Autor Wątek: Piłka Nożna  (Przeczytany 125067 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #735 dnia: Nd, 29 Sierpień 2021, 11:52:09 »
  Póki co pretendenci pokazali moc, ale jednocześnie trochę odkryli słabości. Wyjątkiem Arsenal, który na ten moment wygląda jakby chciał stoczyć ciężki bój o utrzymanie. Mam wielką nadzieję, że Utd. nie zmieści się w TOP4, ale transfer Ronaldo to dobry ruch. Myślę, że jeżeli chodzi o ten sezon to lepszy niż ten Sancho.

Offline Death

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #736 dnia: Nd, 29 Sierpień 2021, 13:38:28 »
Ciężko kupić kogoś lepszego niż Ronaldo. Tak naprawdę lepszy na ten moment jest tylko Lewandowski. Moim zdaniem Lewandowski jest od 3 lat najlepszym piłkarzem świata, a reszta bije się o drugie miejsce. Gdyby ktokolwiek go wyciągnął z Bayernu to byłaby masakracja. Zobaczymy co pokażą młody Francuz i młody Norweg. Cristiano i Messi już są lekko słabsi, Lewy osiągnął swój szczyt dość późno i też za kilka lat skończy grę na tym poziomie. Zobaczymy dalej.

Offline Szekak

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #737 dnia: Nd, 29 Sierpień 2021, 15:03:02 »
Ja juz stawiam wyzej Haalanda i Mbappe niz Ronaldo i Messiego. Niewiele, ale wyzej, a roznica z kazdym sezonem bedzie dynamicznie sie powiekszac.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline szulig

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #738 dnia: Nd, 29 Sierpień 2021, 15:25:36 »
Ciężko kupić kogoś lepszego niż Ronaldo. Tak naprawdę lepszy na ten moment jest tylko Lewandowski. Moim zdaniem Lewandowski jest od 3 lat najlepszym piłkarzem świata, a reszta bije się o drugie miejsce. Gdyby ktokolwiek go wyciągnął z Bayernu to byłaby masakracja. Zobaczymy co pokażą młody Francuz i młody Norweg. Cristiano i Messi już są lekko słabsi, Lewy osiągnął swój szczyt dość późno i też za kilka lat skończy grę na tym poziomie. Zobaczymy dalej.

Naprawde uważasz ze Lewy jest lepszy od Ronaldo lub Messiego? Pytam poważnie, ja osobiście uważam że lewy nie może się rownać z tymi graczami. Ok, liczba goli, statystyki, sa na korzyść Lewego, ale czy lewy potrafi wypracowac sobie sam akcję do strzelenia bramki tak jak to robi Messi czy Ronaldo? Nie żeby uważal ze on grać nie potrafi bo ustawić się w odpowiednim miejscu, wyciągnąć głowe, wyskoczyć czy przyłożyć nogę i uderzyć piłkę to nie jest byle co, ale ja osobiście nie stawiam tych trzech zawodników w jednej lini. Nie chcę tez wdawac sie w dluzsza polemikę bo nie jestem jakims super fanem piłki nożnej, kilka razy obejrzałem kilka meczy(ów), nigdy nie wiem jak to sie odmienia, i na tej podstawie wyrobiłem sobie taką opinię

Offline Death

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #739 dnia: Nd, 29 Sierpień 2021, 20:03:19 »
Tak, jest lepszy. Tamci zeszli na ziemię z kosmosu, a Lewy jest w szczytowym momencie kariery. Dlatego ich przeskoczył. I to mimo braku dryblingu.

Offline szulig

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #740 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 12:57:40 »
jakies predykcje na dzisiejsze spotkanie? ja obstawiam przegraną naszych 0:1

Offline OokamiG

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #741 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 13:00:26 »
Mam nadzieje, że nasi wygrają i Węgrzy przegrają. Potem jakiś punkt w rewanżu z Anglią i może jeszcze uda się uratować te eliminacje... Marzenia.

Online perek82

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #742 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 13:21:38 »
Ja bojkotuję reprezentację od czasu ostatniego mundialu, z krótką przerwą na euro.
Oglądać nie zamierzam, co najwyżej apka będzie wysyłać powiadomienia. Ale liczę na wygraną. Z Anglią też. Inaczej zaczną się gdybania i kombinowanie co się musi zdarzyć żeby coś. Nie lubię tego😀
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline Koalar

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #743 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 13:42:15 »
Strzelam sobie wymęczone 2:1. Powinniśmy coś stracić, ale jakbyśmy szybko strzelili, to będzie spoko.
Nie liczę na żadne punkty z Anglią (ale szansa jest), nie potrzebujemy ich (nie wierzę w zajęcie 1. miejsca, możemy walczyć o baraże). Nie możemy stracić żadnych punktów ze słabszymi drużynami, musimy co najmniej zremisować z Węgrami (w sumie nie wiem, co decyduje przy równej liczbie punktów; jeśli liczą się bramki na wyjeździe, to po tym 3:3 mamy dobrą sytuację wyjściową przed meczem u siebie). Jest też możliwość, że Węgrzy gdzieś się potkną.
Jeśli dziś stracimy punkty, to Sousa pa, pa, szkoda czasu.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Online perek82

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #744 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 13:50:32 »
Najpierw gole ze wszystkich meczów się liczą więc lepiej Węgrów pyknąć jednak.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Online Interloper

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #745 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 17:24:49 »
Węgrzy dobrzy są, pokazali klasę na Euro. Nie liczyłbym na wygraną z nimi.

W ogóle nie liczyłbym na sukces prowadzący do Mistrzostw Świata. Jeśli się uda, to się zdziwię.

Online perek82

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #746 dnia: Śr, 08 Wrzesień 2021, 13:34:04 »
Dziś chodzi za mną taka piosenka:
Zabieram cię do baru
Będzie 8:0 dla mnie
Zakładamy się że Polska pokona Anglię

Chyba zawieszę bojkot reprezentacji na dzisiejszy mecz. No może kiedyś z nimi w końcu wygrają. Kiedyś miałem fuksa i zobaczyłem jak ogrywają Niemców 😀
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline szulig

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #747 dnia: Śr, 08 Wrzesień 2021, 13:54:12 »
0:3 dla Anglików

Online perek82

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #748 dnia: Śr, 08 Wrzesień 2021, 16:09:42 »
Odwołaj to, bo jak nie to...
Odlubię wszystkie Twoje posty.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline Edgar

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #749 dnia: Śr, 08 Wrzesień 2021, 16:28:23 »
Na Wembley było 1:2, z Hiszpanią na Euro remis. Ta kadra Sousy całkiem nieźle spisuje się z mocnymi rywalami. Nawet jeśli przegramy, to myślę, że nie tak wysoko. No i z przodu ostatnio nam "żre", więc powinniśmy coś strzelić.
Ja wiem, że przerąbaliśmy Euro. Wiem, że nasza obrona jest dziurawa jak sito. Nie przeszkadza mi to jednak nadal wierzyć w to, że reprezentacja idzie w dobrą stronę. Poza tym ja przed każdym meczem zasiadam z wiarą w zwycięstwo. To jest piłka nożna - wszystko może się zdarzyć.