Autor Wątek: Piłka Nożna  (Przeczytany 125100 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #105 dnia: Pt, 11 Czerwiec 2021, 21:13:33 »
No i igrzyska wystartowały. Jakieś typy, przewidywania, może mały hazardzik?

Online perek82

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #106 dnia: Pt, 11 Czerwiec 2021, 21:17:55 »
Jak miałbym obstawiać to Francja. Ale kibicuję Belgom. Naszym też.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #107 dnia: Pt, 11 Czerwiec 2021, 21:24:41 »
  Ja Makaroniarzom, w końcu to Mistrzostwa Europy a nie Puchar Narodów Afryki. Zawsze kibicuję też Anglikom, ale ci to wiadomo co z nimi, najpewniej to co zawsze. Portugalię też chyba trzeba brać poważnie.

Online perek82

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #108 dnia: Pt, 11 Czerwiec 2021, 21:41:01 »
Anglicy jeśli wyjdą z grupy to chyba trafiają na kogoś z zestawu Francja / Niemcy/ Portugalia. Bohaterska walka i klęska w karnych. Tak myślę.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline death_bird

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #109 dnia: Pt, 11 Czerwiec 2021, 23:09:31 »
Po tym jak już wylecimy z hukiem zamierzam kibicować wszystkim, którzy nie mają multi-kulti w kadrze ani stolicy w Moskwie.  8)
A swoją drogą to dzisiejszy mecz wyłącznie udowodnił banalną rzecz: na ME powinno być maksymalnie 16 zespołów a nie jakieś wynalazki z przypadku.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Online perek82

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #110 dnia: So, 12 Czerwiec 2021, 10:59:46 »
Naprawdę zamiast cieszyć się grą gwiazd i rzemieślników europejskiej piłki wolisz analizować czy i w jakim stopniu piłkarze odpowiadają "wzorcom kulturowym" krajów które reprezentują?

A euro z 24 drużynami jest porażką. Oglądam mniej meczów niż jak było 16 drużyn.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline kierpic

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #111 dnia: So, 12 Czerwiec 2021, 13:05:24 »
  Ja Makaroniarzom, w końcu to Mistrzostwa Europy [...]
Miło mi że nie jestem sam w kibicowaniu Włochom. Zawsze byli mało popularni wśród polskich kibiców. Może teraz będzie inaczej, ich styl gry zdecydowanie zyskał na atrakcyjności.

No i igrzyska wystartowały. Jakieś typy, przewidywania, może mały hazardzik?
Na stronie Uefy można pobawić się w symulację mistrzostw:
https://gaming.uefa.com/en/uefaeuro2020tournamentpredictor/main

Poniżej moja drabinka pucharowa, przy założeniu że Polska zajmie 3 miejsce w grupie i wygrania grupy przez Niemców przed Francuzami i Portugalią. Nie spędziłem nad nią dużo czasu i jest to krótka piłka.



U mnie nie wygrywają Włosi, bo chciałem zachować resztki obiektywizmu ;)
Zapodajcie swoje drabinki.

Online Leyek

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #112 dnia: So, 12 Czerwiec 2021, 13:23:15 »
A euro z 24 drużynami jest porażką. Oglądam mniej meczów niż jak było 16 drużyn.

Ta za 20 lat będą robić mecze na Księżycu, żeby tylko więcej kasy wyciągnąć. Wczoraj zdzierżyłem z 10 min oglądania, reszta pierwszej połowy w tle, a na drugą to w ogóle z domu wyszedłem. Zamierzam obejrzeć z pierwszej kolejki Cro-Eng, naszych, Esp-Swe i Niemców. Może rzucę okiem na kawałek Belgów i starczy.
Za gówniarza oglądałem wszystko, nawet na MŚ gdzie więcej drużyn. Tyle, że koło ćwierćfinałów już nieraz miałem dość i te już patrzyłem czytając coś. Teraz planuję odwrotną taktykę, to może faza pucharowa mnie wciągnie :)

Miło mi że nie jestem sam w kibicowaniu Włochom. Zawsze byli mało popularni wśród polskich kibiców. Może teraz będzie inaczej, ich styl gry zdecydowanie zyskał na atrakcyjności.

Coś mieszasz. Znałem i znam kilka osób co "makaroniarzy" lubi najbardziej na świecie. Za to fanów Niemców ze świecą szukać. A z tą atrakcyjnością włoskiego stylu to rozumiem taki żarcik? :)

Wkurza mnie tylko, że Loew przeszedł na to włoskie ustawienie z 3 obrońcami i wahadłowymi. Nie znoszę go. Bez prawdziwych skrzydłowych to jest antyfutbol. Oby tylko Nagelsmann nie zrobił tego samego w Bayernie.

