Autor Wątek: Kopiec Kościuszki Bezwstydu Deatha  (Przeczytany 37181 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KHonczak

Odp: Kopiec Kościuszki Bezwstydu Deatha
« Odpowiedź #120 dnia: Pt, 30 Wrzesień 2022, 23:03:51 »
Książkowo masz parę sztosów jeśli jeszcze nie czytałeś jeszcze, to omen, południk to samo złoto i malaz to moje best fantasy ever - ale trzeba dać mu szanse bo na starcie potrafi przytłoczyć. Miłej lektury Krzychu ;)

Offline Death

Odp: Kopiec Kościuszki Bezwstydu Deatha
« Odpowiedź #121 dnia: Wt, 04 Październik 2022, 21:04:13 »
Rzeczy, które wpadły od momentu jak wyjechałem do Łodzi. Niektóre kupiłem online, niektóre na żywo, niektóre dostałem...
Rio ma walnięty rogi i będę wymieniał na Gildii.

Taurus nadal swoje czyli pojedyncze albumy w twardej za 60-65 okładkowej, ale lubię, no to biorę.

Zapewne najmocniejszy zestaw w tym poście.

Konsekwencje fantastycznej wystawy Kasprzaka i Janickiego czyli w końcu kupiłem powiększone Yansy (do tej pory miałem tylko wydanie z Fantastyki) i album z Ongrysa. Plus najnowsze rozdanie opowieści o polskich żołnierzach kultowego już dzisiaj duetu Zajączkowski - Wyrzykowski.

M.in. 2 komiksy o Norwidzie i Moniuszce wygrane na forum (dziękuję, muaddib za przywiezienie do Łodzi :) ). Plus rysunek Wyrzykowskiego w Wilczych tropach.



Dostałem od kumpla.

Filmy.

Trwa moja fascynacja Bruegelem, o której pisałem w tym temacie.

Rzadko kupuję torby, ale z Raportu jest świetna i mocna.


Koszulkę już wrzucałem.
Kupiłem sobie koszulkę (wyprodukowali tylko 50 sztuk). Od wczoraj próbuję wrzucić te zdjęcia, ale Imgur ma złe dni. :)




ukaszm84

  • Gość
Odp: Kopiec Kościuszki Bezwstydu Deatha
« Odpowiedź #122 dnia: Wt, 04 Październik 2022, 21:06:35 »
Zapewne najmocniejszy zestaw w tym poście.

Wiadomo, pozostałe to "generyczne frankofony" ;)

Ale kumpla to zazdroszczę.

Offline Warpath

Odp: Kopiec Kościuszki Bezwstydu Deatha
« Odpowiedź #123 dnia: Wt, 04 Październik 2022, 21:10:24 »
Rio ma walnięty rogi i będę wymieniał na Gildii.

Daj znać czy w ramach "dobrej zmiany" faktycznie trzeba biegać na pocztę z paczką zwrotną ; )

Offline Dracos

Odp: Kopiec Kościuszki Bezwstydu Deatha
« Odpowiedź #124 dnia: Wt, 04 Październik 2022, 21:35:23 »
Filmy całkiem zacne, Andirej Rublow i Skarb Sierra Madre zostają długo w pamięci. O Imieniu Róży nie ma co pisać bo pewnie każdy widział.

Offline Death

Odp: Kopiec Kościuszki Bezwstydu Deatha
« Odpowiedź #125 dnia: Wt, 04 Październik 2022, 21:49:47 »
Trzeba kupować dobre filmy póki są. Bo za chwilę znikną fizyczne kopie i zostaniemy z Netflixami i Amazonami, gdzie bardzo rzadko trafiają się takie perełki. Na Netflixie jest Drzewo na saboty, polecam obejrzeć póki jest.

Offline Death

Odp: Kopiec Kościuszki Bezwstydu Deatha
« Odpowiedź #126 dnia: Pn, 10 Październik 2022, 23:13:58 »
Najważniejsze zawsze jest po ale.
Miałem nie kupować, ale...

:)

Offline Eyeless

Odp: Kopiec Kościuszki Bezwstydu Deatha
« Odpowiedź #127 dnia: Pt, 14 Październik 2022, 21:47:28 »
... ale czeka cię mnóstwo fajnej lektury, strasznie dobrze wchodzą ci Rozbitkowie, zupełnie nie czuje się tej "ramotkowości"

Offline Leyek

Odp: Kopiec Kościuszki Bezwstydu Deatha
« Odpowiedź #128 dnia: Pt, 14 Październik 2022, 22:15:34 »
zupełnie nie czuje się tej "ramotkowości"

Czytałem 1 tom w wydaniu Egmontu lata temu i miałem zupełnie inne odczucia ;) Głupotka na głupotce :) Ale oczywiście nowe wydanie kupiłem :) żeby dać szansę całości, choć w wersji podstawowej.

