Autor Wątek: Nowy nabytek zakupowy  (Przeczytany 400546 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Leyek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1845 dnia: Wt, 27 Wrzesień 2022, 21:56:07 »
Najbardziej wyczekiwane przeze mnie nowości z Łodzi, które były w niedziele wieczorem na Gildii z realizacją "24h". Silver Surfer Slotta, X-meni Hickmana i Pętla chociaż były już w koszyku to wyleciały, bo stwierdziłem, że poszukam gdzie indziej potem z większym rabatem :) Nowe Mroczne miasta zamówione ze sklepu Screama, a ziny co się da to wezmę w słowobrazie.
+ 1 numer kolekcji staroci dzięki uprzejmości @Jaxxa



Plakatu nie widziałem wrzuconego fotki, a całkiem spoko jest, choć do powieszenia to co najwyżej w garażu :) :




Offline kenji

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1846 dnia: Śr, 28 Wrzesień 2022, 21:12:09 »
Poza wieloma komiksami jeszcze na festiwalu kupiłem sobie coś takiego.
A najbardziej cieszę się z tego ze żonie tak bardzo się spodobało ze sama zajęła się oprawa w ramę i wieszaniem na ścianę


Offline misiokles

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1847 dnia: Cz, 29 Wrzesień 2022, 00:00:19 »
Tak, Batory jest efekciarskim komiksem - niektóre kadry ma tak mocarne, że aż się proszą na ścianę!

Offline Alexandrus888

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1848 dnia: Cz, 29 Wrzesień 2022, 11:58:49 »
Tylko uważaj, żeby woda z tego oceanu nie wylała się do pokoju i nie porwała cię do Narnii. Serio, to moje pierwsze skojarzenie. Ekstra zdobycz :)

Bender

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1849 dnia: Cz, 29 Wrzesień 2022, 12:28:56 »
Dół obrazka wygląda jak Blain, góra jak Trust. ;)

Offline Death

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1850 dnia: Cz, 29 Wrzesień 2022, 13:30:09 »
Poza wieloma komiksami jeszcze na festiwalu kupiłem sobie coś takiego.
A najbardziej cieszę się z tego ze żonie tak bardzo się spodobało ze sama zajęła się oprawa w ramę i wieszaniem na ścianę


Było do tego jakieś zabezpieczenie typu karton? Bo tuba pewnie nie, grafiki były raczej sztywne. Gdybym miał to jak zabrać, to bym kupił od razu w sobotę rano, ale wiedziałem, że będzie ciężko z transportem. Ale kupiłem sobie koszulkę (wyprodukowali tylko 50 sztuk). Od wczoraj próbuję wrzucić te zdjęcia, ale Imgur ma złe dni. :)



Online LukCook

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1851 dnia: Pt, 30 Wrzesień 2022, 11:55:44 »
Koniec miesiąca, więc pora na prezentację wrześniowych zakupów.

Komiksy dość skromnie, z racji tymczasowego braku miejsca (nowe regały zamówione  ;) ) ograniczyłem zakupy. Nowości z LiT jak i Batory to graficzne perełki.



Za to zaszalałem z mangą  8) na mangarden pojawił się dodruk brakujących tomów Berserka, więc nie czekając aż znikną, wziąłem wszystkie 35. Jestem po kilku pierwszych tomach i jest to rewelacyjna lektura.




Offline PabloWu

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1852 dnia: Pt, 30 Wrzesień 2022, 12:49:03 »
Konkretne zakupy, Berserk zajebisty jedna z niewielu serii ( i mang ) ,które kupuję i czytam na bieżąco . Mógłbyś napisać coś o Pięści Gwiazd Północy? Miałem w koszyku już kilka razy tom 1 a zawsze było coś bardziej "musiszmieciowego"  a przyznam że wygląda na konkretną postapokaliptyczną naparzankę ,tylko pytanie czy da się to czytać  ?

Online LukCook

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1853 dnia: Pt, 30 Wrzesień 2022, 13:33:07 »
Dzięki! Pięść Gwiazd Północy bardzo mi się podoba, da się to czytać i co więcej wciąga. Jest to naparzanka ale wzbudza emocje i podczas lektury kibicujesz Kenowi (chociaż i tak wiesz, że wszystkich rozwali  ;D ). Jak biorę do ręki tomik to nie mogę przestać czytać. Za rekomendację niech posłuży to, że dla Kentaro Miury największą inspiracją podczas tworzenia Berserka była właśnie Gwiazda.

Offline PabloWu

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1854 dnia: Pt, 30 Wrzesień 2022, 15:12:59 »
Kurde i po co pytałem...  ;)
Dzięki za odpowiedź, czyli nie ma co się czaić, trzeba kupić i samemu się przekonać, pozdro.

Offline PabloWu

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1855 dnia: Pt, 30 Wrzesień 2022, 19:59:18 »


Skromne zakupy Emefkowe, środek transportu i zdrowie nie pozwoliło na większe zakupy ani na nocne kolejkowe integracje, cóż może następnym razem się uda.
 Z zakupów jestem zadowolony,Monsters zacząłem czytać i już czuję że mam do czynienia z dziełem kompletnym i wybitnym, obym nie zapeszył.

Offline Archie

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1856 dnia: So, 01 Październik 2022, 16:41:22 »
Kryzys, kryzys, ale niektórym rzeczom nie sposób się oprzeć.
Po prostu to inwestycja w rozrywkę, którą zafundujesz sobie podczas blackoutu. Dobre przygotowanie to podstawa!
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens. And it can happen to you."

Offline starcek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1857 dnia: So, 01 Październik 2022, 19:25:05 »
Ale to już przeczytane. 3 tygodnie minęły. :-(
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Online Kandor

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1858 dnia: So, 01 Październik 2022, 19:47:18 »
Konkretne zakupy, Berserk zajebisty jedna z niewielu serii ( i mang ) ,które kupuję i czytam na bieżąco . Mógłbyś napisać coś o Pięści Gwiazd Północy? Miałem w koszyku już kilka razy tom 1 a zawsze było coś bardziej "musiszmieciowego"  a przyznam że wygląda na konkretną postapokaliptyczną naparzankę ,tylko pytanie czy da się to czytać  ?
Ciekawe czy da się w to grać? :-) Jakieś dwa tygodnie temu zapowiedziano bijatykę na Switcha. Z tego co widzę była też gra RPG na PS4. Na mnie czekają już 4 tomy na półce :-)

Offline Pawel.M

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1859 dnia: Śr, 05 Październik 2022, 15:08:39 »
Za to zaszalałem z mangą  8) na mangarden pojawił się dodruk brakujących tomów Berserka, więc nie czekając aż znikną, wziąłem wszystkie 35.
A gdzie Dorohedoro? Jak dla mnie, lepsze od Berserka.

Zapomniałem dwa razy z rzędu pochwalić się nabytkami :D

Sierpniowe:


A tu parę słów:
https://seczytam.blogspot.com/2022/09/sierpien-2022-raport-z-biblioteczki.html


Wrześniowe:


I parę słów:
https://seczytam.blogspot.com/2022/10/wrzesien-2022-raport-z-biblioteczki.html