Autor Wątek: donT - kolekcja  (Przeczytany 29307 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Bender

  • Gość
Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #105 dnia: Śr, 24 Maj 2023, 20:40:06 »
Tak, tylko mam na myśli, że nie musieli tu na siłę tego zostawiać. Podobnie jak np w HBLE.  I wyszłoby to okładce na dobre. Dopasować coś bardziej dyskretnego do fontu w autorze i ładnie by ilustracja wyszła na pierwszy plan. 
W sumie to tylko tak sobie marudzę, bo Corben to nie moja bajka, choć doceniam oryginalny styl

Offline donT

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #106 dnia: Wt, 04 Lipiec 2023, 11:47:07 »
Zdaje sobie sprawe, ze dla tutejszych tlustych kotow taka ilosc to smiech na sali, ale dla mnie 8 komiksow kupionych w czerwcu to wypas. Najlepszy miesiac od dawna!


You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline perek82

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #107 dnia: Wt, 04 Lipiec 2023, 11:56:31 »
 Roots of swamp thing!!!!
Kiedyś poszedłem za ciosem i kupiłem 2 następne tomy (dokończenie pierwszej serii i początek drugiej, którą przejął później Moore). Ten tom jeszcze się czyta przyjemnie ale dalej to już dla komplecistów i hardcore fanów.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline donT

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #108 dnia: Wt, 04 Lipiec 2023, 12:14:34 »
RotST kupilem bardziej dla Wrightsona niz samego Potwora, bo to jeden z moich ulubionych artystow, ale wiem o czym mowisz. To jest pulpa pelna geba. Lektura przyniosla mi sporo frajdy, jednakze musialem to rozbic na kilka wieczorow.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Castiglione

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #109 dnia: Wt, 04 Lipiec 2023, 12:28:10 »
Zdaje sobie sprawe, ze dla tutejszych tlustych kotow taka ilosc to smiech na sali, ale dla mnie 8 komiksow kupionych w czerwcu to wypas.
Nie ilość, a jakość.

Offline donT

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #110 dnia: Wt, 04 Lipiec 2023, 12:32:28 »
Od dawna.
 ;)
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline ilon

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #111 dnia: Wt, 18 Lipiec 2023, 23:36:54 »
Nie ilość, a jakość.

gdzieś czytałam przed chwila w podobnym wątku, Leyek napisał ze Cygan to pażdzierz.. ;)

Offline Castiglione

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #112 dnia: Śr, 19 Lipiec 2023, 00:08:39 »
No i? DonTowi się może podoba. Komentarz nie był oceną komiksów na zdjęciu, a dotyczył pewnego podejścia.

Offline donT

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #113 dnia: Śr, 19 Lipiec 2023, 04:58:35 »
gdzieś czytałam przed chwila w podobnym wątku, Leyek napisał ze Cygan to pażdzierz.. ;)

A gashu napisal, ze jest zupelnie inaczej, ze to fajne, przygodowe czytadlo.
I kto ma racje?
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline radioblackmetal

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #114 dnia: Śr, 19 Lipiec 2023, 08:15:26 »
Subiektywnie każdy z nich ma rację.
Tolerancja nie oznacza akceptacji.


The darkness will swallow everything

Offline Leyek

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #115 dnia: Śr, 19 Lipiec 2023, 23:08:47 »
gdzieś czytałam przed chwila w podobnym wątku, Leyek napisał ze Cygan to pażdzierz.. ;)

Tak napisałem i podtrzymuję ;) Tutaj też mnie kusiło, żeby odpowiedzieć na post @Eguaroca, ale odpuściłem, bo raz nie mam potrzeby ciągłego narzucania się ze swoimi ocenami (jak np. jeden z użytkowników promujący na okrągło średnie Stare Zgredy jako arcydzieło), dwa 1 paździerz vs 6 świetnych pozycji to wyjątek potwierdzający regułę :P

Offline donT

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #116 dnia: Wt, 08 Sierpień 2023, 17:06:04 »
Lipiec i sierpien. Wiecej grzechow nie pamietam.



You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Popiel

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #117 dnia: Wt, 08 Sierpień 2023, 22:09:11 »
Taurusowe Parkery o wiele fajniej wyglądają i płynniej się je czyta niż nową, wypasioną edycję. Reszty nie znam, poza Wilkołakiem, którego może będę tłumaczył, a Constantine w więzieniu wg Corbena to już taka wspaniała klasyka, że ja nawet nie.

Offline donT

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #118 dnia: Śr, 09 Sierpień 2023, 11:30:57 »
Edycji Martini nie widzialem, wiec trudno mi porownac. Jednakze, nie uwazam ze rysunkom Cooke'a czegos brakuje w takim podrecznym, mniejszym formacie. Dla mnie pasuje jak ta lala. Brak dodatkow jakos przezyje.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Popiel

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #119 dnia: Śr, 09 Sierpień 2023, 12:46:20 »
Ditto. Fajny format, adekwatny do pulpowej zawartości. Oczywiście zawartość ta jest jak najwyższej jakości ale również nie sądzę, by plansze Cooke'a zyskały na powiększeniu. Bo są genialne w swojej prostocie. Zatem nie wymieniłem taurusowej wersji na nowe wydanie. Z Martini żal mi tylko rozmowy z Brubakerem i pojedynczych plansz w dodatkach. No może uproszę dobrą duszę i se skseruję :)