Pozostałe > O stronie i forum

Osobny dział dla superhero

<< < (2/9) > >>

Syn Gotham:
Również jestem za. Z działem filmy i seriale też bym tak zrobił żeby był podzielony na superhero i "normalne".

Bender:
Dla mnie miałoby to sens, gdyby można było ten dział wyłączyć z nieprzeczytanych, bo właściwie tylko tak przeglądam forum. Jeśli się nie da to i tak będę widział WKKMy i inne we wszelkiej konfiguracji więc mi osobiście nic to nie da. Natomiast jeśli to ułatwi życie większej ilości użytkownikom to jestem za.

"Również jestem za. Z działem filmy i seriale też bym tak zrobił żeby był podzielony na superhero i "normalne"."

Tu jestem przeciw. To cały czas forum komiksowe. Wiec tworzenia nadmiernej ilości głównych grup niekomiksowych nie popieram.

Kapral:

--- Cytat: Syn Gotham w Śr, 11 Wrzesień 2019, 15:32:42 ---Również jestem za. Z działem filmy i seriale też bym tak zrobił żeby był podzielony na superhero i "normalne".

--- Koniec cytatu ---

A może filmy i seriale superhero powinny być w tym samym dziale co komiksy superhero? To jest dość spójny świat (o komiksowych korzeniach), w którym przenikają się różne media i bez sensu byłoby je rozdzielać.

Syn Gotham:
Niby tak choć trochę mogłoby się mieszać, chyba, że zrobić dział "Superhero" i w nim poddziały osobne na komiksy i wspólny na filmy i seriale. Wtedy byłoby w pewnym sensie razem ale byłoby rozdzielone.

Murazor:

--- Cytat: Kapral w Śr, 11 Wrzesień 2019, 15:40:46 ---A może filmy i seriale superhero powinny być w tym samym dziale co komiksy superhero?

--- Koniec cytatu ---
Nie mieszajmy działów komiksowych z innymi, będą posty o komiksach w filmach i na odwrót.

I tak jak Bender napisał i tak nie da się wyłączyć newsów z tego co nas nie interesuję, więc i tak będą wszystkie widoczne przy Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej