Pozostałe > O stronie i forum

Osobny dział dla superhero

<< < (9/9)

Cringer:
Mam wrażenie że wszystko sprowadza się do Egmontu i tego że w jego dzile ktoś pisze o trykotach. Głównie zresztą dotyczy to zapowiedzi. Więc jakby taki podział miał wyglądać? Egmont 2021 frankofony, Egmont 2021 Superhero (czy może Egmont 2021 Marvel, Egmont 2021 DC, Egmont 2021 Image Superhero), Egmont 2021 inne amerykańskie, Egmont 2021 dla dzieci?
Czy Muchę też tak trzeba będzie podzielić?

Pan M:

--- Cytat: Pawel.M w Nd, 21 Luty 2021, 14:42:53 ---Ja się nie zamykam w 100% na superhiro, sporadycznie coś kupię (jak ostatnio Multiple Mana z kolekcji SM). Ale naprawdę nie chce mi się mielić 3 stron nowych postów w wątku Egmont, żeby znaleźć coś spoza trykotów. A i o samym uniwersum Marvela wolę czytać w wątkach kolekcyjnych, przynajmniej wiem, że szukając o Marvelu tam będę miał Marvela.

I komiks made in USA nie kończy się na tych dwóch uniwersach, ba nawet DC nie kończy się na UDC - bo jest jeszcze śp. Vertigo. Dlatego pisałem o stworzeniu wątków (a może działów na forum) konkretnie pod Uniwersum Marwela i Uniwersum DC.

--- Koniec cytatu ---

Robienie oddzielnego działu dla Vertigo? Wystarczą oddzielne tematy dla danej pozycji i tyle. Dział robiłby za duży bałagan wbrew pozorom, bo część pozycji Vertigo  śmiało można traktować jak sh, bardziej oryginalne, niektóre z nich  dziejące się w innej linii czasowej ale ciągle superhero jak Animal Man, Black Orchid, Doom Patrol. Co innego Transmetropolitan, Preacher, czy Y the last man, które sh nie są wcale.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej