Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 300860 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1530 dnia: Wt, 27 Grudzień 2022, 11:59:06 »
Ja się nie przejmuję komentarzami i postami od ciebie, od Larrego czy spamera xanara. Pamiętasz jak było ok, przed Gravesem na starym forum? Ty się plułeś, mnie to w ogóle nie ruszało. I radośnie ciągle pisałem swoje zdanie. I dalej Mnie to wisi co piszecie, bo wiem, że to jest zwykłe plucie na osobę która mniej lubi Egmont, albo ma inne zdanie niż wy. Ja nie muszę każdej jednej osoby nawracać na chrześcijaństwo i jedyną słuszna prawdę. Szanuję wolność słowa i wiem że każdy może sobie wypisywać co chce, bo to jest forum dyskusyjne. Gdyby wszyscy mieli to samo zdanie, to by było nudno.'

Mnie tylko się nie podoba to, że ja mogę dostać ostrzeżenie za cokolwiek co napiszę na tym forum. A taki @larry ewidentnie łamie regulamin forum i nie jest karany przez moderatora. Gdyby osty były rzucane na wszystkich, to niech każdy sobie pisze na swoją odpowiedzialność. A jak takie posty przechodzą bez echa, to chcę je tutaj przynajmniej wrzucić, by pokazać, że czegoś takiego nie powinno być.

Offline michał81

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1531 dnia: Wt, 27 Grudzień 2022, 12:29:52 »
Bazylu to przypomnij sobie do czego ta twoja postawa doprowadziła na poprzednim forum. Zresztą nie tylko na forum gildii, ale też na innych forach czy grupach facebookowych (pamiętasz jeszcze Sfilmowanych? ja wiem, że tam poleciałeś tylko z fikcyjnego konta i masz swoje inne, z którego tylko puszczasz jakieś pierdy), wiec problem jest zdecydowanie w twojej osobie.

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1532 dnia: Wt, 27 Grudzień 2022, 12:30:15 »
  Właśnie o to chodzi, że się niczym i nikim nie przejmujesz, jesteś tylko ty i twój spam a całą resztę masz głęboko w dupie. Wolność to nie tylko przywileje, ale i odpowiedzialność a ty jej za grosz nie posiadasz. Ale ja też się tym nie przejmuję, głęboko wierzę że się kiedyś, któryś z moderatorów ocknie i polecisz stąd na kopach na wieki, wieków jak zewsząd indziej a ja wtedy otworzę sobie piwko z tej okazji.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1533 dnia: Wt, 27 Grudzień 2022, 14:00:01 »
@up

A jak ty ponosisz odpowiedzialność za obrażanie na forum innych useròw? Chyba że w regulaminie jest to że akurat mnie wolno. A nawet jeśliby tak było to np. Xanar lubi obrażać nie tylko mnie. I dobrze że w końcu dostał parę ostòw. Kary powinny być równe dla wszystkich - dla ciebie też Larry. I dlaczego miałbym się przejmować postami które są albo wyzwiskami albo nieprawdą? Dla mnie to nie ma sensu.

@michal
Jak jest niesprawiedliwa moderacja to nie moja wina że jej się nie podoba wolność słowa. Jak fragsel moderował stare forum, wszystko było ok, bo rozdzielał osty po ròwno. Dopiero jak tylko Greves został to zaczęły się problemy. Zawsze chciałbym dobrych moderatorów jak właśnie fragsel. I wtedy jest ok.

Offline michał81

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1534 dnia: Wt, 27 Grudzień 2022, 14:30:00 »
@michal
Jak jest niesprawiedliwa moderacja to nie moja wina że jej się nie podoba wolność słowa. Jak fragsel moderował stare forum, wszystko było ok, bo rozdzielał osty po ròwno. Dopiero jak tylko Greves został to zaczęły się problemy. Zawsze chciałbym dobrych moderatorów jak właśnie fragsel. I wtedy jest ok.
Ciekawe dlaczego fragsel przestał moderować forum gildii? Może się do tego przyczyniłeś? Nie przyszło ci to do głowy? Naprawdę tu masz pobłażanie, bo pamiętam jak szybko moderatorzy na forum avalonu ustawili cię do pionu po twoich końskich zalotach do jednej z użytkowniczek tamtego forum. Na Sfmilowanych też była zła moderacja? A może to twoje incelskie zapędy stały się nie do zniesienia dla prowadzącej Agnieszki?
I nie odwalaj tutaj Mai Staśko, która jak ty używa słów, których znaczenia nie rozumie, albo z rozmysłem je przekręca dostosowując do swojej narracji. I nie stawiaj się w roli poszkodowanego jak ona to robi, bo zdecydowanie zasłużyłeś na te wszystkie bany.

