Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 300890 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline PJP

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1665 dnia: Wt, 11 Lipiec 2023, 13:37:35 »
Mnie tu dobrze, przypominam jednak, że brniemy w niepotrzebne spory na temat logo 8) A problem można rozwiązać szybko.
Cytuj
Tak, jest to forum dyskusyjne, ale jest to przede wszystkim forum komiksowe, a nie polityczne
Stąd kwestia logotypu obecnie jest już zbędna. To miało sens na początku wojny. Oczywiście nie zamierzam cię ewangelizować, bo i tak zrobisz po swojemu.
Cytuj
Logo jest wyłącznie symbolicznym wyrazem wsparcia dla Ukraińców i nie jest w żaden sposób nacechowane politycznie
Być może, ale sam fakt powieszenia takiego logo jest deklaracją. Polityczną, co trochę kłóci się z tym co wyżej napisałeś.
Mnie to specjalnie nie przeszkadza, jednak albo bawimy się w demokrację (albo udajemy), albo wprost piszemy tak, bo tak i koniec tematu.
A jak już jesteśmy przy temacie logo, może jakiś konkurs na nowe?  8)
« Ostatnia zmiana: Wt, 11 Lipiec 2023, 14:03:53 wysłana przez PJP »

Offline Leyek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1666 dnia: Wt, 11 Lipiec 2023, 17:15:10 »
@PJP
Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś, że o tym co polityczne, a co nie to decydują nieomylni Mateusz i mityczny admin?

Offline greg0

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1667 dnia: Wt, 11 Lipiec 2023, 17:49:11 »
Te "nowe" Logo jest do kitu.
Biało-czerwony „Komik” -kojarzy się z klownem z cyrku ( biała gęba i czerwone włosy).
Niebiesko- żółty „Spec” kojarzy się z logo Specnazu ( rosyjskie jednostki specjalne).



« Ostatnia zmiana: Wt, 11 Lipiec 2023, 17:51:13 wysłana przez greg0 »
Ważne żeby narzekać...

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1668 dnia: Wt, 11 Lipiec 2023, 18:57:04 »
Logo jest wyłącznie symbolicznym wyrazem wsparcia dla Ukraińców i nie jest w żaden sposób nacechowane politycznie.

Jeżeli logo jest symboliczne a nie polityczne to dlaczego dyskusja na jego temat traktowana jest jako polityczna a nie symboliczna?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline amsterdream

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1669 dnia: Nd, 23 Lipiec 2023, 13:22:48 »
Coś się zepsuło.

Offline amsterdream

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1670 dnia: Pn, 24 Lipiec 2023, 09:04:28 »
Jednak to z mojej strony był problem i nie chciały mi się wyświetlać pewne rzeczy, ale już naprawione.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1671 dnia: Pn, 31 Lipiec 2023, 12:53:12 »
Wg mnie to powinno byc normalne logo. A czemu nie ma logo z barwami Gruzji? Tam tez pare lat temu Rosja najechala i okupuje czesc terytorium.

Jakie bedzie miala znaczenie? Bo ciezko mi to pojac. Wspolczuje normalnym ludziom zyjacym na tamtym terenie ale takich terenow na swiecie jest wiecej - i jakos nie ma ich barw tutaj.

Mój głos w sprawie logo forum komikspec.
Kiedy ktoś pluje ci w twarz, nie udawaj że to deszcz. Szczególnie gdy temu komuś pomagasz. Przestańcie pajacować z tym ukraińskim patriotyzmem.

Ukraina jest naszym sąsiadem, a ten symboliczny wyraz wsparcia jest podyktowany polskim patriotyzmem, a nie ukraińskim. Jeśli komuś to logo przeszkadza to można je wymazać na stałe za pomocą programów typu adblock. Zajmuje to 3 sekundy.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline nori

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1672 dnia: Cz, 03 Sierpień 2023, 10:52:43 »
Eeee, czy cenzura na forum nie działa zbyt pospiesznie? Ostatnio sporo tematów/postów trafiło do kosza, ale niektóre wydaje (mi się, żeby nie było) bez uzasadnienia. Nie jestem zwolennikiem wypowiedzi Bazyliszka, ale usunięty jego post z tematu Komiksy Disneya, akurat był całkiem ciekawy. Niekoniecznie można się z nim zgadzać, ale zawarte były tutaj niegłupie spostrzeżenia.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline greg0

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1673 dnia: Cz, 03 Sierpień 2023, 11:52:10 »
Pewnie za ten cytat:
Cytuj
I żeby nie było - nie jestem za socjalizmem
Ważne żeby narzekać...

Offline Castiglione

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1674 dnia: Cz, 03 Sierpień 2023, 12:14:41 »
Ja to jestem ciekawy, co takiego złego napisał gloriadeus, że nagłe wyłapał 70%, bo przeglądam te posty w koszu i jakoś nie widzę.

Offline parsom

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1675 dnia: Cz, 03 Sierpień 2023, 12:16:10 »
On to ewidentnie szukał zwady - cały czas się pienił o Ukrainę i takie tam.

Offline Grzesko

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1676 dnia: Cz, 03 Sierpień 2023, 16:56:19 »
Wypowiadal swoje zdanie, z ktorym sie rowniez w wiekszosci zgadzam. Robil to kulturalnie, widac kogos zabolalo jego zdanie.

Offline parsom

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1677 dnia: Cz, 03 Sierpień 2023, 17:10:42 »
Sęk w tym, że nikogo jego zdanie w tym zakresie nie obchodziło. To nie wiec chłopców-kucowców czy innych młodzieńców niepokalanych.

Offline Castiglione

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1678 dnia: Cz, 03 Sierpień 2023, 17:17:35 »
Gość napisał raptem kilka postów, raczej bez jakiejś chamówy. Dziwne, że w wielu innych przypadkach żadnych ostów nie ma, no ale ja modem nie jestem, to co ja tam wiem.

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1679 dnia: Cz, 03 Sierpień 2023, 20:35:42 »
Sęk w tym, że nikogo jego zdanie w tym zakresie nie obchodziło.

Do takich stwierdzeń to akurat nikt nie jest predestynowany, bo nikt nie wie tego co kogo obchodzi a co nie.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".