Autor Wątek: Odrodzenie Revival  (Przeczytany 1044 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zbyl

Odrodzenie Revival
« dnia: Śr, 08 Grudzień 2021, 19:08:50 »
Witam czy te  tomów to zakończenie serii bo tak wynika z komentarzy na lubimy czytac nie wiem czemu na zagranicznej wiki seria jest ongoing

Pozdrawiam

Offline Edgar

Odp: Odrodzenie Revival
« Odpowiedź #1 dnia: Śr, 08 Grudzień 2021, 19:28:41 »
Ongoing oznacza, że była to seria bez wyznaczonej z góry ilości zeszytów.
Odrodzenie jest zakończone, a przy okazji bardzo fajne. Polecam.

Offline amsterdream

Odp: Odrodzenie Revival
« Odpowiedź #2 dnia: Śr, 08 Grudzień 2021, 20:07:19 »
O matko, nie przypominajcie mi tego komiksu. Już wyparłem go ze świadomości. Pierwszy tom 8/10, kilka ostatnich 1/10. Takiego spadku poziomu to nie widziałem jeszcze nigdy.

Offline szulig

Odp: Odrodzenie Revival
« Odpowiedź #3 dnia: Śr, 08 Grudzień 2021, 20:37:34 »
O matko, nie przypominajcie mi tego komiksu. Już wyparłem go ze świadomości. Pierwszy tom 8/10, kilka ostatnich 1/10. Takiego spadku poziomu to nie widziałem jeszcze nigdy.

nie mow (pisz), zostawilem sobie 3-4 ostatnie numery na koniec az wszystkie uzbieram. jest az tak zle?

Offline Zbyl

Odp: Odrodzenie Revival
« Odpowiedź #4 dnia: Śr, 08 Grudzień 2021, 21:07:59 »
Ongoing oznacza, że była to seria bez wyznaczonej z góry ilości zeszytów.
Odrodzenie jest zakończone, a przy okazji bardzo fajne. Polecam.

Dzięki za info , ja kupuje tylko zakończone serie. Jak macie jakieś fajne to śmiało można mi pisać tytuły na pw. Z góry dzięki ;)

Dziwi mnie ,że Outast tom 5 u nas wyszedł w 2019 , a jest tylko do 36 zeszytu, wg. wiki jest 48 ktos wie co z ta seria.

Offline amsterdream

Odp: Odrodzenie Revival
« Odpowiedź #5 dnia: Śr, 08 Grudzień 2021, 21:11:19 »
nie mow (pisz), zostawilem sobie 3-4 ostatnie numery na koniec az wszystkie uzbieram. jest az tak zle?

Autorowi zaczęło z czasem coraz bardziej odwalać i zamiast skupić się na pisaniu ciekawej historii coraz bardziej koncentrował się na wciskaniu na siłę swoich poglądów polityczno-ideologicznych. I tak naprawdę zamiast walczyć ze stereotypami tylko coraz bardziej je pogłębiał. Oczywiście wszyscy biali mężczyźni to byli źli szowiniści, jedynym empatycznym bohaterem płci męskiej był muzułmanin a najbardziej rozwaliła mnie postać głównego generała armii - naturalnie była to kobieta, czarna, lesbijka i wegetarianka, która wychowywała adoptowane dzieci a po pracy chyba przygarniała bezdomne pieski i kotki co zupełnie kontrastowało z charakterem i jej wcześniejszymi wypowiedziami oraz działaniami. Wszystko to było niesamowicie grubymi nićmi szyte. Ale to i tak mały pikuś bo fabuła stała się pod koniec tak głupia, że czytając ostatni tom czułem się jakbym oglądał jakiś głupi serial kategorii Z na SyFy. Nawet rysownik obniżył loty, pewnie próbując dostosować się do scenariusza.
« Ostatnia zmiana: Śr, 08 Grudzień 2021, 21:13:23 wysłana przez amsterdream »

Offline Jaxx

Odp: Odrodzenie Revival
« Odpowiedź #6 dnia: Śr, 08 Grudzień 2021, 21:16:10 »
Dziwi mnie ,że Outast tom 5 u nas wyszedł w 2019 , a jest tylko do 36 zeszytu, wg. wiki jest 48 ktos wie co z ta seria.

Za tydzień premiera 6 tomu, zamykającego serię:

https://www.gildia.pl/komiksy/504958-outcast-6


Offline Zbyl

Odp: Odrodzenie Revival
« Odpowiedź #7 dnia: Śr, 08 Grudzień 2021, 21:36:59 »
Za tydzień premiera 6 tomu, zamykającego serię:

https://www.gildia.pl/komiksy/504958-outcast-6

Super info to kupuje juz te 5 i czekam na ostatni :)

Online Voitas

Odp: Odrodzenie Revival
« Odpowiedź #8 dnia: Cz, 09 Grudzień 2021, 08:42:04 »
O matko, nie przypominajcie mi tego komiksu. Już wyparłem go ze świadomości. Pierwszy tom 8/10, kilka ostatnich 1/10. Takiego spadku poziomu to nie widziałem jeszcze nigdy.
Miałem podobne odczucia. Skończyło się tym, że sprzedałem całą serię.

Offline Zbyl

Odp: Odrodzenie Revival
« Odpowiedź #9 dnia: Nd, 12 Grudzień 2021, 21:43:30 »
Zakupiłem Outcast wszystkie tomy i Neonomicon , interesuje mnie jeszcze The Undertaker wiadomo ile ma mieć tomów ,6 będzie ostatni ?

Offline misiokles

Odp: Odrodzenie Revival
« Odpowiedź #10 dnia: Nd, 12 Grudzień 2021, 21:52:17 »
Chyba to jest ongoing - będzie tworzony dopóty będzie zadawalająca sprzedaż.

Offline Zbyl

Odp: Odrodzenie Revival
« Odpowiedź #11 dnia: Nd, 12 Grudzień 2021, 21:55:23 »
Chyba to jest ongoing - będzie tworzony dopóty będzie zadawalająca sprzedaż.

Ok, dzięki za info :)

Offline parsom

Odp: Odrodzenie Revival
« Odpowiedź #12 dnia: Nd, 12 Grudzień 2021, 22:02:33 »
Ojojoj - to mnie zmartwiliście, porzuciłem lekturę chyba po tomie 2, żeby potem łyknąć całość, i niedawno właśnie tę całość skompletowałem.