Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 73580 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #690 dnia: Cz, 17 Grudzień 2020, 23:22:03 »
Strzelił mnie w potylicę taki pomysł: skoro Egmont postanowił brutalnie przerwać żywot KŚK i nie będzie już tej fajnej tabelki z zapowiedziami może warto byłoby założyć wątek poświęcony jedynie zapowiedziom Egmontu w którym pojawiałby się jeden post w miesiącu z linkiem do Filmożerców.
Może nawet - żeby uniknąć dyskusji przez które te linki byłyby trudniejsze do odkopania - byłby to temat do wyłącznej dyspozycji Administratora.
Jak myślicie?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline stachel

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #691 dnia: Cz, 17 Grudzień 2020, 23:45:14 »
Generalnie to by się przydał jeden zbiorczy wątek (post per miesiąc) ze wszystkimi komiksami, jakie się ukazują w danym roku. Może jakiś arkusz na google docs (jak ktoś ma lepszy pomysł to wrzucajcie), którzy by chętni uzupełniali? Kiedyś Centrum Komiksu robiło coś takiego na FB, ale lista umarła :/

Online misiokles

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #692 dnia: Pt, 18 Grudzień 2020, 07:56:28 »
Jak się komuś chce odkrywać koło na nowo, to czemu nie? Choć wygodniej posiłkować się serwisami komiksowymi. Nom Aleją Komiksu http://alejakomiksu.com/archiwum_komiksow/

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #693 dnia: Pt, 18 Grudzień 2020, 18:01:46 »
Ale piszesz to z perspektywy komiksowego wyjadacza, który wie gdzie szukać. Nie każdy ma taką wiedzę. Zarówno na forum jak i poza.
Osobny, łatwy do odszukania wątek z dostępną rozpiską miałby konkretny walor informacyjny. Zarówno dla forumowiczów jak i zaglądających sporadycznie.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline c08mk

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #694 dnia: Pn, 18 Styczeń 2021, 09:25:19 »
Nie wiem czy to jest dobre miejsce na pytanie ale można to też potraktować jako sugestię. Czy jest na forum możliwość edytowania/usuwania swoich starych postów? Pytam z myślą o "czyszczeniu" moich sprzedanych ofert z działu zakupy.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #695 dnia: Pn, 18 Styczeń 2021, 10:22:25 »
Posty można edytować przez 2 godziny od napisania. Jak chcesz usunąć ofertę sprzedaży, to użyj opcji Zgłoś do moderatora.
Zapraszamy na http://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami