Autor Wątek: Piłka Nożna  (Przeczytany 125284 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Online perek82

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #180 dnia: Nd, 13 Czerwiec 2021, 11:41:03 »
To nie jest lipa? Aż trudno uwierzyć.
Ale Szpakowski wczoraj powiedział że gramy ze Słowenią więc w sumie i flagi mogą się mylić.
Mnie to raczej Rosjanie zaskoczyli. Belgowie na ich tle biegali dużo szybciej i pykali swobodnie sobie. Nawet nie musieli specjalnych sytuacji tworzyć bo wystarczyło być w okolicy pola karnego i gole padały.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline death_bird

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #181 dnia: Nd, 13 Czerwiec 2021, 11:55:38 »
Czerczcesow mógł ich zajechać.
Jak przypomnieć sobie nasze "przygody" na MŚ w Rosji to chłopaki wyglądali tak jakby zupełnie nie chcieli tam grać. Byli robieni według uznania. Nie chciało im się grać? Wątpię. Raczej zupełnie nie trafiono z przygotowaniami. W przypadku meczu Belgów zacząłem oglądać dopiero od dogranego meczu Duńczyków z Finami, ale Moskale na tle Belgów wyglądali tylko trochę lepiej niż my na tle Senegalu w 2018.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Chmurny

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #182 dnia: Nd, 13 Czerwiec 2021, 12:15:55 »
Ja tak:
Anglia - Chorwacja 2:1
Austria - Macedonia 2:0
Holandia - Ukraina 3:1

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #183 dnia: Nd, 13 Czerwiec 2021, 12:32:10 »
  Oglądałem wczoraj mecz na TVP, pokazywali tabelę i wszystko było z nią w porządku taki kwiatek raczej ktoś by zauważył. Nie wiem czy widzieliście studia meczowe ale zrobili tam zaciąg całej ekipy z Canal +. Perek odznacz jakimś pogrubieniem tych co zobowiązali się zapłacić od tych typujących dla sportu.

Anglia - Chorwacja 2:2
Austria - Macedonia 2:0
Holandia - Ukraina 2:2

Offline kierpic

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #184 dnia: Nd, 13 Czerwiec 2021, 13:35:19 »
Perek odznacz jakimś pogrubieniem tych co zobowiązali się zapłacić od tych typujących dla sportu.
W zasadzie to tylko OokamiG nie zgodził się na składkę. Może zapomniał potwierdzić? Czas jest do jutra.

Anglia - Chorwacja 1:1
Austria - Macedonia 1:1
Holandia - Ukraina 2:1

Trudne mecze do typowania.

Online perek82

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #185 dnia: Nd, 13 Czerwiec 2021, 13:41:53 »
Szlagier Austrii z Macedonią Północną już dawno wypatrzyłem w kalendarzu.
Miałem nieszczęście być na meczu Polska Austria. Najgorszy mecz jaki w życiu widziałem. Nie zapomnę szwagrowi że mnie namówił.
2 słabe drużyny a jakimś cudem jedna na tle drugiej była wyraźnie lepsza. Bezbramkowy remis był z jednej strony niesprawiedliwy a z drugiej strony logiczny.
Tego dzisiejszego meczu z premedytacją nie oglądam. Zacząłem odświeżać sobie sandmana i to dobre okienko żeby trochę pociągnąć z lekturą.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Online OokamiG

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #186 dnia: Nd, 13 Czerwiec 2021, 14:05:50 »
Ja składkę potwierdzam.

Offline Gorzki

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #187 dnia: Nd, 13 Czerwiec 2021, 14:54:30 »
Anglicy jeśli wyjdą z grupy to chyba trafiają na kogoś z zestawu Francja / Niemcy/ Portugalia. Bohaterska walka i klęska w karnych. Tak myślę.