Offline Death

Odp: Kopiec Kościuszki Bezwstydu Deatha
« Odpowiedź #129 dnia: Pt, 14 Październik 2022, 23:18:38 »
Ja też chciałem kupić podstawowe, ale znalazłem limitowane, za które dałem mniej niż dałbym za podstawowe, to grzechem było nie wziąć. :)
Tym bardziej się spieszyłem z zakupem, bo nawet w sklepie wydawcy nie ma już pierwszego tomu w żadnej wersji.

Online Midar

Odp: Kopiec Kościuszki Bezwstydu Deatha
« Odpowiedź #130 dnia: So, 15 Październik 2022, 21:54:45 »
Ja też chciałem kupić podstawowe, ale znalazłem limitowane, za które dałem mniej niż dałbym za podstawowe, to grzechem było nie wziąć. :)
Tym bardziej się spieszyłem z zakupem, bo nawet w sklepie wydawcy nie ma już pierwszego tomu w żadnej wersji.
Na gildii pierwszy tom nielimitowany wciąż jest (24h).

Offline Death

Odp: Kopiec Kościuszki Bezwstydu Deatha
« Odpowiedź #131 dnia: Wt, 01 Listopad 2022, 13:28:07 »
W październiku kupiłem:
Kupuję dużo, bo jestem bardzo podatny na impulsy i opinie szanownych kolegów. :)
Zamówienie w sklepie Kultury Gniewu (również dziękuję Szekakowi za cynk:) ). Do Bezdomnych wampirów z autografem i Black Hole dostałem torbę z kultowym tekstem Baranowskiego i Doktora Bryana z nową okładką.




To było pewne, że do kolorowego dokupię Wodę sodową bez kolorów.

Bartłomiej Rabij opowiadający o argentyńskich twórcach w Kanale Sportowym, to było to czego potrzebowałem, żeby poniższe albumy przeszły ze schowka do koszyka:



Dawno, dawno temu Egmont rozpoczął wydawanie kilku serii amerykańskich, które były tak niesamowicie dobre, że do dziś mało co może się z nimi równać. A były to: Sandman, Kaznodzieja, Usagi Yojimbo, Sin City i Hellboy. Większość po latach wymieniłem na nowe, ładniejsze wydania (choć bardziej chodziło mi o czerń), ale jeszcze kilka albumów musiałem dokupić. Po tej dostawie mam już wszystko oprócz drugiego tomu Kaznodziei oraz Usagiego w kosmosie. Drugi przyjdzie z Allegro, a pierwszy jak dodrukują. Na dokładkę 2 nowości z Egmontu i trzecia część Psów na blu-ray. Jestem chyba jedyną osobą na świecie, której naprawdę podobał mi się ten film. Wizja zmęczonych życiem policjantów granych przez Lindę i Pazurę bardzo do mnie trafiła. Ponadto świetny temat muzyczny i brylujący Jan Frycz. Dorociński i Fabijański też zagrali świetnie. Bardzo lubię Pasikowskiego i kolejny raz mnie nie zawiódł. Wyszedłem z kina bardzo zadowolony, a potem przeczytałem te wszystkie marudy w Internecie i mi się odechciało. Psy 3 to antywestern. Podstarzały rewolwerowiec Maurer wychodzi z ciupy i dowiaduje się o porwaniu syna kolegi, z którym kiedyś szeryfował. Wspiera ich m.in młody szeryf. Powtórka musi być. W imię zasad!


Skoro jesteśmy w innych mediach, to kupiłem też Pociągi pod specjalnym nadzorem, które niedawno przegapiłem na Kulturze, a Człowiek na torze, którego dla odmiany nie przegapiłem mocno wciągnął mnie w kolejowe klimaty. O grze roku już pisałem w odpowiednim temacie, a Wodnikowe wzgórze chodziło mi po głowie od lat.



Dokupiłem też 2 książki z Vesper, które jeszcze chcę przeczytać. No i trzy potencjalne sztosy od Timofa.

Reszta zamówień. Podróżnicy w nowym albumie wyglądają obłędnie. Widać nawet gramaturę papieru, na którym rysował Kasprzak. Szalona to jedyny komiks, którego nie dokończyłem. Czas to zmienić.




Online adamarluk

Odp: Kopiec Kościuszki Bezwstydu Deatha
« Odpowiedź #132 dnia: Wt, 01 Listopad 2022, 17:35:31 »
W październiku kupiłem:

Co to za wydanie Doktora Bryana? Pierwszy raz się spotykam z taką okładką.

Offline Death

Odp: Kopiec Kościuszki Bezwstydu Deatha
« Odpowiedź #133 dnia: Wt, 01 Listopad 2022, 17:44:46 »
No takie wydanie, które KG dodaje do zamówień. :) To jest to, ale z inną okładką.
https://www.gildia.pl/komiksy/3997-doktor-bryan

Online adamarluk

Odp: Kopiec Kościuszki Bezwstydu Deatha
« Odpowiedź #134 dnia: Wt, 01 Listopad 2022, 18:01:26 »
No takie wydanie, które KG dodaje do zamówień. :) To jest to, ale z inną okładką.
https://www.gildia.pl/komiksy/3997-doktor-bryan
Aha, czyli tylko zmiana okładki. Myślałem że nowość.