Autor Wątek: 8azyliszek - kolekcja  (Przeczytany 108849 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Teli

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #150 dnia: Pt, 04 Grudzień 2020, 20:28:37 »
W serduszku az kluje patrzac ile sosu topisz w komiksach od wydawcy, ktorego tak bardzo nienawidzisz.

Ja się zastanawiam czy to nie jest objaw ambiwalencji emocjonalnej w stosunku do TK i Egmontu.

#terapiatoNIEwstyd

:)

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #151 dnia: So, 05 Grudzień 2020, 08:06:11 »
To ze nie lubię połowy tego co Egmont wyczynia i jak niszczy komiksy w Polsce, nie znaczy, że nie potrafię oddzielić jednej strony emocjonalnej od tego że lubię czytać dane tytuły. I jak chcę mieć taki a taki komiks, to nie obchodzi mnie kto to wydał. Byle była rozsądna cena. Bo np. Sędziego Dreda też bym spróbował poczytać, tyle że Ongrys i SL mają dla mnie za wysokie ceny.

Offline SawiK

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #152 dnia: So, 05 Grudzień 2020, 08:14:38 »
Dobre zakupy, nie sądziłem że kupisz takie coś jak DC Mignoli
Jak Egmont "niszczy komiksy"? Chyba nie tym ze dba o czytelnika w każdym wieku i każdy znajdzie i nich swoją niszę.

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #153 dnia: Pn, 07 Grudzień 2020, 11:16:14 »
Hłe hłe hłe. Tego jeszcze u mnie nie grali. Tania Książka zobaczyła mój filmik z unpakingu paczki od nich i zostawiła mi taki komentarz.

Panie Janie, cieszymy się, że zamówienie jest już w Pana rękach. Na filmie widzimy, że produkty zostało odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniem, dlatego chcielibyśmy poznać przyczynę, która spowodowała, że napisał Pan o "gorszym pakowaniu". Bardzo prosimy o kontakt z naszym BOKiem pod adresem - sklep@taniaksiazka.pl. Pozdrawiamy!

No to odpowiadam im w taki sposób. Wyraźnie widać, że komiksy leżały sobie poziomo jeśli poziomo ułożyliśmy pudełko. Tyle, że akurat to pudełko było za niskie by pomieścić jeszcze grubego Spider-Mana. Zamiast więc zmienić pudełko, wstawiono go w poprzek całego pudełka pionowo. Przez co ten komiks sobie luźno latał i gdyby coś się stało mógł zostać obity, nawet mimo wypchania pustych powierzchni papierem. Nie stało się tak, ale mogło. Dlatego mi bardziej podobało się pakowanie Tantis.pl, bo oni użyli wyższego, ale mniejszego pudełka. Wszystkie komiksy leżały w jednej pozycji, wypełnienie było ciaśniej upakowane i było mniej dziur na latanie komiksów po pudełku.

BTW. @michał81 chyba pracuje w podobnym miejscu przy biurku. Tam gdzie pracownicy zamiast robić coś za co im płacą, mają czas oglądać filmiki na YT. :P

Offline Gazza

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #154 dnia: Pn, 07 Grudzień 2020, 14:14:21 »
No Bazyl, zbieraj na prawnika - zaraz dostaniesz pozew o zniesławienie! ;)

Offline Uluru

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #155 dnia: Pn, 07 Grudzień 2020, 14:31:37 »
No Bazyl, zbieraj na prawnika - zaraz dostaniesz pozew o zniesławienie! ;)

Powiem ci że śmiechy śmiechami, ale kiedyś bazyl przegnie i ktoś go solidnie nauczy życia.

Offline Carnage

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #156 dnia: Pn, 07 Grudzień 2020, 14:55:38 »
Widać jednak, że człowiek jest rozpoznawalny w całych internetach. Co jak co, ale "markę" to on sobie wyrobił.  ;)
"W życiu nie ważne jest ile oddechów zaczerpniesz, lecz ile jest chwil, które odbiorą ci oddech"

Offline Szekak

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #157 dnia: Pn, 07 Grudzień 2020, 15:03:28 »
Marka prawie tak mocna jak najmana, fame mma to naturalny kierunek.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Uluru

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #158 dnia: Pn, 07 Grudzień 2020, 15:04:48 »
Widać jednak, że człowiek jest rozpoznawalny w całych internetach. Co jak co, ale "markę" to on sobie wyrobił.  ;)

Mając "markę" największego klauna środowiska komiksowego to wolałbym jednak nie mieć żadnej ;)

Offline xanar

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #159 dnia: Pn, 07 Grudzień 2020, 15:06:14 »
Nieważne co mówią, ważne żeby mówili  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Szekak

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #160 dnia: Pn, 07 Grudzień 2020, 15:15:52 »
O ile to sie przeklada na hajsy, a patrzac na to jak bazyl przelicza strony na grosze to mam co do tego watpliwosci. :p
Piękno jest w oczach patrzącego.

Motyl

  • Gość
Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #161 dnia: Pn, 07 Grudzień 2020, 16:25:40 »
No to odpowiadam im w taki sposób. Wyraźnie widać, że komiksy leżały sobie poziomo jeśli poziomo ułożyliśmy pudełko. Tyle, że akurat to pudełko było za niskie by pomieścić jeszcze grubego Spider-Mana. Zamiast więc zmienić pudełko, wstawiono go w poprzek całego pudełka pionowo. Przez co ten komiks sobie luźno latał i gdyby coś się stało mógł zostać obity, nawet mimo wypchania pustych powierzchni papierem. Nie stało się tak, ale mogło. Dlatego mi bardziej podobało się pakowanie Tantis.pl, bo oni użyli wyższego, ale mniejszego pudełka. Wszystkie komiksy leżały w jednej pozycji, wypełnienie było ciaśniej upakowane i było mniej dziur na latanie komiksów po pudełku.

Bazyl, marudzisz i przesadzasz :) Gdybyś dostał taką paczkę do paczkomatu, to przy wyjmowaniu zszedłbyś chyba na zawał ;)


Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #162 dnia: Pn, 07 Grudzień 2020, 16:53:40 »
Nie zszedłbym. Tu jest Polska i wszystko dziadzieje.

Napisałem tylko, że pakowanie Taniej Ksiązki było dla mnie gorsze niż Tantisa. Bo pudełko było w moich oczach za duże. Nic więcej. Nie składałem do nich żadnej reklamacji ani innych pretensji. A komuś z BOKu nawet słówko "gorsze pakowanie" przeszkadza. To kto tu jest bardziej przewrażliwiony?

Offline woiti

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #163 dnia: Pn, 07 Grudzień 2020, 20:51:22 »
To trzeba kupować w Gildii. Tam dają tyle papieru do paczki, że jakbym miał wehikuł czasu to bym tylko zamawiał te komiksy, a potem przenosił się do PRL i ten papier oddawał do skupu makulatury i bym miał darmowy papier toaletowy i szklankę   :)

Offline Bazyliszek

Odp: 8azyliszek - kolekcja
« Odpowiedź #164 dnia: Wt, 08 Grudzień 2020, 14:37:16 »
Gildia jest tak biedna, że ich nawet na smsy powiadamiające nie stać.