Dlatego zajmą drugie miejsce w grupie :)
Chyba, że Chorwaci będą cwańsi

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #188 dnia: Nd, 13 Czerwiec 2021, 15:17:09 »
OokamiG to jak możesz wpisz pogrubionymi literami zgadzam się, jakby co łatwiej będzie wyszukiwać tych co się zgłosili.

Chyba przesadziłem z tym wynikiem, nie musi Anglia koniecznie wygrać ale strzelenie dwóch bramek przez Chorwatów to na ten moment czyste fantasy.
« Ostatnia zmiana: Nd, 13 Czerwiec 2021, 15:21:00 wysłana przez SkandalistaLarryFlynt »

Online OokamiG

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #189 dnia: Nd, 13 Czerwiec 2021, 15:20:00 »
zgadzam się

Online perek82

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #190 dnia: Nd, 13 Czerwiec 2021, 15:30:23 »
Chorwaci początek przetrwali ale są tłem na razie. To już inne Anglia niż kiedyś. Grają kombinacyjnie niskimi zawodnikami. Foden trochę mi przypomina Inieste.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline Leyek

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #191 dnia: Nd, 13 Czerwiec 2021, 15:58:25 »
Ja potypowałem, dopiero teraz przejrzałem kadry drużyn z dzisiejszych meczów :)

Holendrzy już lepiej wyglądają niż na poprzednich turniejach, ale dalej ten skład strachu nie budzi. Z angielskiej ligi gracze z Brighton, Crystal Palace czy Norwich (z MU rezerwowy), a kiedyś stanowili o sile czołowych drużyn europejskich. Napastnicy byli z Barcelony, Arsenalu, Bayernu, Realu, a nie Wolfsburga, Sevilli, PSV, Feyenordu czy Lyonu (Barca dopiero po imprezie, a i tak sądzę, że Depay będzie tam bardziej uzupełnieniem składu).

Anglia na papierze nieźle wygląda a jeszcze ze 4 lata też była padaka. I grają też ok.

Austria - do poziomu Alaby doszlusował Sabitzer (wg mnie nawet przebił bezpłciowego ostatnio Davida), do tego paru wyrobników a reszta noname'ów.

W Macedonii szukałem graczy od nas z ligi, a to się okazuje, że w Chorwacji czy Czechach jest zaciąg od nas :)

Chorwaci też zaraz będą mieli zmianę warty, najlepsi już po 30. Nie ma już takiego napastnika jak Mandżukić. 1/8 albo 1/4 to będzie dla nich niestety max.

Ukraina to zawsze była dla mnie bezpłciowa, kto by tam nie grał. Taki poziom Polski, raz trochę lepsi, raz gorsi od nas. Podobnie jak Rosja, ale oni chociaż mieli w ostatnich latach superzawodnika w postaci Arszawina.

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #192 dnia: Nd, 13 Czerwiec 2021, 21:44:28 »
Szkocja - Czechy 1:0
Polska - Słowacja 3:1
Hiszpania - Szwecja 3:0

  Anglia - Chorwacja bez szału Anglicy grali bez środka, Chorwaci bez woli walki. Austria - Macedonia nie był tak tragiczny jak się spodziewałem, przyjemnie zaskoczyli zwłaszcza Macedończycy. Holandia - Ukraina, póki co całkiem przyjemne, szybkie widowisko.

Offline death_bird

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #193 dnia: Nd, 13 Czerwiec 2021, 22:57:43 »
Holandia-Ukraina to chyba jak na razie najlepszy mecz pierwszych dni tego turnieju. To w jaki sposób Ukraińcy wrócili do gry robi wrażenie. Szkoda, że nie utrzymali tego remisu do końca.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Online OokamiG

Odp: Piłka Nożna
« Odpowiedź #194 dnia: Nd, 13 Czerwiec 2021, 23:03:48 »
Wygrała jednak większa jakość i brak centymetrów Zinchenki. Choć wola walki Ukraińców godna pochwały. Moje typy na jutro:
Szkocja 1:2 Czechy
Polska 2:0 Słowacja
Hiszpania 3:0 Szwecja