Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 299981 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Deg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1500 dnia: Cz, 10 Listopad 2022, 20:28:25 »
Dziś na forum było 409 osób. Z tego co widzę, aż 4 mają jakiś problem z logo. Może w ramach protestu nie wchodźcie tutaj, dopóki się nie zmieni? ;)
This is my truth, tell me yours.

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1501 dnia: Cz, 10 Listopad 2022, 20:33:48 »
To nie jest odpowiedź na pytanie.  8)
Równie dobrze każdy może sobie ukraińskie barwy kredkami na ulicy narysować i będzie to tak samo Ukraińcom potrzebne.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Deg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1502 dnia: Cz, 10 Listopad 2022, 20:59:34 »
Pytanie, skąd pytanie  ::)

Bo równie dobrze można uznać, że nikomu to nie szkodzi i się nie przejmować.
This is my truth, tell me yours.

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1503 dnia: Cz, 10 Listopad 2022, 21:18:57 »
Tak się dziwnie składa, że w sytuacji w której o logo gardłował Kadet i poparły go całe cztery osoby (byłeś jedną z nich) to logo jest. A jak teraz cztery inne mają wątpliwości względem sensu jego dalszego utrzymywania to nagle dostają akurat od Ciebie przyjacielską sugestię żeby nie wchodziły na forum póki ono się na nim znajduje.
Dostrzegasz pewien subtelny brak równowagi w Swoim podejściu?
A już szczególnie zaskakujące jest powoływanie się na media, które z jednej strony ukraińskie barwy eksponują jak się da a z drugiej promują taką politykę, która Ukraińcom najchętniej od razu wsadziłaby nóż w plecy.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Online xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1504 dnia: Cz, 10 Listopad 2022, 21:22:32 »
Zmieńmy całe logo na barwy ukraińskie to niektórzy poczują się jeszcze lepiej i będą się cieszyć jeszcze bardziej.

Dziś na forum było 409 osób. Z tego co widzę, aż 4 mają jakiś problem z logo. Może w ramach protestu nie wchodźcie tutaj, dopóki się nie zmieni? ;)
Jest jeszcze taka możliwość, że tych czterystu to nie obchodzi.

Te zmiany tych logotypów to jakaś chwilowa moda, bo w zasadzie nikomu to nie pomaga, no może tylko tym co robią te zmiany - mają lepsze samopoczucie praktycznie żadnym kosztem.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Kadet

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1505 dnia: Cz, 10 Listopad 2022, 21:51:02 »
A już szczególnie zaskakujące jest powoływanie się na media, które z jednej strony ukraińskie barwy eksponują jak się da a z drugiej promują taką politykę, która Ukraińcom najchętniej od razu wsadziłaby nóż w plecy.

To "Przegląd Sportowy" chce wsadzić Ukraińcom nóż w plecy? Bo to to medium miałem m.in. na myśli...

Symbole mają znaczenie. Przez symbole pokazujemy nasze poglądy i uczucia. I ja naprawdę nie wiem, z jakiej paki komuś mogłoby przeszkadzać, że mamy na forum znak poparcia dla sąsiedniego państwa zaatakowanego przez ponury reżim z urojeniami wielkości. Przynajmniej kiedy trafia tu jakiś przypadkowy internauta, to dzięki temu widzi, że to nie żadne siedlisko trollów zza wschodniej granicy.

Te zmiany tych logotypów to jakaś chwilowa moda, bo w zasadzie nikomu to nie pomaga, no może tylko tym co robią te zmiany - mają lepsze samopoczucie praktycznie żadnym kosztem.

To idąc tym tokiem rozumowania, że takie gesty nic nie zmieniają, więc są niepotrzebne, to w zasadzie flagi jutro też nie powinienem wywieszać, bo to bezpośrednio nic nie zmienia, ledwie parę ludzi przejdzie przed moim domem i w gruncie rzeczy robię to przecież tylko, by sobie poprawić samopoczucie?
« Ostatnia zmiana: Cz, 10 Listopad 2022, 22:20:17 wysłana przez Kadet »
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline Deg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1506 dnia: Cz, 10 Listopad 2022, 22:19:41 »
Tak się dziwnie składa, że w sytuacji w której o logo gardłował Kadet i poparły go całe cztery osoby (byłeś jedną z nich) to logo jest. A jak teraz cztery inne mają wątpliwości względem sensu jego dalszego utrzymywania to nagle dostają akurat od Ciebie przyjacielską sugestię żeby nie wchodziły na forum póki ono się na nim znajduje.
Dostrzegasz pewien subtelny brak równowagi w Swoim podejściu?
A już szczególnie zaskakujące jest powoływanie się na media, które z jednej strony ukraińskie barwy eksponują jak się da a z drugiej promują taką politykę, która Ukraińcom najchętniej od razu wsadziłaby nóż w plecy.
A ile osób wtedy protestowało? Bo szczerze mówiąc nie śledzę aż tak bardzo tej sprawy.
I na jakie media się powoływałem?
Jest jeszcze taka możliwość, że tych czterystu to nie obchodzi.

Te zmiany tych logotypów to jakaś chwilowa moda, bo w zasadzie nikomu to nie pomaga, no może tylko tym co robią te zmiany - mają lepsze samopoczucie praktycznie żadnym kosztem.

Zapewne masz rację, ale skoro "żaden koszt" to dlaczego ma to komuś przeszkadzać? :)
This is my truth, tell me yours.