« Ostatnia zmiana: So, 12 Czerwiec 2021, 13:33:21 wysłana przez Leyek »

Online perek82

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #113 dnia: So, 12 Czerwiec 2021, 13:24:48 »
Na stronie excely.com na każdy turniej przygotowywany jest sprytny xls to wpisywania wyników/ symulowania turnieju. Korzystam od wielu lat.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Online Leyek

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #114 dnia: So, 12 Czerwiec 2021, 13:32:41 »
Średni ten typer uefowski. Nie można typować wyników w grupie. Nie wczuwając się, wyszedł mi taki sam finał :) Tylko z przeciwnych stron drabinki (ale się walnąłem, bo miałem mieć w grupie 1. Ger, 2. Fra, ale zrzucając Portugalię na 4 miejsce coś pomieszałem ;) )




Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #115 dnia: So, 12 Czerwiec 2021, 13:36:59 »
   Byłem gdzieś kiedyś zarejestrowany na stronie uefa, ale gdzieś dawno login przepadł a nie chce mi się rejestrować kolejny raz.  W mojej symulacji Włosi wygrywają z Portugalią, Polska wychodzi z grupy i przewraca się w pierwszym meczu na Chorwacji.
  Też pierwsze słyszę, że Włosi są mało popularni, u mnie po koszulce naszej repry druga najczęściej spotykana na mieście to niebieska z napisem Italy, więcej ludzi ją nawet nosi niż też popularną England a  przecież fanatyków Premier League i Iron Maiden jest bardzo wielu. Całe pokolenia łażą wychowane na tych Baggiach, Del Pierach czy jeszcze Rossich.
  Ja tam oglądam wszystko co dam radę jak zawsze, jak nie będzie się nic działo to najwyżej poczytam jakiś komiks w tym samym czasie. Liga Mistrzów mnie nudzi i 90% meczów nie oglądam, rozgrywki reprezentacji w Mistrzostwach Świata czy Europy nigdy.

Offline kierpic

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #116 dnia: So, 12 Czerwiec 2021, 13:54:50 »
A euro z 24 drużynami jest porażką. Oglądam mniej meczów niż jak było 16 drużyn.
Z tym chyba wszyscy się zgadzamy.

Na stronie excely.com na każdy turniej przygotowywany jest sprytny xls to wpisywania wyników/ symulowania turnieju. Korzystam od wielu lat.
Fajna stronka, ale już nie będę taki dokładny. No i pewnie układ pucharowy u mnie już inaczej by wtedy wyglądał.

Coś mieszasz. Znałem i znam kilka osób co "makaroniarzy" lubi najbardziej na świecie. Za to fanów Niemców ze świecą szukać. A z tą atrakcyjnością włoskiego stylu to rozumiem taki żarcik? :)
Dawno już Włochów nie oglądałeś, prawda? ;)

Też pierwsze słyszę, że Włosi są mało popularni, u mnie po koszulce naszej repry druga najczęściej spotykana na mieście to niebieska z napisem Italy, więcej ludzi ją nawet nosi niż też popularną England a  przecież fanatyków Premier League i Iron Maiden jest bardzo wielu. Całe pokolenia łażą wychowane na tych Baggiach, Del Pierach czy jeszcze Rossich.
Zaskoczyliście mnie z tą popularnością Włochów. Wokół siebie tego nie zauważyłem.
Skąd wiedziałeś o Roberto i Alessandro? ;)

W mojej symulacji Włosi wygrywają z Portugalią, [...]
Oby!

Online perek82

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #117 dnia: So, 12 Czerwiec 2021, 14:02:21 »
Lipiec 94 r. Gdzieś na Mazurach, w jakiejś świetlicy w środku nocy patrzę jak Baggio strąca gołębia. Jedno ze wspomnień z dzieciństwa.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Online OokamiG

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #118 dnia: So, 12 Czerwiec 2021, 14:12:26 »
Wczorajszy mecz mnie trochę zawiódł, spodziewałem się, że Turcjapostawi się Włochom, ale pierwsza dość pechowa bramka otworzyła spotkanie w jedna stronę. A Euro wygra raczej Francja, maja niesamowitą silę z przodu no Griezmann budzi się zdecydowaniem podczas występów reprezentacji. Polska ma szanse wyjść, pierwszy mecz kluczowy. Jeśli wygramy to, że Szwecją powalczymy o drugie miejsce. Hiszpania poza zasięgiem.

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #119 dnia: So, 12 Czerwiec 2021, 14:22:27 »
  Akurat Netflix wypuścił ostatnio film Il Divin Codino, raczej średniawka ale idzie powspominać. Zdecydowanie zbyt krótki, filmy biograficzne powinny jednak być długie, zresztą jak to stwierdził ktoś na filmwebie można było nakręcić 8 godzinny serial o samym dryblingu Baggio, ale aktor trzeba przyznać podobny całkiem.

To jest najlepsze:



  Bez przesady, że pierwsza pechowa bramka wpłynęła na losy meczu. Nie istnieli w pierwszej połowie przez którą i tak ich sędzia przeciągnął a oddychali rękawami. To od początku wyglądało na świniobicie.
« Ostatnia zmiana: So, 12 Czerwiec 2021, 14:25:50 wysłana przez SkandalistaLarryFlynt »