Autor Wątek: Multiversum.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 316475 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #240 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 11:54:36 »
raczej nie spodziewam się jakiś konkretów co dalej, raczej to znowu będzie jakiś emocjonalny ciąg znaczków.

ja właśnie na to czekam najbardziej, szykuję już popkorn na podkładkę i jedziemy z tematem

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #241 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 11:55:38 »
Niby wszystko działa, trzeba czekać do wieczora na komunikat, ale raczej nie spodziewam się jakiś konkretów co dalej, raczej to znowu będzie jakiś emocjonalny ciąg znaczków. Mnie najbardziej ciekawi, czy utrzyma ten przelicznik 2,5 do końca 2019.

Mnie jeszcze bardziej ciekawi czy Multiversum utrzyma się na rynku do końca roku.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline vision2001

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #242 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 12:10:35 »
Mnie najbardziej ciekawi, czy utrzyma ten przelicznik 2,5 do końca 2019.
A czemu ma być tak drogo???

Online Teli

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #243 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 14:57:59 »
Czekam na wieczór, może być zabawnie. Sugeruję kolejny konkurs w stylu:
"10000 zamówień do końca miesiąca albo zakładnicy zginą" lub "1000 zamówień po przeliczniku 2.10 do piątku rano albo ustawię wam przelicznik na 3.40 a jak się wyrobicie to łaskawie zrobię 2,50 do końca miesiąca" a może "Zamawiajcie! Promocja! Każde zamówienie którego numer dzieli się przez 666 wyślemy za darmo" :D



Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #244 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 15:17:49 »
Skoro używa cen jako nabojów w tej batalii, to powinien wyjść z propozycją "Każdy kto napisze i udokumentuje negatywną opinię o konkurencji (ceneo czy gdzieś) dostanie rabat rzędu 30-40% od cen w sklepie" :D Albo fakt jakiś niski przelicznik. Normalnie mistrz antagonizowania komiksowa.  8)

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #245 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 15:21:21 »
weź nie podpowiadaj, bo jeszcze na serio tak zrobi  ;)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Grzmichuj

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #246 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 15:50:17 »
Oj tam od razu nakręcacie, piszesz jakby każdy siedział i prawie zawału serca dostawał przy czytaniu postów z MVM.
ja właśnie na to czekam najbardziej, szykuję już popkorn na podkładkę i jedziemy z tematem

Hehe.
xanar 4 posty w wątku w ciągu godziny pisze.
Może kolega Pawelek aż tak się nie pasjonuje tematem, ale dla wielu z forum i facebooka to najważniejsze wydarzenie w ich nieskomplikowanych żywotach. Wytknąć komuś cebulę, dać Medal z ziemniaka, to niarzadko ważniejsze niż komiksy, których i tak nie zamawiają.
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #247 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 16:08:40 »
Weź sobie policz i postów pisze JanT albo Bazyl w ciągu godziny to będziesz miał większą podiarę.
Twój żywot musi być wybitnie nieskomplikowanych, jak ludziom posty liczysz na forum.
Nie wiem czy to do mnie było o tym nie zamawianiu, użyj opcji szukaj może uda ci się co znaleźć.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Carnage

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #248 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 16:47:34 »
Wytknąć komuś cebulę, dać Medal z ziemniaka, to niarzadko ważniejsze niż komiksy, których i tak nie zamawiają.

Gorzej, że często też nie czytają.
"W życiu nie ważne jest ile oddechów zaczerpniesz, lecz ile jest chwil, które odbiorą ci oddech"

Offline Pawelek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #249 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 20:05:28 »
Ehh. Było już o tym pisane wiele razy. To jest forum kolekcjonerów komiksów, ewentualnie jeszcze spekulantów.
Może kolega Pawelek aż tak się nie pasjonuje tematem, ale dla wielu z forum i facebooka to najważniejsze wydarzenie w ich nieskomplikowanych żywotach.
Na FB rzeczywiście rzadko wchodzę ale specjalnie teraz wlazłem i poczytałem. Tam niektórzy już z chryzantemami do Poznania chcieli chyba jechać :D
« Ostatnia zmiana: Śr, 03 Kwiecień 2019, 20:31:53 wysłana przez Pawelek »

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #250 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 20:50:31 »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online Teli

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #251 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 20:52:04 »
Ciekawe czy dostaniemy znaczek KiTu?

sum41

  • Gość
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #252 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 20:55:58 »
Mozna zamawiac z odbiorem na Pyrkon - extra  ;)

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #253 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 20:57:25 »
Tym razem jest bardziej merytorycznie, ale też zapowiedź dalszej walki z konkurencją :)

takie coś wyczytałem, aż się zdziwiłem:

Być może w tym miesiącu wprowadzimy kilka zmian w systemie PPS, które miałyby na celu umożliwienie korzystania z tego fajnego systemu w bardziej sporadyczny sposób. Obecnie PPS jest dedykowany dla klientów dokonujących stałych comiesięcznych zakupów w ramach preorderów.

Wymieniłem z nim z pięć maili na ten temat.

Jest zdecydowana poprawa, jednak te parę dni wolnego zrobiły swoje  ;)


Ciekawe czy dostaniemy znaczek KiTu?

Mozę w następny epizodzie coś napisze  ;)
« Ostatnia zmiana: Śr, 03 Kwiecień 2019, 21:01:22 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline isteklistek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #254 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 21:18:12 »
Ciekawy wpis, sporo faktów - 560% to spory wzrost sprzedaży, szkoda, że mało widoczny ten wykres, bo nie mogę go odczytać. Widać, że ruch był w miarę stabilny w sklepie do czasu ogłoszenia promocji. Ciekawe, że w przy takich liczbach ma jeszcze tego tak dużo, gdy piszę o Marvelu.
Z tym przelicznikiem, to tak trochę się wycofał rakiem, bo najpierw piszę, że niby będzie stały, ale okazuje się, że będzie jednak w górę, albo w dół, choć brak konkretu od czego to będzie zależało, bo faktem jest, że nie od realnego kursu dolara, który teraz jest mocno zaniżony.