Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 300719 razy)

Alexandrus888 i 17 Gości przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1905 dnia: Śr, 22 Listopad 2023, 18:01:01 »
Faktycznie, działa   :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Rodrigues

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1906 dnia: Śr, 22 Listopad 2023, 18:05:00 »
Trzeba to albo naprawić, albo ustalić zasady przyznawania zwielokrotnionych lajków  ;D

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1907 dnia: Śr, 22 Listopad 2023, 18:14:58 »
Przecież nikt nie będzie się bawić w dawanie po parę lajków, przecież tu są dorośli ludzie :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Castiglione

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1908 dnia: Śr, 22 Listopad 2023, 19:07:37 »
Hehe

Offline Leyek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1909 dnia: Pt, 01 Grudzień 2023, 21:26:18 »
Jestem bardzo ciekaw za co @turu dostał procenty i został zablokowany. Przeczytałem wątek co wylądował w koszu i przecież tam nie ma nic złego?! Czy ironia jest zakazana?! Tam patrząc na tytuł wątku to nawet offtopu zbytnio nie ma. Przecież to jest kolejna żenada w postaci działań moderacji i ośmieszanie forum jako takiego. Normalnie eksperyment stanfordzki w internetowym wydaniu. Dostali trochę władzy i już się wiadomo gdzie przewraca.

Offline Castiglione

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1910 dnia: Pt, 01 Grudzień 2023, 21:34:36 »
Nie no, trzeba było zostawić, żeby zaraz z kolejnego tematu była kolejna durna przepychanka...

Offline Leyek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1911 dnia: Pt, 01 Grudzień 2023, 21:38:59 »
@up
Wiesz, co innego przerzucenie postów do kosza, a co innego dowalenie jeszcze procentów bez żadnej podstawy.

Offline Castiglione

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1912 dnia: Pt, 01 Grudzień 2023, 21:45:19 »
Jak dla mnie to po pierwsze był spam nie na temat, po drugie gość nie potrafi pisać w normalny sposób i kolejny raz robi jakieś swoje durne przytyki o byle co. Za chwilę motyw przewodni wątku by zaginął, a zrobiłoby się tam 10 stron przepychanek jak w temacie o tłumaczeniach. Według mnie zasłużone.

Offline parsom

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1913 dnia: Pt, 01 Grudzień 2023, 21:50:14 »
Słusznie dostał - przyszedł, przypier... się od czapy i zmieszał błotem. Niech się nauczy pisać jak człowiek, a nie od razu do gardła skakać. Tym bardziej, że to jest jego modus operandi, więc ile można.

Offline LukCook

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1914 dnia: Pt, 01 Grudzień 2023, 22:04:49 »
Jestem bardzo ciekaw za co @turu dostał procenty i został zablokowany. Przeczytałem wątek co wylądował w koszu i przecież tam nie ma nic złego?! Czy ironia jest zakazana?! Tam patrząc na tytuł wątku to nawet offtopu zbytnio nie ma. Przecież to jest kolejna żenada w postaci działań moderacji i ośmieszanie forum jako takiego. Normalnie eksperyment stanfordzki w internetowym wydaniu. Dostali trochę władzy i już się wiadomo gdzie przewraca.

Pewnie za grożenie pobiciem i propozycje seksualne. Nawet jak ironia to bardzo niesmacznam, do tego bardzo agresywny sposób dyskusji. Tutaj nie powinno być blokady tylko wywalenie na zawsze. Trzymanie go na forum to jest ośmieszanie miejsca i użytkowników.
« Ostatnia zmiana: Pt, 01 Grudzień 2023, 22:08:02 wysłana przez LukCook »

Offline Xmen

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1915 dnia: Pt, 01 Grudzień 2023, 22:15:44 »
Ostatnio chciał robić laskę i groził pobiciem przynajmniej trzem użytkownikom, nie pierwszy raz. Zaraz położyłby kolejny temat. Fajnie że teraz nie dali mu rozwinąć skrzydeł.
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

Offline Leyek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1916 dnia: Pt, 01 Grudzień 2023, 22:31:55 »
Pewnie za grożenie pobiciem i propozycje seksualne.

Było coś więcej, bo w temacie o "Związkach" nic takiego się nie przewinęło. I jak na siebie @turu był bardzo wyważony. Widać niektórzy sami sobie w głowie dokładają interpretacje jego słów.

Zaraz położyłby kolejny temat. Fajnie że teraz nie dali mu rozwinąć skrzydeł.

Czyli cenzura prewencyjna. Fajnie. Ciekawe czy jakby Was to dotyczyło też byście tak wychwalali.

Offline LukCook

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1917 dnia: Pt, 01 Grudzień 2023, 22:41:57 »
Cytuj
A laski przy okazji któremuś z was nie mam zrobić?
Bo skoro wspieram osoby LGBT, to jak rozumiem, wasze oczekiwania w tym względzie powinienem również zaspokoić?

Cytuj
Jak lubisz zbierać swoje zęby z podłogi to zapraszam.
Ciekawe czy się odważysz przyznać.

Cytuj
Moim wiekiem się nie przejmuj, do pałki teleskopowej nie trzeba młodości ani siły  :o

A jeśli chodzi o „śmieszno i straszno”, widziałem na imprezach komiksowych tyle sprzętu, łącznie z załadowanymi ostrą glockami, że gdyby komuś naprawdę odwaliło to byłaby rzeź. I tym razem piszę niestety poważnie.

To z jednego wątku. Reszty jego chorych wypocin nie chce mi się szukać.

Offline Leyek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1918 dnia: Pt, 01 Grudzień 2023, 22:45:33 »
@LukCook

Tak część z tego widziałem i kojarzę. Ale to są stare sprawy, a teraz procenty doszły za co innego. Naprawdę nie widzisz związku czy udajesz? Chcesz karać od razu awansem za to, że ktoś się odezwie, bo kiedyś pisał głupoty?

Jedyne co nowego w Koszu z @turu to jest to: https://forum.komikspec.pl/kosz/odp-komiksowe-zwiazki/  wskaż mu tu niestosowne wypowiedzi.

Offline Zwirek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1919 dnia: Pt, 01 Grudzień 2023, 22:49:27 »
Czyli cenzura prewencyjna. Fajnie. Ciekawe czy jakby Was to dotyczyło też byście tak wychwalali.
W tym przypadku prewencja zasłużona, bo wiadomo było jak to się skończy, scenariusz jest zawsze taki sam. On po prostu ma recydywę, ile razy można być ostrzeganym i wyciszanym? Tym razem admin oszczędził nam całego przedstawienia.