Autor Wątek: Multiversum.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 312664 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #225 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 14:08:49 »
Raczej z Amazonami czy BD konkurencyjny nie będzie, szczególnie ze swoim stanem używanym. Zamiast porobić jakieś rabaty przy zakupach powyżej 1k, czy wysyłkę za free od jakieś tam kwoty to kombinuje jak koń pod górę.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Teli

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #226 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 14:23:37 »
O tym co będzie to się przekonamy najpewniej w środę jak już psychotropy zejdą.

W każdym razie też spodziewam się odrodzenia i tekstów o ocaleniu nas przed monopolistycznymi praktykami złej konkurencji. Było nie było swoimi działaniami MVM wywindowało wczoraj o 22.00 AC do rangi prawie że monopolisty na rynku krajowym i aż dziw że, zgodnie z logiką naszego bohatera, ta banda złoli (zgodnie z założeniami planu) nie korzysta z okazji i nie winduje już cen o 1000%...

Offline komiksowe_warianty

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #227 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 16:41:24 »
 żenada

Itachi

  • Gość
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #228 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 17:11:45 »
A wyrok ogłosi


Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #229 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 11:56:27 »
Na Facebooku, też widziałem, ze za bardzo zadowoleni nie są z tego co wyczynia właściciel Multiversum, a tymczasem konkurencja do zakupów dorzuciła mi plakat.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline R~Q

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #230 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 13:55:12 »
Teraz się zdenerwowałem, to co właściciel na każdy swój urlop będzie wyłączał sklep? To niech jeszcze w niedzielę zamknie sklep internetowy.


Kiedyś coś takiego GOG.com zrobił


PS. jeszcze cejrowski wyłącza swój sklep w niedzielę
« Ostatnia zmiana: Wt, 02 Kwiecień 2019, 14:32:36 wysłana przez R~Q »

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #231 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 14:55:41 »
A co mu się związek zawodowy serwerów skarżył, ze też nie chcą w niedziele pracować  ;)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Pawelek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #232 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 09:50:56 »
Heh taki syf z powodu inwentaryzacji. Podejrzewałem, że wyłączenie sklepu na dwa dni pewnie jest tym podyktowane (bezsens bo wystarczyło koszyk wyłączyć albo katalog zamiast sklepu włączyć). Tylko tą całą otoczką trochę jestem zdziwiony/zniesmaczony. Na myśl przychodzi, że właściciel nie tylko chciwy ale też leniwy (kupujcie więcej żebym zarobił jak najwięcej i miał jak najmniej roboty przy inwentaryzacji). Narzekać nie mogę bo za namową właściciela (jak można przepłacać u konkurencji!?!) z tego co chciałem kupić w MVM połowę znalazłem po amazonach i innych w niższych cenach i tam właśnie kupiłem. Resztę kupię pewnie w MVM ale i tak wcześniej sprawdzę czy gdzieś indziej nie dostanę taniej (bo jednak można) a sam proces zakupu też nie będzie tak pozytywnie przeze mnie odbierany jak przed tym cyrkiem.

Offline Grzmichuj

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #233 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 10:16:53 »
Trochę się za bardzo nakręcacie tą całą inbą. Kolegę ewidentnie przytłoczył biznes, nic dziwnego, bo dzisiaj trzeba naprawdę wkładać mnóstwo wysiłku, by samodzielnie zarządzać sklepem internetowym. Energię ma, szkoda, że źle ukierunkowaną. To wszystko.
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Offline Pawelek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #234 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 10:34:44 »
Oj tam od razu nakręcacie, piszesz jakby każdy siedział i prawie zawału serca dostawał przy czytaniu postów z MVM. Jak dla mnie to ciekawy przykład, jak sam właściciel próbuje spartolić ciężką pracę kilku lat w 2-3 tygodnie i na ile mu się to "uda". Tak jak napisałem, ja na tym skorzystałem. Szkoda tylko, że zamiast tak jak dotychczas z przyjemnością podchodzić do zakupów w MVM będę do nich podchodził z chłodną kalkulacją i dystansem.

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #235 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 10:46:26 »
Najważniejsze, żeby nie kupować u złej konkurencji  ;) Już nie mogę się doczekać na wieczorny wpis  ;D Multiversum to teraz mój ulubiony sklep  ;)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline robbirob

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #236 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 11:00:28 »
Ależ my się nie denerwujemy, nie panikujemy, nie robimy afery.
Ja to traktuję jako taki przykład na żywym organizmie. Co prawda nie moja branża, ale biznes to biznes i dobrze popatrzeć na idiotyczne pomysły innego prowadzącego sklep.

Offline Hood

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #237 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 11:26:18 »

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #238 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 11:46:43 »
Ciekawe czy teraz co miesiąc będzie ta akcja - no słuchajcie w tym miesiącu to musicie kupić jeszcze więcej niż poprzednim, bo jak nie to zamknę  ;D To jak jakieś targety w korpo  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online isteklistek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #239 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 11:50:46 »
Niby wszystko działa, trzeba czekać do wieczora na komunikat, ale raczej nie spodziewam się jakiś konkretów co dalej, raczej to znowu będzie jakiś emocjonalny ciąg znaczków. Mnie najbardziej ciekawi, czy utrzyma ten przelicznik 2,5 do końca 2019.