Autor Wątek: kubisz - kolekcja  (Przeczytany 32866 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kubisz

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #150 dnia: So, 11 Marzec 2023, 22:51:48 »
Planowałem poczekać z lekturą na tom 2., ale kiedy on się ukaże... Tego to już chyba nie wie nikt.

Offline kubisz

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #151 dnia: Śr, 22 Marzec 2023, 16:35:45 »
Kilka komiksów plus absolutnie cudowne (przynajmniej z zewnątrz) wydanie "Cosia":

Offline kubisz

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #152 dnia: Śr, 26 Kwiecień 2023, 21:48:16 »
Moje tempo zakupowe nigdy nie było porywające, ostatnio jeszcze nawet zwolniło. Priorytety zostały skierowane na inne pole popkulturowego hobby. Ale coś tam wpadło do koszyczka:

Offline kubisz

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #153 dnia: Nd, 22 Październik 2023, 18:56:11 »
Dawno mnie tu nie było...

Ostatnie zakupy komiksowo-książkowe:



Komiksów przybywało powoli, bo trochę rozbudowywałem inne popkulturowe działy.

Filmy i artbooki:









Książki:


Offline kubisz

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #154 dnia: Nd, 03 Grudzień 2023, 09:33:05 »
Trochę nowego dobra komiksowo-książkowo-filmowego:


Offline kubisz

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #155 dnia: Pn, 01 Styczeń 2024, 13:57:54 »
Poprzedni rok bardzo miło się zakończył. Dzięki wyrozumiałości i pomysłom mojej Najlepszej-Z-Żon mogłem powyciągać swoje komiksy z każdego miejsca, w którym były skitrane, i teraz kolekcja cieszy oko. (Mam nadzieję, że faktycznie powydłubywałem je zewsząd - kilka razy zaskoczyłem sam siebie pomysłowością schowków, a niektóre miejscówki żona skomentowała "ja pie...olę, tu też coś było?"). Co prawda z powodu ograniczeń metrażowych teraz też całość nie jest w jednym miejscu i czasem za pierwszą warstwą jest druga, ale to i tak dla mnie jest jak niebo ;)


Pierwszy regał jest w przedpokoju:




Kolejne w sypialni:






Do niektórych półek jest nieco ograniczony dostęp. Ustawienie komiksów też nie do końca jeszcze takie, jak to widzę docelowo, na niektórych półkach trochę przypadkowe. Najważniejsze, że jest jeszcze mały zapas :)


Drogim Koleżankom i Kolegom z forum - wszystkiego nawzajem w nowym roku! :D

Offline GoNzO

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #156 dnia: Pn, 01 Styczeń 2024, 15:17:36 »
Fajna kolekcja, szczególnie watchmen  :D.

Online Alexandrus888

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #157 dnia: Wt, 02 Styczeń 2024, 12:25:24 »
No to pochwal się w jakim najdziwniejszym miejscu skitrałeś komiksy, bo rozpaliłeś moją ciekawość!

Offline kubisz

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #158 dnia: Wt, 02 Styczeń 2024, 13:21:17 »
Tak po prawdzie to żadne miejsce nie było jakoś specjalnie szokujące. Może trochę zbyt clickbaitowo to opisałem  ;) Chodziło mi bardziej o ilość takich schowków. W szafie z ubraniami na każdej półce za ciuchami, niektóre komiksy w szufladach z bielizną i skarpetkami. Część na półkach z grami i klockami w pokoju moich synów. Dwa wielkie pudła pod biurkiem. Trochę nawet w kuchni w szafce za pudłem z robotem kuchennym :) Ale ta wstydliwa przeszłość już za mną :D

Offline PabloWu

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #159 dnia: Wt, 02 Styczeń 2024, 17:11:43 »
Piękna sprawa, gdzie nie zajrzaleś tam był komiks, szanuję  8)
Wyobraziłem sobie że otwierasz lodówkę a tam Człowiek Paroovka ;)

Offline kubisz

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #160 dnia: Nd, 07 Styczeń 2024, 21:11:32 »
Uporządkowanie kolekcji pozwoliło wygospodarować miejsce na serię must-have. Do kompletu wydanie obu filmów.

Offline kubisz

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #161 dnia: Pt, 12 Styczeń 2024, 19:22:02 »
Taki zestawik:

Offline kubisz

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #162 dnia: Nd, 21 Styczeń 2024, 10:35:22 »
Kolejne grudniowo-styczniowe zakupy książkowo-komiksowe:

Offline kubisz

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #163 dnia: Nd, 04 Luty 2024, 09:14:39 »

Przy okazji polecam serial "Władcy przestworzy", jeżeli ktoś się waha. Może nie ma tam tak ciekawie napisanych postaci jak w "Kompanii braci", ale po 1/3 odcinków jest naprawdę bardzo dobrze.
« Ostatnia zmiana: Nd, 04 Luty 2024, 09:19:54 wysłana przez kubisz »

Offline Death

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #164 dnia: Nd, 04 Luty 2024, 11:04:33 »
Ktoś tu lubi historie grozy. :)
Od jakiegoś czasu dziwię się, że kontynuacja Frankensteina z okładką limitowaną (czyli tą drugą) drugiego wydania jest jeszcze dostępna, tego jest chyba 200 sztuk, komiks jest znakomity, dobra, niegłupia historia, przepiękne rysunki, świetnie się sprawdzi czytany po adaptacji oryginału autorstwa Bessa, a nadal do kupienia w sklepie. Pół roku na rynku i jeszcze jest: https://www.gildia.pl/komiksy/569089-frankenstein-zyje-zyje-wyd-2023-okladka-limitowana