Rozumiem, że możesz nie lubić Egmontu, wszyscy to wiedzą (choć wg mnie zdjęcia twoje kolekcji temu zaprzeczają, bo regularnie wspierasz to wydawnictwo dużymi zakupami), ale nie musisz pisać w każdym poście o tym.
« Ostatnia zmiana: Wt, 27 Grudzień 2022, 15:51:58 wysłana przez michał81 »

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1535 dnia: Wt, 27 Grudzień 2022, 14:53:30 »
@up

A jak ty ponosisz odpowiedzialność za obrażanie na forum innych useròw? Chyba że w regulaminie jest to że akurat mnie wolno. A nawet jeśliby tak było to np. Xanar lubi obrażać nie tylko mnie. I dobrze że w końcu dostał parę ostòw. Kary powinny być równe dla wszystkich - dla ciebie też Larry. I dlaczego miałbym się przejmować postami które są albo wyzwiskami albo nieprawdą? Dla mnie to nie ma sensu.

@michal
Jak jest niesprawiedliwa moderacja to nie moja wina że jej się nie podoba wolność słowa. Jak fragsel moderował stare forum, wszystko było ok, bo rozdzielał osty po ròwno. Dopiero jak tylko Greves został to zaczęły się problemy. Zawsze chciałbym dobrych moderatorów jak właśnie fragsel. I wtedy jest ok.

  No i sam widzisz jak pięknie wyłożyłeś swoją filozofię. Nie obchodzi cię, że sam otrzymujesz osty, tylko chcesz aby wszyscy je dostawali. Wszędzie gdzie się udzielałeś próbowałeś zmienić te miejsca w ZOO, rzucałeś te swoje prymitywne baity i obserwowałeś jak się kotłuje dbając o to aby podsycać jeszcze ogień jak zaczynał dogasać. W całym polskim internecie, wszyscy walczący z wolnością słowa moderatorzy wcześniej czy później się orientowali w rzeczy i zewsząd wylatywałeś. Tutaj sobie jeszcze znalazłeś ciepłą przystań, ale to już ostatnią. Pamiętaj, jak tu kiedyś wejdziesz i nie będziesz się mógł się zalogować to wyobraź sobie Daniela Olbrychskiego pijącego specjalnie z tej okazji najtańsze piwo jakie da się kupić w sklepie.


Cytuj
...Naprawdę tu masz pobłażanie, bo pamiętam jak szybko moderatorzy na forum...

  CD-Action to też już klasyka.
« Ostatnia zmiana: Wt, 27 Grudzień 2022, 14:56:30 wysłana przez SkandalistaLarryFlynt »

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1536 dnia: Pn, 16 Styczeń 2023, 16:56:46 »
Ja protestuję. Znowu dostałem ostrzeżenie za nic a michał81 ktòry robi wycieczki osobiste i spamuje tematy postami o mnie znowu jest bezkarny. No prosze moderatoròw o jakąś sprawiedliwość. Przecież post z cytatem troll komentarza ze Sklepu Gildii to to jest ewidentny spam. I to nie pierwszy od michala.bJa na niego odpowiadam kulturalnie i znowu jestem karany a ten dalej bedzie swoje ataki przeprowadzal

sum41

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1537 dnia: Wt, 17 Styczeń 2023, 08:44:12 »
Dlaczego w temacie Egmont 2023 jest tyle spamowanie o Dr Who i serialach, jest od tego odpowiedni dzial,moderacja jak zwykle czepia sie tylko niektorych?

Offline Kyms

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1538 dnia: Wt, 17 Styczeń 2023, 09:59:07 »
W temacie "Dawn of DC" również polał się długi offtop nie związany z tematem, na który nikt nic nie robił. Takich sytuacji na pewno można przytoczyć więcej.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1539 dnia: Wt, 17 Styczeń 2023, 10:04:57 »
I bardzo dobrze, gdyby nie te offtopy, to by połowy najciekawszych rozmów nie było. Temat o Dr. Who zaczął się od filmiku TK, więc rozmowa dotycząca wydania / niewydania tego przez Egmont jest w dobrym miejscu. Potem się rozlała na sam serial i sporo postów mieszało te dwa zbliżone tematy. Gdyby kwestia wydania przez Egmont miała być w osobnym temacie a rozmowa dotycząca samego serialu w osobnym, to wątpię żeby komukolwiek się chciało skakać między tymi dwoma tematami. Ludzie jak rozmawiają ze sobą, również w prawdziwym życiu, nie trzymają się ściśle jednego tematu, to nie jest naturalne. Mnie na tym forum bardzo cieszy subtelna moderacja i jest to dla mnie bardzo ważny powód, dla którego się tu udzielam.

Offline Kyms

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1540 dnia: Wt, 17 Styczeń 2023, 10:35:59 »
I bardzo dobrze, gdyby nie te offtopy, to by połowy najciekawszych rozmów nie było. Temat o Dr. Who zaczął się od filmiku TK, więc rozmowa dotycząca wydania / niewydania tego przez Egmont jest w dobrym miejscu. Potem się rozlała na sam serial i sporo postów mieszało te dwa zbliżone tematy. Gdyby kwestia wydania przez Egmont miała być w osobnym temacie a rozmowa dotycząca samego serialu w osobnym, to wątpię żeby komukolwiek się chciało skakać między tymi dwoma tematami. Ludzie jak rozmawiają ze sobą, również w prawdziwym życiu, nie trzymają się ściśle jednego tematu, to nie jest naturalne. Mnie na tym forum bardzo cieszy subtelna moderacja i jest to dla mnie bardzo ważny powód, dla którego się tu udzielam.
Jasne. Z tym się zgadzam. W takim momencie należy rozróżnić czy offtop/spam(przez niektórych błędnie używany) jest dozwolony czy nie. Mi to nie przeszkadza, niech się toczy, tylko komicznie wygląda jak swego czasu ktoś o jeden wpis był mówiony "spamerze", ale 4-5 stron na inny temat jest ok.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1541 dnia: Wt, 17 Styczeń 2023, 10:48:03 »
Jasne. Z tym się zgadzam. W takim momencie należy rozróżnić czy offtop/spam(przez niektórych błędnie używany) jest dozwolony czy nie. Mi to nie przeszkadza, niech się toczy, tylko komicznie wygląda jak swego czasu ktoś o jeden wpis był mówiony "spamerze", ale 4-5 stron na inny temat jest ok.

Ja zawsze w takim temacie mówię to samo - tylko obrażanie innych powinno być karane moim zdaniem i coś łamiącego prawo oczywiście.

Offline HugoL3

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1542 dnia: Wt, 17 Styczeń 2023, 11:24:31 »
Mnie akurat też przeszkadza, że 5 stron jest o czymś, co mnie totalnie nie interesuje, tylko dlatego, że TK nagrał o tym filmik.
Ale chyba nie na tyle by wołać administrację - wrócę jak rozmowa się wyczerpie i tyle.

Offline michał81

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1543 dnia: Wt, 17 Styczeń 2023, 11:25:57 »
Ja protestuję. Znowu dostałem ostrzeżenie za nic a michał81 ktòry robi wycieczki osobiste i spamuje tematy postami o mnie znowu jest bezkarny. No prosze moderatoròw o jakąś sprawiedliwość. Przecież post z cytatem troll komentarza ze Sklepu Gildii to to jest ewidentny spam. I to nie pierwszy od michala.bJa na niego odpowiadam kulturalnie i znowu jestem karany a ten dalej bedzie swoje ataki przeprowadzal
Nie wynikam czy to ty dałeś ten komentarz, jednak jest on podpisany twoim nickiem, co ciekawe, ta wypowiedź brzmi dokładnie jak twoja, powtarzana na forum gildii. Jeśli to rzeczywiście nie ty (wątpliwe) to widać twoja niesława cię dościgła i teraz ludzie kręcą z ciebie żarty, podszywając się pod twój nick. Trochę to smutne, jednak nie współczuje. I chciałbym zwrócić uwagę, że skasowałem tą część wypowiedzi, bo nie ma dowodów, że to twój komentarz (w co jednak wątpię).
Zabawne jest też to, że żadnego twojego komentarza nie zgłaszałem w tej dyskusji, więc ciekawe dlaczego dostałeś ostrzeżenia? Może po prostu zmęczył innych kolejny raz spam dotyczący teorii spiskowych i jaki to Egmont jest zły. I jak zwykle winny szukasz w innych osobach, zamiast pochylić się na tym co piszesz.
« Ostatnia zmiana: Wt, 17 Styczeń 2023, 11:28:02 wysłana przez michał81 »

Offline michał81

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1544 dnia: Wt, 17 Styczeń 2023, 11:30:14 »
Dlaczego w temacie Egmont 2023 jest tyle spamowanie o Dr Who i serialach, jest od tego odpowiedni dzial,moderacja jak zwykle czepia sie tylko niektorych?
Masz rację i dobrą opcją w tym przypadku byłoby rzeczywiście wydzielenie dyskusji z tematu Egmontu do nowego wątku poświęconemu Doktorowi.