Autor Wątek: Multiversum.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 316487 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline isteklistek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #195 dnia: Pt, 29 Marzec 2019, 21:39:50 »
No jak mu słabo idzie - zamówienie z 4 marca nr 30219, zamówienie z 11 marca nr 30374 - 155 zam. w tydzień.

Moje z 17:30 - Zamówienie nr  30742

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #196 dnia: Pt, 29 Marzec 2019, 23:11:02 »
No to może nie zamknie  ;) i nie będzie musiał przenosić się do inne galaktyki  :)

konkurencja ma wysokie ceny - źle, konkurencja ma niższe ceny na preorder - źle - o co chodzi  :)

Właśnie kupiłem 2 szt. OHC i jeden epic, gdyż było taniej niż w Multiversum, ale pewnie też będzie źle bo za tanio.  ;D

Tak z brzegu, starałem się merytorycznie chociaż klawiatura świerzbi niemiłosiernie...

W ramach preordera łaskawie dają Wam obecnie (pewnie całkowicie przypadkowo i bez związku z nasza rewolucją - tak po prostu z nagłej dobroci serca) rabaty w stosunku do ich standardowych absurdalnie wysokich cen.

Hmmm...a czy na preordery nie było zazwyczaj rabatów w Atomie?


Też mi się wydaje, że tak było.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Teli

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #197 dnia: So, 30 Marzec 2019, 07:33:37 »
Już mi się nawet nie chce silić na uszczypliwości bo smutne się to zrobiło. Niech mu ktoś zabierze tą klawiaturę.

Ale w jednym ma rację naprawdę przyda mu się urlop, długi urlop... no szkoda mi człowieka. Co ten dzisiejszy świat z ludźmi robi?

majkelus81

  • Gość
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #198 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 08:31:36 »
Kupujący dokonali wyboru




Offline Tymon Nadany

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #199 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 08:50:41 »
Aż mi się przypomniała podobna akcja  cd-projektu w 2003. W magazynach o grach  była reklama , że  cd-projekt umarł i tam było zdjęcie z pogrzebu i napis że ceremonia pogrzebowa się nie odbędzie, a za miesiąc reklamy że zmartwychwstali i wystartowali z nową serią extra gra klasyka w super cenach.
« Ostatnia zmiana: Pn, 01 Kwiecień 2019, 08:53:26 wysłana przez Tymon Nadany »

majkelus81

  • Gość
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #200 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 08:54:53 »
Zawsze można to traktować jako żart prima aprilisowy, tym bardziej, że Multiverum na Pyrkonie i tak ma się pojawić.

Offline Pawelek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #201 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 09:02:37 »
Spoko, marketing marketingiem ale ciekawe czy właściciel sobie zdaje sprawę jak to działa na SEO. Zduplikowany content na wszystkich podstronach, spoko  :o

Offline robbirob

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #202 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 09:07:23 »
Spoko, marketing marketingiem ale ciekawe czy właściciel sobie zdaje sprawę jak to działa na SEO. Zduplikowany content na wszystkich podstronach, spoko  :o
To samo mi przyszło do głowy. Tym bardziej, że wisieć będzie nie godzinkę , a blisko 3 dni.
« Ostatnia zmiana: Pn, 01 Kwiecień 2019, 09:11:08 wysłana przez robbirob »

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #203 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 09:11:09 »
Ja to nie wiem po co on to robi. przecież przez te parę dni też traci na potencjalnej sprzedaży, no chyba, że tyle zarobił i może sobie pozwolić  :) Jedno trzeba mu przyznać, jest chyba jedyną taką firmą na skalę światową  ;)
Twój komiks jest lepszy niż mój

ktosiek

  • Gość
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #204 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 09:21:40 »
To jest po prostu nieudolne granie na ludzkich emocjach, aby zwiększyć sprzedaż. Następstwem tej tragedii pewnie będzie zbliżające się odrodzenie w okolicach Wielkanocy. Zawsze też może obrócić tę sytuację w żart, że niby pierwszy kwietnia - prima aprilis

majkelus81

  • Gość
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #205 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 09:24:17 »
Następstwem tej tragedii pewnie będzie zbliżające się odrodzenie w okolicach Wielkanocy.
W sensie że komiksowy zbawiciel? Podobno od tego jest Hachette ;)

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #206 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 09:26:20 »
Bardziej Resurrection  ;)
Twój komiks jest lepszy niż mój

ktosiek

  • Gość
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #207 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 09:30:25 »
W sensie że komiksowy zbawiciel? Podobno od tego jest Hachette ;)

Hachette nie ma w swojej ofercie "najtańszych komiksów zagranicznych w Polsce". W tej kategorii jest tylko jeden mistrz - Multiversum  8)

Bardziej Resurrection  ;)

Resurrection brzmi trochę jak rezurekcje, ok czyli znamy już termin i godzinę  ;D

« Ostatnia zmiana: Pn, 01 Kwiecień 2019, 09:39:30 wysłana przez ktosiek »

Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #208 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 10:25:16 »
Thanos Snap zadziałał i nie ma MVM :) Został Atom.


Offline isteklistek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #209 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 10:35:14 »
Ciekawe co z tego będzie. W sumie można powiedzieć, że akcja zakończyła się gigantycznym sukcesem, może udało mu się 4 cyfrówkę w zamówieniach. To teraz czas na podsumowania i rozliczenia :)