Online perek82

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1507 dnia: Cz, 10 Listopad 2022, 22:59:07 »
Niektórym odgłos promieni słonecznych przeszkadza. Nic na to nie poradzisz.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Online xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1508 dnia: Cz, 10 Listopad 2022, 23:04:18 »
To idąc tym tokiem rozumowania, że takie gesty nic nie zmieniają, więc są niepotrzebne, to w zasadzie flagi jutro też nie powinienem wywieszać, bo to bezpośrednio nic nie zmienia, ledwie parę ludzi przejdzie przed moim domem i w gruncie rzeczy robię to przecież tylko, by sobie poprawić samopoczucie?
Nie wiem czy zauważyłeś, ale nie mieszkasz na Ukrainie tylko w Polsce i w tym kraju, w którym mieszkasz jest jutro Święto Niepodległości, a czy flagę sobie wywiesisz czy nie to już twoja sprawa.

A dlaczego flaga Ukrainy a nie Palestyny na przykład ?

I na jakie media się powoływałem?Zapewne masz rację, ale skoro "żaden koszt" to dlaczego ma to komuś przeszkadzać? :)
Chcecie realnie pomóc to jedźcie na front, te oflagowane logotypy nie wygrają wojny.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Kadet

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1509 dnia: Cz, 10 Listopad 2022, 23:25:16 »
Nie wiem czy zauważyłeś, ale nie mieszkasz na Ukrainie tylko w Polsce i w tym kraju, w którym mieszkasz jest jutro Święto Niepodległości, a czy flagę sobie wywiesisz czy nie to już twoja sprawa.

Wiem, gdzie mieszkam. Wiem, że moja ojczyzna to Polska. Flagę jutro w domu wywiesimy.

Sugerowałeś wcześniej, że symboliczne gesty nie mają znaczenia, więc w kontrprzykładzie pokazałem Ci symboliczny gest, który niesie ze sobą znaczenie.

Chcecie realnie pomóc to jedźcie na front, te oflagowane logotypy nie wygrają wojny.

Nie rozumiem, dlaczego zakładasz, że jeśli jestem za poparciem w ramach logotypu, to nie wspieram Ukrainy w żaden inny sposób. Nie chcę się chwalić, ale czepiasz się, więc powiem, że od wybuchu wojny robię darowizny na pomoc humanitarną. Nie jest to walka na froncie i nie mówię, że przelewam jakieś gigantyczne sumy, ale chyba realnie pomaga, prawda? Więc pozwolę sobie też w pakiecie optować za tym logo, które ma przecież także i polskie barwy.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Online xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1510 dnia: Cz, 10 Listopad 2022, 23:33:45 »
Z tego co pamiętam to te polskie barwy ma po grubych targach, ciekawe czy jutro będzie tylko jedna  ???
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Kadet

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1511 dnia: Cz, 10 Listopad 2022, 23:38:54 »
Polskie barwy pojawiły się, gdy zbliżał się 3 maja i pojawił się postulat, żeby uczcić też naszą flagę. Ponieważ bardzo ładnie i kompromisowo wyglądało to połączenie, to już tak zostało. Więc jeśli takie połączenie było dobrym kompromisem na 3 maja, to chyba będzie też dobre na 11 listopada?
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Online xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1512 dnia: Cz, 10 Listopad 2022, 23:41:46 »
A wcześniej to logo przybierało barwy jak były święta państwowe, jak jeszcze nie miało żadnych barw ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1513 dnia: Cz, 10 Listopad 2022, 23:49:40 »
To "Przegląd Sportowy" chce wsadzić Ukraińcom nóż w plecy? Bo to to medium miałem m.in. na myśli...

Ja miałem na myśli główne portale (te na "O" oraz "I"). To, że ktoś jest oflagowany nie znaczy jeszcze, że tak czuje.

Przynajmniej kiedy trafia tu jakiś przypadkowy internauta, to dzięki temu widzi, że to nie żadne siedlisko trollów zza wschodniej granicy.

Ale to jest wyłącznie Twoja teza, że brak symboliki symbolizuje orków. Nie wiem skąd ona się bierze, ale nie każdy musi ją podzielać. Weź na ten przykład "siostrzany" portal Filmożercy. Ja tam na głównej oflagowania nie widzę. Czy w zw. z tym mam uważać administrację i użytkowników za jakąś kacapię?

To idąc tym tokiem rozumowania, że takie gesty nic nie zmieniają, więc są niepotrzebne, to w zasadzie flagi jutro też nie powinienem wywieszać, bo to bezpośrednio nic nie zmienia, ledwie parę ludzi przejdzie przed moim domem i w gruncie rzeczy robię to przecież tylko, by sobie poprawić samopoczucie?

Jeżeli wywiesiłbyś ją sobie po to żeby w ten sposób wspomóc (tfu, tfu, odpukać) wysiłek militarny kraju w przypadku agresji na choćby takim Przesmyku Suwalskim to tak - robiłbyś to wyłącznie po to żeby podnieść sobie morale. Przecież po to tutaj jest to logo - żebyśmy "nie czuli się rozpoznawani przez przypadkowych internautów jako siedlisko trolli zza wschodniej granicy".

"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Kadet

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1514 dnia: Cz, 10 Listopad 2022, 23:56:39 »
Ale to jest wyłącznie Twoja teza, że brak symboliki symbolizuje orków. Nie wiem skąd ona się bierze, ale nie każdy musi ją podzielać. Weź na ten przykład "siostrzany" portal Filmożercy. Ja tam na głównej oflagowania nie widzę. Czy w zw. z tym mam uważać administrację i użytkowników za jakąś kacapię?

Ale ja takiej tezy nigdzie nie postawiłem. Powiedziałem tylko, że obecność ukraińskiej flagi daje znak, że nie to nie jest platforma rosyjskich trolli. Nigdzie nie napisałem, że brak flagi z kolei oznacza od razu, że mamy do czynienia z rosyjskimi trollami. To już sam sobie dodałeś.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!