Autor Wątek: Piłka Nożna  (Przeczytany 125071 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Leyek

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #990 dnia: Wt, 12 Lipiec 2022, 22:25:19 »
Dlatego aż serce ściska jak się widzi ile kasy (w tym publicznej) idzie na tych kopaczy. Po to żeby dać zarobić jakimś podstarzałym Jugolom i innym leniwym cwaniaczkom.

Offline death_bird

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #991 dnia: Wt, 12 Lipiec 2022, 22:54:26 »
Gdyby miliony nie ekscytowały się to miliony nie byłyby przelewane.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline AntekSocjalny

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #992 dnia: Śr, 13 Lipiec 2022, 06:48:07 »
Co się czepiasz jak to było najgorsze losowanie od lat ;)
I superpuchar chcieli przekładać by się nie przemęczyć. No cóż, bach bach Karabach...

Offline perek82

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #993 dnia: Śr, 13 Lipiec 2022, 07:06:23 »
A ja właśnie przestałem płacić na tych kopaczy. Skasowałem C+. Przez lata niejako musiałem im płacić mimo że ich nie oglądałem.
Teraz tylko mam nadzieję że nie pojawią się w tej samej stacji co liga angielska lub LM.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline isteklistek

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #994 dnia: Śr, 13 Lipiec 2022, 10:56:49 »
Niestety tak jest rzeczywistość, że to nasza najmocniejsza ligowa drużyna, która pewnie w tym sezonie też będzie bić się o tytuł mistrza polski i ma tak mocną kadrę na polską ligę, że może znowu mieć koronę. Najdziwniejsze jest to, że zagraliśmy 180 minut, 2 spotkania byliśmy totalnie zdominowanie, nikt nie ma wątpliwości, że wynik mógłby być większy ... ale już jest narracja, że sędzia wypaczył wynik, że coś strzelili nam ze spalonego.  A na koniec wszyscy trąbią już o zmianach zamiast o tym, że warto by popracować kilka lat w takim składzie jaki jest (szkoleniowy), nie zmieniać ciągle drużyny, wizji klubu i po paru latach zobaczyć co będzie. Jeżeli będziemy gonić od rewolucji do rewolucji, to nic się nie zmieni.

Offline HugoL3

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #995 dnia: Śr, 13 Lipiec 2022, 11:24:49 »
Chyba tego jeszcze nikt nie napisał - przede wszystkim trudno mówić o ciągłości skoro odszedł najlepszy Polak w składzie i trener odpowiedzialny za zdobycie mistrzostwa.
Nowy szkoleniowiec, jakiś zagraniczniak oczywiście, wszedł i ile on miał czasu by to poskładać? W dodatku jak zwykle pare kontuzji i innych okoliczności niesprzyjających.
A tak w ogóle to i tak szkoda klawiatury na polskie kluby, których od lat nie ma w Europie i nie warte są oglądania ich zmagania na krajowym podwórku.

Offline deFranco

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #996 dnia: Śr, 13 Lipiec 2022, 12:00:16 »
skoro odszedł najlepszy Polak w składzie i trener odpowiedzialny za zdobycie mistrzostwa.
Gwoli ścisłości oprócz trenera, zabrakło trzech piłkarzy, którzy byli ważnymi ogniwami wiosną.
Co do innych "okoliczności", to nigdy Lech nie przystępował do pierwszej rundy mając aż tak pod górkę.
Nie zmienia to faktu, że trochę obciachu jest. Nie z powodu odpadnięcia, bo chyba nikt nie
miał wątpliwości po losowaniu kto jest faworytem, ale z powodu samego wyniku.
Nie można dopuszczać do takich rzeczy. No ale zdarza się to na najwyższym poziomie, zdarzyło się i u nas.

Offline Necr09

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #997 dnia: So, 16 Lipiec 2022, 19:53:42 »
Barcelona oficjalnie wykupuje Lewego z Bayernu

https://twitter.com/FCBarcelona/status/1548339690155040773

ciekawe czy zbliży się do wyniku Suareza z sezonu 15/16 bo Messiego z sezonu 11/12 to raczej nikt w ciągu najbliższych kilkunastu/dziesięciu lat się nie zbliży
FGO: 758,469,198

Offline gashu

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #998 dnia: Nd, 17 Lipiec 2022, 07:24:04 »
Przewiduję raczej przypadek a'la Messi w Paryżu...

Offline isteklistek

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #999 dnia: Nd, 17 Lipiec 2022, 08:57:20 »
Wiele zaryzykował i mu się udał. Niby to marketingowe posunięcie, ale w to raczej nie wierze, że się uda ten potencjał. Sportowo to duży znak zapytania, bo transfery i kadra Barcelony na tę chwilę to wielka niewiadoma - wydaj mi się, że na sukces w LM to za mało ... w lidze hiszpańskiej Real wydaje się być mocniejszy i się też wzmocnił bardzo. Nasze media popadły w wielką euforię - każdy robi specjalny program za programem jaki to Lewandowski sukces zrobił ... zmieniając klub.

Złota piłka w tym roku Benzema
W następnym roku do nominacji będzie się liczył sukces na mistrzostwach świata, więc Lewy raczej odpadnie, bo kadra nie dojdzie daleko. W sumie najbliższa złota piłka, która byłaby możliwa dla Lewandowskiego możliwie wypada za trzy lata.
« Ostatnia zmiana: Nd, 17 Lipiec 2022, 09:02:30 wysłana przez isteklistek »

Online szulig

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #1000 dnia: Nd, 17 Lipiec 2022, 10:41:48 »

W następnym roku do nominacji będzie się liczył sukces na mistrzostwach świata, więc Lewy raczej odpadnie, bo kadra nie dojdzie daleko. W sumie najbliższa złota piłka, która byłaby możliwa dla Lewandowskiego możliwie wypada za trzy lata.
na prawde bierzesz pod uwage Lewandowskiego do złotej piłki? Myślisz ze będą w Barcelonie grać na niego tak jak robił to Bayern? Nie sądzę. Sam sobie nie wypracuje sytuacji, nigdy nie był dobrym dryblerem, lata też robią swoje, bedzie wielu młodszych, szybszych, lepszych zawodników. Nie ma szans żeby znalazł sie nawet w pierwszej piątce. Takie jest moje zdanie

Offline perek82

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #1001 dnia: Nd, 17 Lipiec 2022, 10:57:19 »
A mnie się wydaje że tu temat sportowy nie odgrywał większej roli. Chodziło raczej o dłuższy kontrakt. Tam dostał 4 lata, a Bayern pewnie nie chciał tak długiej umowy.
Wczoraj Gnabry przedłużył swój kontrakt a był w takiej samej sytuacji (ostatni rok i negocjacje bez powodzenia). Bayern pozbył się kontraktu Lewego, przytulił kilka dych to i Gnabry dostał, to co chciał. Każdy zadowolony.
A Barca rok temu omal nie zbankrutowała a tu proszę Raphinha za jakiś kosmiczny hajs, teraz 34-letni Lewy. Piłka to dziwny biznes😀
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline isteklistek

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #1002 dnia: Nd, 17 Lipiec 2022, 11:45:21 »
na prawde bierzesz pod uwage Lewandowskiego do złotej piłki? Myślisz ze będą w Barcelonie grać na niego tak jak robił to Bayern? Nie sądzę. Sam sobie nie wypracuje sytuacji, nigdy nie był dobrym dryblerem, lata też robią swoje, bedzie wielu młodszych, szybszych, lepszych zawodników. Nie ma szans żeby znalazł sie nawet w pierwszej piątce. Takie jest moje zdanie

Mam na myśli realną szansę, bo wszystko w piłce może się zdarzyć. Przeczuwam, że szanse są bardzo minimalne, ale niech będzie, że są. Jakoś media muszą dmuchać ten balonik Lewandowski. Na tę chwilę jest to suma, w jakiej zamyka się ta operacja ściągnięcia Lewego i jest to chyba lekko ponad 200 mln Euro. Barcelona ma spore długi, przebudowa stadionu za grubą kasę, więc ja się nie spodziewam, że oni będą w stanie ściągać gwiazdy do siebie w najbliższych oknach ... a sytuacja wygląda tak, że to oni muszą gonić, a nie inni muszą ich gonić. Nie wiem, gdzie Barcelona chce zrobić sukces, aby liczba "pikników" się zgadzała, wszędzie ciężary. Niedawno coś podobnego zrobił Juventus z Cristiano Ronaldo - mocno go przepłacili i nic z tego nie wyszło, ani w Europie, ani we Włoszech.
« Ostatnia zmiana: Nd, 17 Lipiec 2022, 11:48:56 wysłana przez isteklistek »

Offline deFranco

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #1003 dnia: So, 30 Lipiec 2022, 11:15:55 »
Jutro o 18:00 finał Euro, święta wojna czyli Anglia - Niemcy

Rzecz jasna kibicuję Niemeczkom.
Anglia strasznie napompowana przed meczem. Drugi przewalony
finał Euro u siebie w odstępie roku to by było dość fajne  8)

Offline Szekak

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #1004 dnia: So, 30 Lipiec 2022, 15:32:05 »
A nie dzisiaj? Skoro jest meczyk liverpoolu z city nie na wembley, a na stadionie leicester? Mimo usilnych prob kreowania kkbiecego futbolu na cos choc troche porownywalnego do meskiwgo, to jednak nigdy sie to nie uda. Juz bym wolal ogladac trzecia lige angielska czy hiszpanska niz te kopanine lasek.

W koncu rusza sezon pilkarski, dawno tak sie nie jaralem nadchodzacym sezonem jak teraz. Pieknie sie zapowiada. Haaland w city, transfery Barcelony, przebudowa ataku w liverpoolu, nowy trener w united, czy simeone i tuchel sa na przegranej pozycji, jak sie bedzie rozwijala paka zdobuwcow LM, ajjajajaja, tyle pieknych pytan. <3
Piękno jest w oczach patrzącego.