Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 300997 razy)

0 użytkowników i 13 Gości przegląda ten wątek.

Online Leyek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1920 dnia: Pt, 01 Grudzień 2023, 22:53:06 »
Heh sami prekognici na forum. Normalnie "Raport mniejszości komikspeca" :)

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1921 dnia: Pt, 01 Grudzień 2023, 23:10:13 »
Jestem bardzo ciekaw za co @turu dostał procenty i został zablokowany.

Za spam i offtop, a fakt, że został zablokowany(na kilka dni), wynika wyłącznie z tego, że jest pod tym względem recydywistą i dodane procenty sprawiły, że przekroczył próg, po którym możliwość pisania postów zostaje tymczasowo zablokowana.

Dostali trochę władzy i już się wiadomo gdzie przewraca.

Moderowanie na forum ograniczam do niezbędnego minimum i najchętniej ostrzeżeń bym w ogóle nie przyznawał, ale niestety nie żyjemy w idealnym świecie i bez tego forum zamieniłoby się w jeden wielki śmietnik. Zdaje sobie sprawę, że zawsze znajdzie się ktoś, komu jedna czy druga decyzja się nie spodoba, ale teksty o tym, że komuś się tutaj od władzy przewraca w głowie, czy gdzieś indziej, są kuriozalne.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Online Leyek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1922 dnia: Pt, 01 Grudzień 2023, 23:27:27 »
Za spam i offtop

Słowa wytrychy, do podciągnięcia pod wszystko. Czyli tak jak myślałem dostał, bo tak się komuś spodobało.

a fakt, że został zablokowany(na kilka dni), wynika wyłącznie z tego, że jest pod tym względem recydywistą i dodane procenty sprawiły, że przekroczył próg, po którym możliwość pisania postów zostaje tymczasowo zablokowana.

No jeśli był offtop to można było przenieść wypowiedzi do kosza i tyle. Nieraz widziałem, że całe wątki były przenoszone, a nikt (za gorsze niż tutaj wpisy @turu) żadnych procentów nie dostawał.

Ale szanuję, że odpisałeś, bo w sumie spodziewałem się ciszy.

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1923 dnia: So, 02 Grudzień 2023, 00:12:48 »
  Nie płacz Leyek, zaraz wróci odgrażał się w końcu, że forum na "ich" pastwę nie zostawi. Ma coś w rodzaju misji.

Offline parsom

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1924 dnia: So, 02 Grudzień 2023, 00:26:43 »
I jak na siebie @turu był bardzo wyważony.

No, jak w kawale o Stalinie i cukierku.

Offline Xmen

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1925 dnia: So, 02 Grudzień 2023, 01:17:21 »
Ja już tyle razy miałem bana po dyskusjach z mejaszem polskiego komiksu, podczas gdy on dostawał 10% albo nic, że wiem jak to boli.
On to robi specjalnie, podczas dyskusji o "gościni" na Facebooku pisał wręcz, to nie dosłowny cytat "to jeszcze nic, patrzcie teraz" i wbijał tutaj ze swoimi mądrościami, żeby tylko prowokować.
« Ostatnia zmiana: So, 02 Grudzień 2023, 01:19:28 wysłana przez Xmen »
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1926 dnia: So, 02 Grudzień 2023, 01:32:10 »
  No patrz, a ja myślałem że to zwykły masochista.

Offline Castiglione

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1927 dnia: So, 02 Grudzień 2023, 09:38:49 »
Czyli cenzura prewencyjna. Fajnie. Ciekawe czy jakby Was to dotyczyło też byście tak wychwalali.
Może wystarczy nie robić burdelu?

Offline PJP

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1928 dnia: So, 02 Grudzień 2023, 09:44:57 »
Mimo wszystkich swoich niedoskonałości nadawał koloryt lokalny "temu forumu" 8)

Online michał81

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1929 dnia: So, 02 Grudzień 2023, 10:33:32 »
Spokojnie za 3-4 dni wróci jak mu zjedzie ostrzeżenie do poziomu poniżej 60%

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1930 dnia: So, 02 Grudzień 2023, 11:23:42 »
Turucorp chce wpuścić trochę świtała do tego ciemnogrodu forumowego, robi to z dobroci serca a wy go jeszcze wyciszacie, no naprawdę zastanówcie się trochę nad sobą  :) 
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1931 dnia: So, 02 Grudzień 2023, 13:04:43 »
Za spam i offtop

No fajnie, tylko problem jest w tym, że to jest strasznie wybiórcze. I niektórym forumowiczom podciąga się pod to bardzo dużo wypowiedzi, a inni piszą co chcą i zero reakcji. Choćby powyższy post xanara.
 
Znaczy za wypowiedzi cytowane przez LukCook'a oczywiście należą się osty. Ale bardzo bym prosił by nadzór moderatorski był stały i dotykał wszystkich z równymi kryteriami. A nie akcyjne cięcie toporem w kogo popadnie bez analizy zgłoszeń.

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1932 dnia: So, 02 Grudzień 2023, 13:11:13 »
  O Bazyl wróciłeś, tak bardzo tu Ciebie brakowało. To kiedy powrót do ancla?

Online michał81

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1933 dnia: Nd, 03 Grudzień 2023, 13:21:18 »
SkandalistaLarryFlynt został wyciszony? Co do się odwala na tym forum to ja nie wiem. Chyba te ostrzeżenia to są losowo przyznawane.

Offline Gieferg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1934 dnia: Nd, 03 Grudzień 2023, 15:17:48 »
Mnie to akurat specjalnie nie dziwi :P