Autor Wątek: UFO istnieje?  (Przeczytany 15307 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
UFO istnieje?
« dnia: Cz, 29 Czerwiec 2023, 10:35:45 »
Jeśli kogoś interesuje jeden kanal na YT zebral ostatnie informacje i rozłożył na czynniki pierwsze ( bo na YT mamy zalew badziewnych kilkuminutowych topek czy innego klikbajtu)


Polecam kanał gość podchodzi bardzo neutralnie do tematu, przedstawiając skrupulatnie informacje ale tez wytykając nieścisłości.

Tutaj najświeższe informacje z wydarzeń w sprawie UFO w USA.


Offline nekro

Odp: UFO istnieje?
« Odpowiedź #1 dnia: Cz, 29 Czerwiec 2023, 14:25:43 »
Po co takie pytanie, przecież ktoś już Ci tłumaczył, że oczywiście że UFO istnieje, bo to skrót od Niezidentyfikowany Obiekt Latający, a nie kosmici. Z angielskiego Unidentified Flying Object = UFO. Czyli np balon, zanim zostanie zidentyfikowany.

Offline Zwirek

Odp: UFO istnieje?
« Odpowiedź #2 dnia: Cz, 29 Czerwiec 2023, 14:53:40 »
Przy czym, lotnictwo i NASA już nie stosują nazwy UFO, teraz stosują nazwę UAP (Unexplained Anomalous Phenomenon). Nazwa UFO została porzucona, ze względu na skojarzenia z kosmitami, za co odpowiedzialna jest popkultura na przestrzeli wielu lat.

Offline xanar

Odp: UFO istnieje?
« Odpowiedź #3 dnia: Cz, 29 Czerwiec 2023, 16:34:40 »
A wiadomo skąd te wszystkie Ufoki czy tam Uapy przylatują ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

Bender

  • Gość
Odp: UFO istnieje?
« Odpowiedź #4 dnia: Cz, 29 Czerwiec 2023, 16:53:52 »
Z jutuba ;)

Offline nekro

Odp: UFO istnieje?
« Odpowiedź #5 dnia: Cz, 29 Czerwiec 2023, 16:58:32 »
Właśnie o to tutaj chodzi w nazewnictwie, że UAP i UFO to nie kosmici, tylko coś czego nie można było rozpoznać, zidentyfikować. Jeśli radary wykryły jakiś obiekt, albo ludzie widzieli że leciało coś dziwnego i nie potrafili tego nazwać, wtedy było to UFO lub UAP, aż do czasu identyfikacji.

sum41

  • Gość
Odp: UFO istnieje?
« Odpowiedź #6 dnia: Cz, 29 Czerwiec 2023, 18:21:09 »
Zapomnialem ze tu się do wszystkiego potrafia przypieprzyc...

Maja 12 statkow w tym 1 nieuszkodzony oraz kilka cial obcych istot.

ukaszm84

  • Gość
Odp: UFO istnieje?
« Odpowiedź #7 dnia: Cz, 29 Czerwiec 2023, 18:23:05 »
Zapomnialem ze tu się do wszystkiego potrafia przypieprzyc...

Maja 12 statkow w tym 1 nieuszkodzony oraz kilka cial obcych istot.

Ale ty tak serio w to wierzysz?

sum41

  • Gość
Odp: UFO istnieje?
« Odpowiedź #8 dnia: Cz, 29 Czerwiec 2023, 18:25:14 »
Tak dla jaj jak ci co zeznaja w Kongresie, bo im sie nudzi i doznali natchnienia po obejrzeniu Straznikow Galaktyki 😁


ukaszm84

  • Gość
Odp: UFO istnieje?
« Odpowiedź #9 dnia: Cz, 29 Czerwiec 2023, 18:29:52 »
Inni zeznawali przed tym samym Kongresem kompletnie przeciwne rzeczy, czemu wierzysz jednym a nie drugim?

sum41

  • Gość
Odp: UFO istnieje?
« Odpowiedź #10 dnia: Cz, 29 Czerwiec 2023, 18:35:47 »
Bo jeszcze nigdy wczesniej nie bylo ludzi z tak wysokim stopniem.

Jasne ze moze to byc celowa ustawka aby znów cos odwalic na swiecie.

Przepowiednia Wernher von Braun a powoli się ziszcza ze najpierw bedzie grany temat komunistów potem terrorystów a na koncu obcych...

Offline Zwirek

Odp: UFO istnieje?
« Odpowiedź #11 dnia: Cz, 29 Czerwiec 2023, 19:08:15 »
Maja 12 statkow w tym 1 nieuszkodzony oraz kilka cial obcych istot.
Teraz już wiem, dlaczego jesteś obserwowany ;)

Weź to na logikę. Badają te ufoki od dobrych kilkudziesięciu lat i co? Gdzie są przełomowe odkrycia, wynalazki, technologia? Po co nam statki obcych, jeśli nie potrafimy z tego zrobić kompletnie żadnego użytku?

sum41

  • Gość
Odp: UFO istnieje?
« Odpowiedź #12 dnia: Cz, 29 Czerwiec 2023, 19:15:40 »
Jeden z sygnalistów wlasnie poruszyl ten temat iz przez bardzo waska grupe wtajemniczonych ludzi niema burzy mózgów i trudno cos tego wyciagnac.

Ponadto jak pokazuje historia najpierw tworzy sie wynalazki dla celów wojennych potem dla społeczeństwa.

Dobra musze uciekac bo przylecieli po mnie👋

Offline nekro

Odp: UFO istnieje?
« Odpowiedź #13 dnia: Cz, 29 Czerwiec 2023, 19:24:41 »
Temat idzie szeroko 😉 Kosmici, przepowiednie, a za chwilę pewnie płaska Ziemia. Gdyby trzymać się bliżej osiągnięć naukowych, ewentualnie rozważań nad prawdopodobieństwem istnienia obcych cywilizacji...
Szkoda.

Bender

  • Gość
Odp: UFO istnieje?
« Odpowiedź #14 dnia: Cz, 29 Czerwiec 2023, 20:10:41 »
sum, z całym szacunkiem. Załóżmy (ignorujac prawdopodobieństwo, odległości kosmiczne i inne tego typu historie) gdyby to byłą prawda było by to najwieksze wydarzenie tysiąclecia. nikt by nie powtrzymał wycieku informacji i zmieniłoby to w jeden dzień cały świat. i please nie mów mi, że amerykański rząd się ugadał kościołem, żeby ten ostatni nie upadł z dnia na dzień. i nie zrozum mnie źle. chciałbym żeby to była prawda ;)