Autor Wątek: Nowy nabytek zakupowy  (Przeczytany 400527 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #2175 dnia: Cz, 04 Styczeń 2024, 13:32:32 »
Potwierdzam.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Sirius

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #2176 dnia: Cz, 04 Styczeń 2024, 15:33:30 »
Zaczynam kolejną 500stkę małymi zakupami na promocji w Motylach Książkowych:



Powoli zaczynają się też problemy pt. gdzie by to postawić. Miejsca jako takiego jeszcze mam sporo, ale raz, że nie chcę przeciążać półek w Billy'm, dwa - wolałbym trzymać komiksy piono na półkach, niż na leżąco w szafach.

Offline ilon

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #2177 dnia: So, 06 Styczeń 2024, 00:02:43 »
Gdyby ktoś miał ochotę na absoluta od DC to według mnie jeden z najładniejszych został niedawno wydany i właśnie dotarł :)

Piękna grafika ciągnąca się wokół slipcase i genialna okładka samego tomu. Całość utrzymana w przyjemnych beżowych barwach i retro stylistyce.

a jaka cena i gdzie najtaniej mozna dostać?

Offline Murazor

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #2178 dnia: So, 06 Styczeń 2024, 09:37:41 »
Ja wzialem z Azylu za 250 zl. Chyba najtaniej, stan idealny w folii.

Offline Konrad

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #2179 dnia: Śr, 10 Styczeń 2024, 01:38:18 »
Czas wrzucić grudniowe zakupy:



Trochę nowości, sporo komiksów od Screamu z ich czarno piątkowej promocji oraz jak zwykle nadrabianie starszych tytułów.

Ogólnie w całym 2023 do kolekcji wpadło rekordowe 548 pozycji (gdzie w 2022 było 312, a w 2021 308). To był bardzo dobry rok, wreszcie znalazłem spoko pracę na stały etat, więc mogłem odpiąć wrotki z nadrabianiem zaległości sprzed lat. Z czytaniem też nie było najgorzej, bo brakło mi tylko kilku komiksów do przekroczenia bariery 300 przeczytanych.

Online PabloWu

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #2180 dnia: Pt, 12 Styczeń 2024, 08:33:36 »
  Styczniowa paczka z Gildii, po wstępnym przekartkowaniu jestem zadowolony z zakupów, dziękuję wszystkim za polecajki i opinie które bardzo pomagają przy dodawaniu do koszyka.
  Czarnym koniem zakupowym w tym pakiecie jest Leśny Dziad  8)



Pozdro.

Offline LukCook

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #2181 dnia: So, 03 Luty 2024, 14:32:29 »
Styczniowe zakupy i początek ograniczenia zakupów. Luty zapowiada się dużo skromniejszy a styczeń został podbity przez zimową wyprzedaż Egmontu (Flash).






Offline isteklistek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #2182 dnia: Cz, 08 Luty 2024, 09:56:44 »
Trochę nowości, najważniejsze warianty z PG





Online PabloWu

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #2183 dnia: Pt, 09 Luty 2024, 13:37:37 »
Siemano

  Pierwsza paka z wyprzedaży Gildii dotarła i muszę przyznać że po wstępnym przekartkowaniu prezentuje się zacnie, zwłaszcza chwalone tutaj komiksy George Bessa. Nie przeczytałem jeszcze jedynki Mrocznej Otchłani ale podoba mi się pomysł na scenariusz, nastawiam się na dobrą rozrywkową serię o tajemnicach podwodnego świata. No i tak jak mówiłem dobrałem resztę komiksów Luka Czakowskiego , niezwykłe wibracje biją z Jego tytułów , fabularnie nastawiam się na nieoczywiste nieoczywistości.
Na koniec komiks który wsparłem na zbiórce czyli Agnologmat, po którym również nie wiem czego się spodziewać, okładka mnie przyciągnęła i liczę na to że było warto zainwestować w tą pozycję.
AVE Komiks!
Pozdro


Offline LukCook

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #2184 dnia: So, 17 Luty 2024, 22:17:50 »
Najnowsze zakupy i Thorgale, których nie wrzuciłem w styczniu. Dwa tytuły od LiT na które czekałem.
'Dwie Maski' ma świetną okładkę, efekt skóry na który można się nabrać i liczę na co najmniej tak dobrą lekturę jak 'Łupieżcy Imperiów'.






Offline Konrad

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #2185 dnia: Wt, 20 Luty 2024, 00:20:53 »
Styczniowe zakupy:



Sporo nowości (20 komiksów) oraz tradycyjne nadrabianie zaległości, od Egmontu (Bilal, Andreas, Promethea czy Bloodborne), Screamu (Nestor, Wika czy Aliens), Muchy (Ascender).
Do tego mój pierwszy kontakt z Thorgalem (już za długo czekałem na te integrale od Egmontu, a nowa kolekcja jest super wydana, więc się złamałem).
Zaskoczył mnie też offset w Godzilli, nie spodziewałem się, że Amber zdecyduje się na takie wydanie.

Offline Lyricstof

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #2186 dnia: So, 24 Luty 2024, 16:31:01 »
Parę rzeczy wpadło. Najnowszy Thorgal Saga w fajnym wydaniu z dodatkami. Stary Thorgal z nowymi kolorami.  Włoskie komiksy, a wśród nich warta uwagi miniseria UT z ilustracjami Conrado Roi.

Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline Juby

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #2187 dnia: Wt, 27 Luty 2024, 12:20:47 »
Staram się wyjść ze zbieractwa rzeczy z Batmanem, ale efekt bywa odwrotny. Miałem zakończyć kupowanie TM-Semiców, bo posiadałem już praktycznie wszystko co mnie interesowało, a resztę w tomach Knightfall od Egmontu, ale dwie dobre oferty olx na początku roku sprawiły, że jednak postanowiłem zebrać całość. Poniżej wszystko od 1/90 do 11/97 - brakuje mi już tylko 11 zeszytówek serii Batman&Superman i trzech wydań specjalnych (będę na nie polował w tym roku).



Z komiksów doszedł jeszcze klasyk z DC Deluxe, w którym Mroczny Rycerz odgrywa niemałą rolę (w wersji komiksowej podszedł mi o wiele lepiej od animacji).


Offline Juby

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #2188 dnia: Wt, 05 Marzec 2024, 08:12:49 »
Drugi tom już na półce:



Niby też "cegła", ale jednak 420 str. stojące przy poprzednich ośmiu tomach wypada dość szczupło. Jeśli kolejny będzie jeszcze chudszy (a raczej będzie, bo amerykańska wersja zawiera o zeszyt mniej od tomu poprzedniego = 392 str.) to liczę na większą obniżkę ceny, bo nie tak dawno Zegar zagłady mając 456 str. kosztował 129,99 zł, Batman/Catwoman też jest grubsza i kosztuje 159,99 zł.
« Ostatnia zmiana: Wt, 05 Marzec 2024, 08:29:28 wysłana przez Juby »

Offline JakubM

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #2189 dnia: Wt, 05 Marzec 2024, 09:04:50 »
Piękne zestawienie.

W końcu mogłem sobie fabularnie to połączyć. FRANKENSTEIN - zawsze jest mi go żal.