Autor Wątek: Gildia.pl  (Przeczytany 125502 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #210 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 18:37:03 »
Enklawa to sklep Taurusa, nie? No cóż, komiksów nie wydają, więc na czymś muszą zarabiać.

Offline Castiglione

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #211 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 18:55:05 »
Bądź co bądź rynek wtórny (a myślę, że za taki trzeba to uznać, mimo że wystawione komiksy są de facto nowe) rządzi się swoimi prawami. A faktem jest, że mają wystawione mnóstwo starych wydań w sensownych cenach. Sam nieraz korzystałem.

Offline starcek

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #212 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 19:23:19 »
Bądź co bądź rynek wtórny (a myślę, że za taki trzeba to uznać, mimo że wystawione komiksy są de facto nowe) rządzi się swoimi prawami. A faktem jest, że mają wystawione mnóstwo starych wydań w sensownych cenach. Sam nieraz korzystałem.
Rynek wtórny? No nie. Potrafią wystawić komiksy ze 100% przebitką jako nowe, a nie używane, dzięki czemu i prowizja jest chyba mniejsza?
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Castiglione

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #213 dnia: Śr, 17 Marzec 2021, 19:42:41 »
Te, które kupowałem faktycznie były nowe, mimo że wydane np. 15 lat temu... To dlaczego miałyby być jako używane? Np. kupiłem tak "Morderstwa i tajemnice" Gaimana jakieś 1,5 roku temu. I dałem bodajże 40 zł, to wydaje mi się uczciwa cena. Po prostu jak coś jest niedostępne, to wartość tej rzeczy rośnie.
« Ostatnia zmiana: Śr, 17 Marzec 2021, 19:52:21 wysłana przez Eguaroc »

Offline AntekSocjalny

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #214 dnia: Wt, 23 Marzec 2021, 11:46:20 »
Ile jest czasu na zapłacenie za zakupy w sklepie Gildii?

Offline OokamiG

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #215 dnia: Wt, 23 Marzec 2021, 11:48:09 »
2 miesiące.

Offline AntekSocjalny

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #216 dnia: Wt, 23 Marzec 2021, 12:25:45 »
Wielkie dzięki

Offline KubciO

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #217 dnia: Wt, 23 Marzec 2021, 16:10:27 »
https://www.gildia.pl/pomoc#terms_of_use

Nigdy mi nie odmówili wysyłki zamówień
Ja opłaciłem kiedyś zamówienie po upływie regulaminowych dwóch miesięcy, mimo że jego status wyglądał następująco: zamówienie zostało anulowane (choć nie pamiętam, czy kontaktowałem się uprzednio ze sklepem). Komiksy zostały wysłane. Gildia rządzi 8)

Offline Rafa

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #218 dnia: Śr, 24 Marzec 2021, 08:06:26 »
Przyjemna sytuacja mnie spotkała w Gildii, otóż ominął mnie pierwszy tom Donżona zanim się wyprzedał i miałem na Gildii zaznaczone powiadomienie jeśli się pojawi. Dostałem wczoraj maila, że się pojawił. Na stronie produktu było info, że to ostatnie egzemplarze i mogą mieć uszkodzoną okładkę. Postanowiłem zaryzykować i zamówiłem. Właśnie odebrałem i stan jest bliski idealnego. Minimalnie sfatygowana obwoluta w dwóch miejscach i to wszystko.
Z tym samym zastrzeżeniem oferują ponownie Panterę.

Offline Voitas

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #219 dnia: Pn, 12 Kwiecień 2021, 10:51:30 »
Dzisiaj z Gildii odebrałem paczkę w takim stanie jak niżej. Nie wiem czyja to ułańska fantazja, czy Gildii (wątpię), czy Ruchu (bardziej prawdopodobne). Trochę byłem przerażony, bo w środku między innymi Raport Brodecka i Fastnachtspiel. Na szczęście wszystko ok.



Offline Crono

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #220 dnia: Pn, 12 Kwiecień 2021, 11:17:18 »
Voitas - to sprawka RUCHu. Rozmawiałem kiedyś telefonicznie z kierownikiem działu reklamacji w RUCHu, który bardzo mnie za takie "paski" przepraszał (miałem je też wbite w komiksy), ale w pewnym momencie sam z rozbrajającą szczerością przyznał, że pomimo że wielokrotnie zwracał pracownikom uwagę, żeby tak nie wiązali paczek, to znajdzie się jeden z drugim mądrala który to tak zwiąże bo mu wygodniej.
Na szczęście u mnie to margines zamówień do RUCHu :)

Offline Voitas

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #221 dnia: Pn, 12 Kwiecień 2021, 11:27:36 »
No ja tam lubię do ruchu, bo często jest to najtańsza opcja. Pierwszy raz taki "upgrade" do paczki dostałem. Mam nadzieję, że ostatni :)

Offline turucorp

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #222 dnia: Pn, 12 Kwiecień 2021, 11:58:35 »
@Voitas, przecież ja na zawał zejdę na widok takich fotek  :-[

sum41

  • Gość
Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #223 dnia: Pn, 12 Kwiecień 2021, 12:05:29 »
Pracujac na magazynie czesto sie robilo (wiem głupie) psikusy ludzia pracujacym na tych zgrzewarkach tasmy, przekrecajac pokretlo odpowiedzialne za moc scisku paska na maxa wtedy byl podobny efekt.

Offline Szekak

Odp: Gildia.pl
« Odpowiedź #224 dnia: Pn, 12 Kwiecień 2021, 12:21:14 »
Ludzia nie wolno robic psikusow kosztem innych ludziow.
Piękno jest w oczach patrzącego.