Autor Wątek: 8azyliszek - kolekcja  (Przeczytany 108766 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #165 dnia: Wt, 08 Grudzień 2020, 14:57:04 »
Bazyl przeliczajacy kazda strone na grosze i jeczacy w kazdym niekolekcjowym temacie na ceny wypomina sklepowi oszczednosc... I to najlepszemu sklepowi komiksowemu w kraju. Bazyl, miej ty choc troche godnosci czlowieka ja cie bardzo prosze.

« Ostatnia zmiana: Wt, 08 Grudzień 2020, 14:59:58 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline gashu

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #166 dnia: Wt, 08 Grudzień 2020, 15:34:59 »
SMS-y to jakieś techniczne średniowiecze. Instalujesz apkę InPostu i masz w niej cały proces śledzenia przesyłki (oraz powiadomienia w formie "push-notifications"). ;) 

Offline xanar

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #167 dnia: Wt, 08 Grudzień 2020, 15:47:44 »
i możesz zdalnie paczkomat otwierać  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #168 dnia: Śr, 09 Grudzień 2020, 19:46:59 »
EEEE - jak przypomniał Szekak jestem skąpiradłem. Internet w telefonie kosztuje. Płacić ok 30 zł za abonament telefoniczny, gdy można by za to kupić jeden komiks Marvela? W życiu. Dlatego smsy bardziej mi odpowiadają. No i wszyscy inni je wysyłają.

Filmik i zdjątko tego Apocalypse'a po którego pojechałem do Prószyńskiego na Mokotów.



Offline komiksowe_warianty

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #169 dnia: Śr, 09 Grudzień 2020, 20:50:47 »
To o abonamencie i necie to dla beki czy dla beki?

Offline Arne

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #170 dnia: Śr, 09 Grudzień 2020, 20:57:17 »
Zeby zaszokowac. Zaczynam sadzic, ze Bazyl robi, pisze i mowi wszystko, aby tylko zaszokowac, wzbudzic zaintetesowanie swoja osoba. Inaczej juz jego zachowan nie potrafie sobie wytlumaczyc. Przez kilka lat probowalem podchodzic do niego empatycznie i ze zrozumieniem, ale dzisiaj oficjalnie sie poddalem :'(

Offline Gazza

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #171 dnia: Cz, 10 Grudzień 2020, 09:35:08 »
EEEE - jak przypomniał Szekak jestem skąpiradłem. Internet w telefonie kosztuje. Płacić ok 30 zł za abonament telefoniczny, gdy można by za to kupić jeden komiks Marvela? W życiu. Dlatego smsy bardziej mi odpowiadają. No i wszyscy inni je wysyłają.

Filmik i zdjątko tego Apocalypse'a po którego pojechałem do Prószyńskiego na Mokotów.


Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #172 dnia: Nd, 27 Grudzień 2020, 20:09:43 »

Offline PJP

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #173 dnia: Nd, 27 Grudzień 2020, 20:59:16 »
Ładna rzecz! Zbierasz monety?

Offline Leyek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #174 dnia: Nd, 27 Grudzień 2020, 21:00:32 »
Bazyl zapytam (bez złośliwości) te folie na części Conanów to po co? Bo efekt panoramy psują znacznie.

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #175 dnia: Pn, 28 Grudzień 2020, 07:32:14 »
Też to schowałem do szafy, ale głównie z uwagi na to że przy tym papierze wolałbym jednak unikać zakurzenia, tym niemniej faktycznie nie ma się czym chwalić. Najlepsza panorama to zdecydowanie kolekcja Star Wars.

Mimo wszystko, jako że to jest Kolekcja której mam wszystkie numery i akurat odpowiedniej długości półkę, to tak stoi mi nad łóżkiem. I jak leżę, to lubię sobie na nią patrzeć i przypominać jakie dobre historie i fantastyczne rysunki są w środku.

Bazyl zapytam (bez złośliwości) te folie na części Conanów to po co? Bo efekt panoramy psują znacznie.

Wiem, wiem. Miałem przenieść te folie, ale na razie zabrakło mi czasu.

@PJP
Nie. Zbierałem kiedyś segregatory jak wychodziło to często w kioskach. Teraz mi zostały i mam gdzie trzymać TM Semici, Kaczory Donaldy i inne cienkie gazetki.

Offline Gazza

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #176 dnia: Pn, 28 Grudzień 2020, 08:02:42 »
No no! Prawdziwy człowiek renesansu - jest Conan, jest beletrystyka, jest literatura faktu, coś dla dzieci, instrukcja obsługi internetu... Forumowicz orkiestra normalnie! :)

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #177 dnia: Cz, 31 Grudzień 2020, 00:48:41 »
Najnowsze zdjęcia moich zbiorów.











Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #178 dnia: Cz, 31 Grudzień 2020, 00:54:46 »














Offline SawiK

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #179 dnia: Cz, 31 Grudzień 2020, 06:10:58 »
A co to za czarodziejska skrzynia pod Deadpoolami?