Autor Wątek: Shout Box  (Przeczytany 153518 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline radioblackmetal

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #165 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 17:20:26 »
A co to za grupa?
Tolerancja nie oznacza akceptacji.


The darkness will swallow everything

Offline misiokles

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #166 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 17:32:00 »
A ja nie wiem gdzie na całym FB tego szukać. Ale to chyba dobrze, że twórca komiksów zaczyna być rozchwytywany i pojawiają się oferty z zewnątrz.

John_

  • Gość
Odp: Shout Box
« Odpowiedź #167 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 17:56:33 »
Mnie nie ma na tej grupie a chętnie bym przeczytał. Można prosić kogoś o screeny?

Offline misiokles

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #168 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 19:49:37 »
Do złego tonu należy robienie screenów z grup zamkniętych i puszczanie dalej - można zarobić bana. Zgaduję że chodzi o Kult Kultury Komiksu, tak?

Offline turucorp

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #169 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 19:59:43 »
A tymczasem na jednej z komiksowych grup FB odbywa się teraz niezły kabaret :) M.in. bywający na tym forum kolega Turucorp zamarzył sobie podebranie jednego z rysowników udzielających się w "KiM". Wesołówka po całości :)
Doczytaj koleżko co tam napisałem, zanim zrobię ci tutaj "wesołówkę".
Serio aż tak bardzo ci się nudzi, że szukasz tutaj okazji, żeby się werbalnie poglanować?
« Ostatnia zmiana: Śr, 17 Kwiecień 2019, 20:08:02 wysłana przez turucorp »

Offline Nawimar III

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #170 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 20:10:11 »
Turucorp, do glanowania ze mną to jeszcze musisz się z deczka pogminastykować na jakimś "szląskym" żużlu :) Po prostu śmiać się z was chce "metabaronowie komiksowa" skrywający kupry za cyfrowymi blokadami :)_
 
John_ coś pokombinuję, choć w sumie faktycznie nie jestem przekonany czy warto robić tu śmietnik z wykwitów tamtejszego towarzystwa wzajemnej laszczyzacji.
 
Misiokles, chodzi o inną grupę, konkretnie o kgb.
 

Offline turucorp

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #171 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 20:18:09 »
Turucorp, do glanowania ze mną to jeszcze musisz się z deczka pogminastykować na jakimś "szląskym" żużlu :) Po prostu śmiać się z was chce "metabaronowie komiksowa" skrywający kupry za cyfrowymi blokadami :)_


Śnij dalej swoje sny o potędze :/
Ale rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na czyjś temat jest w tym kraju karalne (zdaje się, że powinieneś o tym wiedzieć). A na elementarnym, forumowym poziomie konwersacji jest przyjęte przynajmniej w miarę zgodne ze stanem faktycznym cytowanie albo nawiązywanie do cudzych wypowiedzi.
Rozumiem, że to dla ciebie za trudne, i dlatego postanowiłeś kolejny raz sobie z gęby inną część ciała zrobić?


Offline Nawimar III

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #172 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 20:22:18 »
Tego typu sny to już wasza domena. A tymczasem nawet magazynu komiksowego na choćby przyzwoitym poziomie nie potraficie zredagować...

Paragrafy? Grubo... Tego "arsenału" jeszcze mi nie ciskałeś. Co tam masz jeszcze w zanadrzu? Może jakieś postępackie ideololo? 

Offline turucorp

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #173 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 20:29:21 »
Jaka "wasza"? Jeśli masz jakiś problem ze swoim odklejeniem od rzeczywistości to może warto jednak odwiedzić terapeutę? Ja rozumiem, że Bierecki rozpoczął już swoją krucjatę określania, kto jest godzien mieszkać w tym (jeszcze naszym) kraju, ale z robieniem czystek w komiksowie i szkalowaniem innych użytkowników forum, to chyba trochę wybiegłeś przed szereg :/
« Ostatnia zmiana: Śr, 17 Kwiecień 2019, 22:07:36 wysłana przez admin »

Offline Nawimar III

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #174 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 20:39:18 »
Przezabawne... Aż chciałoby się zacytować twoją koleżankę z grupy: "Ale się wysiliłeś"...
 
Pointa całej tej na swój sposób groteskowej sytuacji jest taka, że nawet ty i tobie podobni "grupowicze" biorąc udział w kolejnym już "sabacie" anty-magazynowym de facto doceniliście to przedsięwzięcie. Swoją drogą ja także doceniam talent i warsztat Marka Baranowskiego (gwoli ścisłości a propos nurtującego was pytania: nie z tych Baranowskich) nad którym tak się rozpływaliście. Z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że w jego przypadku im dalej tym będzie lepiej. No i zilustrowany przezeń drugi epizod "Lucji" w nowym "KiM" rzeczywiście robi bardzo dobre wrażenie.

Offline amsterdream

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #175 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 20:47:10 »
Misiokles, chodzi o inną grupę, konkretnie o kgb.


Offline turucorp

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #176 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 20:54:48 »
Powiedziałbym, że "przezabawny" to ty jesteś, niestety, na chwilę obecną pozostajesz jedynie żenujący, szczególnie w kontekście twoich wypowiedzi na temat fejsbookowej grupy KBG, sugestii, że jest ona w jakikolwiek sposób sprofilowana ideologicznie, czy niedostępna dla osób chcących do niej przystąpić.
Równie żenujące są dla mnie twoje nieudolne próby dzielenia środowiska komiksowego i podsycanie domniemanych antagonizmów :/
Na temat moich domniemanych wypowiedzi, opinii i poglądów, zdaje się, że nie ma większego sensu tutaj z tobą dyskutować, bo jak widać, masz w tym większe rozeznanie niż ja. Na kilku innych forach zarobiłbyś conajmniej ostrzeżenie, tutaj pozwolę się wykazać inwencją moderatorom.

Offline Koalar

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #177 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 21:00:42 »
Ale ciekawe te Wasze przekomarzanki. Jeszcze fajniejsze niż na forum Gildii. Sam nie wiem, kto komu lepiej przysolił. Pasjonujące. Proszę, piszcie dalej, naprawdę wiele osób to interesuje.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline turucorp

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #178 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 21:07:07 »
Ta, całe forum i pół komiksowa z zapartym tchem obserwuje jak pewien naiwny idiota daje się trollować przez tropiciela lewaków  ::)
« Ostatnia zmiana: Śr, 17 Kwiecień 2019, 22:06:58 wysłana przez admin »

Offline amsterdream

Odp: Shout Box
« Odpowiedź #179 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 21:15:06 »
KBG, sugestii, że jest ona w jakikolwiek sposób sprofilowana ideologicznie



Nieźle się tam bawicie.