Autor Wątek: kubisz - kolekcja  (Przeczytany 32886 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline mephir

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #105 dnia: Wt, 07 Grudzień 2021, 18:23:22 »
A ponieważ nie posiadam wydania Absolute ( tylko dwa poprzednie polskie), to chciałbym się dowiedzieć co konkretnie jest zawarte na tych dodatkowych stronach.... :)
Bo nikt tego nigdzie nie podaje ( nawet Egmont)

Tutaj masz porównanie obydwu wydań od Egmontu. Kolega Mikołaj Ćwik na swoim kanale pokazuje też dodatki na końcu...jeśli jednak znasz angielski polecam wersję Absolute...dla samego wykonania i slipcase😉

Offline kubisz

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #106 dnia: Cz, 09 Grudzień 2021, 17:39:15 »
I jeszcze takie coś w tym roku zdążyło wpaść:

Przy okazji - a może przede wszystkim - @vision2001, dziękuję za przesyłkę z nagrodą za I etap konkursu.

Offline Jaxx

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #107 dnia: Cz, 09 Grudzień 2021, 17:46:40 »
Nie odpuszczaj Etapu II, walcz o miejsce na podium, a będzie więcej! :)

Offline kubisz

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #108 dnia: Cz, 09 Grudzień 2021, 18:03:57 »
Ja jestem cienki bolek w porównaniu z Kolegami czającymi się w I etapie w blokach startowych. Poza tym mam wrażenie, że najwięcej się dzieje akurat wtedy, kiedy albo śpię, albo nie mam czasu zajrzeć na forum :D No i co z tego, że widząc obrazek wołam "O kurła, wiem!", jak już dawno jest po filipkach. Ale wiadomo - to też jest "kto pierwszy, ten lepszy". W każdym razie dzięki za dobre słowo.

Offline Jaxx

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #109 dnia: Cz, 09 Grudzień 2021, 18:11:47 »
Musisz poświęcić życie osobiste na rzecz konkursu, nie ma innej rady ;)

Offline kubisz

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #110 dnia: Cz, 09 Grudzień 2021, 18:14:23 »
Życie osobiste to pół biedy, ale musiałbym też pieprznąć pracą. Choć w sumie, dla nagrody-komiksu... Nie rozważałem tego do tej pory, ale...

Offline kierpic

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #111 dnia: Cz, 09 Grudzień 2021, 18:18:11 »
Jakby tak przeliczyć na poświęcony czas, to nagrody z konkursu są moimi najdroższymi komiksami.

Offline kubisz

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #112 dnia: Cz, 09 Grudzień 2021, 18:26:21 »
A tak w ogóle, to ja mam na półkach raptem 230 komiksów, więc nie bardzo mam co kartkować w poszukiwaniu kadrów ;)

Offline kubisz

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #113 dnia: Pt, 17 Grudzień 2021, 15:16:44 »
Skromnie dorzucam do kupki:

Offline kubisz

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #114 dnia: Cz, 20 Styczeń 2022, 17:36:45 »
Na dobry początek roku:

Offline kenji

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #115 dnia: Cz, 20 Styczeń 2022, 18:09:26 »
Z tego zestawu brakuje mi tylko Jima Hawkinsa. Ale niedługo zakupie. Chyba również tą okładkę. Limitka mniej mi się podoba.

Korzenie rodzinne - jak dla mnie najsłabszy komiks Lemiera

Offline Eyeless

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #116 dnia: Cz, 20 Styczeń 2022, 18:48:46 »
Jak te Zdziczenie Bajrama ? Bo się zastanawiam poważnie nad zakupem.

Offline Death

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #117 dnia: Cz, 20 Styczeń 2022, 18:50:10 »
No ja właśnie kupiłem kilka dni temu, bo mi kumpel napisał, że bardzo dobry komiks. I one-shot.

Offline kubisz

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #118 dnia: Cz, 20 Styczeń 2022, 18:59:25 »
Zdziczenie
To na pewno nie jest najbardziej odkrywcza i oryginalna historia świata. Ale autor zgrabnie poukładał te kafelki i mimo wrażenia, że wszystko to już gdzieś było, wyszła z tego bardzo dobra opowieść. Zainteresowała, zaciekawiła, kilka razy nawet zaskoczyła. No i moim zdaniem rysunki zgrały się ze scenariuszem. Kiedyś na pewno wrócę do tego komiksu. Polecić też mogę.

Offline Eyeless

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #119 dnia: Cz, 20 Styczeń 2022, 20:37:59 »
To na pewno nie jest najbardziej odkrywcza i oryginalna historia świata. Ale autor zgrabnie poukładał te kafelki i mimo wrażenia, że wszystko to już gdzieś było, wyszła z tego bardzo dobra opowieść. Zainteresowała, zaciekawiła, kilka razy nawet zaskoczyła. No i moim zdaniem rysunki zgrały się ze scenariuszem. Kiedyś na pewno wrócę do tego komiksu. Polecić też mogę.
Jakoś po UW mam duży kredyt zaufania do Bajrama. Jego tytuły zdają się być dopracowane w formie.