Autor Wątek: Lego drobiazgi  (Przeczytany 2164 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Deg

Lego drobiazgi
« dnia: Wt, 20 Czerwiec 2023, 23:11:15 »
Jest wątek dla mega super hiper zestawów (uwielbiam), ale może stwórzmy też coś o małych atrakcjach dostępnych w kioskach i salonikach prasowych.

Na początek:

Lego Explorer z zestawem pająka + losowy dodatek z wcześniejszych numerów.

Lego Avengers z figurką Potężnej Thor.

I zapowiedź: Lego Avengers z figurką Groota, 17 sierpnia.
This is my truth, tell me yours.

Offline HugoL3

Odp: Lego drobiazgi
« Odpowiedź #1 dnia: Wt, 20 Czerwiec 2023, 23:29:36 »
A wiemy już co będzie w Star Wars albo Batman?

Offline Deg

Odp: Lego drobiazgi
« Odpowiedź #2 dnia: Śr, 21 Czerwiec 2023, 20:46:00 »
Star Wars - szturmowiec



Chyba taki sam jak w dostępnej jeszcze broszurce Ameet, tylko bez śmigacza.

https://www.empik.com/lego-star-wars-imperialny-patrol-opracowanie-zbiorowe,p1364500308,ksiazka-p
This is my truth, tell me yours.

Offline Leyek

Odp: Lego drobiazgi
« Odpowiedź #3 dnia: Pt, 23 Czerwiec 2023, 00:52:21 »
Najlepsze info odnośnie zapowiedzi w gazetkach, to comiesięczna prasówka u Maćka:


Offline Deg

Odp: Lego drobiazgi
« Odpowiedź #4 dnia: Pt, 23 Czerwiec 2023, 22:01:52 »
Jeśli ktoś lubi informacje w formie filmów, to pewnie powyższe jest ok. Ja jestem starej daty :)

Przy okazji - nie wiem, czy to ogólna akcja, ale w jednej z warszawskich Biedronek widziałem fajne zestawy Lego City za 34.99: skuter śnieżny z jedną figurką i masą dodatków i pościg za przestępcą, dwie figurki i dwa pojazdy :)
This is my truth, tell me yours.

Offline Leyek

Odp: Lego drobiazgi
« Odpowiedź #5 dnia: Pt, 23 Czerwiec 2023, 22:45:07 »
@Deg
Ja też jestem starej daty, dlatego oglądam przewijając tylko to co mnie interesuje, czyli zapowiedzi kolejnych numerów, co trwa z 2 min ;)

Offline nori

Odp: Lego drobiazgi
« Odpowiedź #6 dnia: So, 24 Czerwiec 2023, 13:49:09 »
Na forach o LEGO kolega kobalt wrzuca fajne informacje na temat gazetek, skupiając się oczywiście na dodatkach. Parę ostatnich:

















8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline Deg

Odp: Lego drobiazgi
« Odpowiedź #7 dnia: So, 24 Czerwiec 2023, 21:44:58 »
No i temat żyje :D
This is my truth, tell me yours.

Offline Deepdelver

Odp: Lego drobiazgi
« Odpowiedź #8 dnia: Pn, 26 Czerwiec 2023, 15:56:27 »
Cytat: Deg
I zapowiedź: Lego Avengers z figurką Groota, 17 sierpnia.
Miło, że zaglądasz na mojego bloga (jak widzę), ale byłoby mi jeszcze milej, gdybyś po prostu do niego linkował albo chociaż podał źródło zdjęć. ;P

Offline Hood

Odp: Lego drobiazgi
« Odpowiedź #9 dnia: Pn, 26 Czerwiec 2023, 17:03:59 »
Tutaj aktualne info o zawartości obecnych i przyszłych numerów: https://promoklocki.pl/gazetki-lego

Offline Deg

Odp: Lego drobiazgi
« Odpowiedź #10 dnia: Pn, 26 Czerwiec 2023, 19:43:35 »
Miło, że zaglądasz na mojego bloga (jak widzę), ale byłoby mi jeszcze milej, gdybyś po prostu do niego linkował albo chociaż podał źródło zdjęć. ;P
Aj, nie zaglądam właściwie (mam RSS), ale faktycznie te dwie fotki są stąd: https://legookazje.blogspot.com/. Wybacz nadużycie.

Gdybyś zechciał używać tego tematu do wrzucania info o nowościach, będzie mi bardzo miło :) Jeśli nie, postaram się sam informować, bacząc uważniej na źródła materiałów ;)
This is my truth, tell me yours.

Offline nori

Odp: Lego drobiazgi
« Odpowiedź #11 dnia: Cz, 29 Czerwiec 2023, 11:32:14 »
Grafika od Kobalta:

8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Lego drobiazgi
« Odpowiedź #12 dnia: Pt, 07 Lipiec 2023, 17:33:39 »
Wątek na tym forum, tak!, niczego sobie! Skoro to wersja ,,mini" jednego z większych tematów w sekcji "na luzie", to dorzucam swoje ,,kilka groszy" i przedstawiam małe zdanie/rozkminę na temat Minifigurek LEGO. Zauważyłem ostatnio, że na całych tych ,,OLXach", ,,Vintedach", także na Allegro zaczęła dominować jakaś dziwna moda sprzedawania figurek z zestawu LEGO Daily Bugle od Marvela. Zawiera on 25 legoludków, które w Marvelu pełnią odpowiednią rolę i w jakiś sposób związane są (jedne mniej, drugie jeszcze mniej, a trzecie tak konkretnie) z siedzibą Daily Bugle, postaciami J.J.J oraz Spider-Manem i ,,Double P". Te sprzedawane figurki chodzą z tego zestawu właśnie za grube pieniądze: teoretycznie można zainwestować w kupno kompletu, a sprzedać figurki, co powinno nam zwrócić co najmniej dwu i półkrotnie wartość cenową Daily Bugle. Nie wiem, czy ,,ledoludkowie" się z tego zestawu sprzedają, czy nikt tego nie kupuje, ale taki oto Daredevil chodzi po 130-170 zł. A jest to TYLKO minigurka. Sam mam kilka z nich, z LEGO, ale z różnych grup tematycznych i Uniwersów. I to kupowane z gazetek w Pepco i kiosku po 10 lub 20 zł. Jeśli miałbym kupować ten zestaw, to nie dla sprzedaży... dla ducha kolekcji i pasji! SWAG, mega xD.  8)



Offline Deg

Odp: Lego drobiazgi
« Odpowiedź #13 dnia: Pn, 10 Lipiec 2023, 22:01:25 »
Nowy Lego Batman już 20 lipca, a w nim kolejny mini batmobil, tym razem w wersji opancerzonej.

Więcej na: https://legookazje.blogspot.com/2023/06/zapowiedz-magazynu-lego-batman-42023.html ;)
This is my truth, tell me yours.

Offline Deg

Odp: Lego drobiazgi
« Odpowiedź #14 dnia: Śr, 26 Lipiec 2023, 23:16:11 »
Powyższy Batman już dostępny, a w zapowiedzi na 14 września Batwing :)
This is my truth, tell me yours.