:48 »
i kolejny tez przychodzi uwalony, ćwiczyłem to wiele razy. jednak hcki, omnibus, absolute lepiej brać z mvm albo atom.

Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #292 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 22:16:54 »
A niech podnosi ten przelicznik nawet do 3,8 sam sobie wytrąca jedyny argument z ręki dlaczego ludzie mają kupować u niego, a nie u konkurencji.

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #293 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 22:17:58 »
i kolejny tez przychodzi uwalony, ćwiczyłem to wiele razy. jednak hcki, omnibus, absolute lepiej brać z mvm albo atom.

No to reklamujesz kolejny raz, mi tak kiedyś Green Lantern By Geoff Johns Omnibus Vol. 1 trzy razy przysyłali, jeden dotarł poobijany, drugi miał porwane kartki w środku, dopiero trzeci był ok, reklamujesz do skutku, przecież nie będziesz się jakąś korporacją przejmował, na pewno nie zbiednieją.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline starcek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #294 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 22:49:42 »
Jeśli zbyt często reklamujesz, to wpisują Ciebie na listę klientów awanturujących się i masz po zawodach. W pewnym momencie dostajesz maila, sory Gregory i kończy się twoja przygoda z reklamacjami..
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #295 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 22:59:19 »
piszesz to ze swojego doświadczenia ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline LordDisneyland

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #296 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 23:31:35 »
@ rekinn: "Nie kapuję, w sensie, już pomijając zupełnie całą retorykę właściciela, te wszystkie dziwne rzeczy, które wypisywał, to byłem przekonany, że namawiał klientów, do takich szalonych zakupów w marcu, po to by utrzymać jakiś ludzki przelicznik."

Wiesz, napisał to tak, żeby w razie czego się na szybkiego wycofać:   
" nasze rewolucyjne, absurdalnie niskie ceny będą obowiązywały przynajmniej do końca 2019 roku - czyli w każdym preorderze od kwietniowego do grudniowego będzie czekał na Was rewelacyjny przelicznik USD/PLN jakiego nie znajdziecie w żadnym kantorze" - nie ma mowy o określonej wysokości przelicznika.


Co więcej- jest mowa o przeliczniku W PREORDERZE, a jakby to było mało, można też powołać się na "w każdym pre znajdziecie", a zatem może być mowa o dwóch- trzech pozycjach w danym preorderze , na które faktycznie będzie obowiązywał niski przelicznik :D


Z głodu nie zginie ;) Poza tym- czymże jest niski przelicznik? 20 groszy niżej niż średni kurs też może być uznane za niski przelicznik ;) Szkoda tylko, że ruchy nastąpiły tak szybko, miałem jeszcze kilka pozycji przed i w trakcie Pyrkonu nabyć. A i tak pewnie tam cuś kupię...
,, - Eeeeech.''

Offline starcek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #297 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 07:31:38 »
piszesz to ze swojego doświadczenia ?
Nie, ale taką przygodę z Amazonem miało już kilku kolesi z grupy na FB. Pisali o tym.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #298 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 08:12:05 »
Ja nie kupuje z Amazonu, tylko BD chociaż to też Amazon, pożyjemy zobaczymy, ja sam tych książek nie psuje.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Lou

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #299 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 09:49:45 »
W BD jest ten minus, że częste zgłoszenia niedoręczonych przesyłek (a niestety u złodziejskiej poczty to standard) skutkuje banem na adres wysyłkowy i potem trzeba zamawiać na kogoś innego. Ale i tak wolę kupować tam niż w MVM.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily