Autor Wątek: Dyskusje światopoglądowe  (Przeczytany 131224 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Bender

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1140 dnia: Nd, 18 Sierpień 2019, 08:03:15 »
W sensie, że hipnotyzujące awatary? Mikro pulsowanie pikseli i przekazy podprogowe?

Online isteklistek

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1141 dnia: Nd, 18 Sierpień 2019, 11:35:15 »
Ok, ja się, zgodzę na to, aby oceniać środowisko LGBT przez cipkomaryjki, jeżeli druga strona zgodzi się oceniać środowisko kościelne na podstawie spraw pedofilskich w kościele, czy tego, że sporo księży, czy niedoszłych księży (zrezygnowali w trakcie seminarium) okazuje się osobami homoseksualnymi i nie zawsze porzuca stan duchowieństwa. Jeżeli chodzi o argument z paradami, to oprócz trans, ktoś z przedstawianych przebierańców na co dzień nosi równie kontrowersyjne ubrania?

Jeżeli chodzi o adopcję dzieci, to inne pytanie - dlaczego heteroseksualna para stara się o adopcję, gdy jedna z osób jest niepłodna zamiast zorganizować surogatkę, czy w imię wspólnego dobra zapłodnić lub zostać zapłodnioną przez inną osobę? Może chodzi o to, że będąc w związku naruszone zostaną pewne granice intymności, wyłączności, wierności partnerowi.... i jedna ze stron traktuje to jako zdradę. Tak samo pewnie wygląda związek osób homoseksualnych, dlatego nie rozumiem, dlaczego pojawiają się hasła "chcesz mieć dzieci, to sobie zrób", to nie jest dla nich problem. Chyba, że zupełnie inaczej wygląda budowanie związku i jego relacja w zależności od płci.

John

  • Gość
Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1142 dnia: Nd, 18 Sierpień 2019, 11:51:29 »
Czemu osoby z środowiska LGBT tak dosadnie sobie wszystko wyobrażają?? Normalny człowiek wie, że na pewno do tej misji używali rękawiczek i masek. Natomiast amunicja została wcześniej przygotowana, a nie jak tam Pani twierdzi produkowali na miejscu  ::)

Nie bierz takich screenów na poważnie, bo mogą być koloryzowane. Wstawiłem w kontekście humorystycznym. I skąd wiesz że ona jest lesbijka? Ja tego nie wiedziałem.

Online isteklistek

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1143 dnia: Nd, 18 Sierpień 2019, 12:35:25 »
Pokazał się wywiad z nową twarzą prawicy, polecam obejrzeć do końca
https://www.facebook.com/osrodek.monitorowania/videos/2393036477439037/

Offline parsom

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1144 dnia: Nd, 18 Sierpień 2019, 14:26:59 »

Online isteklistek

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1145 dnia: Nd, 18 Sierpień 2019, 14:41:01 »
Ta wstawka to kontra? Bo jak rozumiem, to póki można wstawić kontrę, to nie ma znaczenia, co się dzieje po "naszej" stronie i kto, co mówi też nie ma znaczenia, bo zawsze są ci drudzy. Czy może mam to traktować jako komentarz do filmiku, który ja załączyłem.... że to potwierdzenie? Jestem ciekawy skali porównania.
« Ostatnia zmiana: Nd, 18 Sierpień 2019, 14:46:29 wysłana przez isteklistek »

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1146 dnia: Nd, 18 Sierpień 2019, 14:52:24 »
Która systematycznie jest na to forum przemycana...
Ku uciesze kaczora...

Kolejki do specjalistów najdłuższe od lat, służba zdrowia leży, afera korupcyjna za aferą, władza rozpasana powyżej wszelkiej krytyki, teraz giną świadkowie powiązani z aferą podkarpacką, marszałek wozi sobie żonę samolotem jak taksówką i dostaje w nagrodę od pisu jedynkę na liście, a wszyscy o LGBT... ależ to jest wygodne dla tej bandy przy korycie.
« Ostatnia zmiana: Nd, 18 Sierpień 2019, 14:54:01 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline parsom

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1147 dnia: Nd, 18 Sierpień 2019, 15:02:04 »
Ta wstawka to kontra? Bo jak rozumiem, to póki można wstawić kontrę, to nie ma znaczenia, co się dzieje po "naszej" stronie i kto, co mówi też nie ma znaczenia, bo zawsze są ci drudzy. Czy może mam to traktować jako komentarz do filmiku, który ja załączyłem.... że to potwierdzenie? Jestem ciekawy skali porównania.

Ta wstawka to tak, żeby pokazać ogrom miłości i tolerancji.
Nie wiem o jakiej stronie prawisz, bo do obydwu mam podobny stosunek.

A w ramach kontry cytat z Ośrodka:
"O zdeprawowani dziecka i publicznym wypowiadaniu przez nie treści naruszających prawo zawiadomiliśmy Sąd Rodzinny w Płocku przekazując wniosek o zbadanie sytuacji małoletniego."
A wcześniej jeszcze bredzili coś o indoktrynowaniu dziecka przez rodziców.
« Ostatnia zmiana: Nd, 18 Sierpień 2019, 15:07:36 wysłana przez parsom »

Offline parsom

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1148 dnia: Nd, 18 Sierpień 2019, 15:04:16 »
Ku uciesze kaczora...

Kolejki do specjalistów najdłuższe od lat, służba zdrowia leży, afera korupcyjna za aferą, władza rozpasana powyżej wszelkiej krytyki, teraz giną świadkowie powiązani z aferą podkarpacką, marszałek wozi sobie żonę samolotem jak taksówką i dostaje w nagrodę od pisu jedynkę na liście, a wszyscy o LGBT... ależ to jest wygodne dla tej bandy przy korycie.

Nie tyko kaczora - to odpowiada wszystkim stronom obecnej nawalanki.
A co do wożenia się samolotami, to nie wiem czy tego nie odpalono dla przykrycia tej seksafery podkarpackiej. Taki rodzaj stealing thunder.

Offline Szekak

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1149 dnia: Nd, 18 Sierpień 2019, 15:55:54 »
No nie wiem, dla KO po wypowiedziach Rabieja ktore staly sie mocnym punktem przekazu dnia pisu na tematy LGBT zrobil sie z tego troche goracy kartofel, dla psl i kukiza tez nie jest to wdzieczny temat bo sie troche od niego odcinaja i skupiaja na innych, ich zdaniem wazniejszych, wiec pozostaje to korzystny temat dla pisu ktory sobie punktuje wykorzystujac zasciankowosc duzej czesci Polakow i dla lewicy, ktora moze na siebie zwrocic przy jego okazji uwage wyborcow i sie czyms wyroznic na tle opozycji demokratycznej.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline parsom

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1150 dnia: Nd, 18 Sierpień 2019, 15:58:07 »
Dla PSLu i Kukiza w sumie też jest to wygodne - patrzcie czym się tamci zajmują, nie to co my.

Online isteklistek

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1151 dnia: Nd, 18 Sierpień 2019, 16:26:02 »
Ta wstawka to tak, żeby pokazać ogrom miłości i tolerancji.
Nie wiem o jakiej stronie prawisz, bo do obydwu mam podobny stosunek.

A w ramach kontry cytat z Ośrodka:
"O zdeprawowani dziecka i publicznym wypowiadaniu przez nie treści naruszających prawo zawiadomiliśmy Sąd Rodzinny w Płocku przekazując wniosek o zbadanie sytuacji małoletniego."
A wcześniej jeszcze bredzili coś o indoktrynowaniu dziecka przez rodziców.

Tylko, że na pierwszym filmiku chłopak snuje swoje fantazje na temat bycia wybranym, przyszłej kariery księdza, a na dodatek mówi sporo rzeczy, które uważa, że są doktryną i ktoś powinien go uświadomić - nie lewa strona, bo to wróg - że wygłaszane twierdzenia podpiera własnym widzi mi się i ogólnie w tym kilku minutowym wywiadzie jest mnóstwo pychy, ignorancji i niewiedzy w wielu miejscach, co osoba wierząca, albo ksiądz powinien wykazać mu bez trudu. Chyba, że z jego krótkiego wystąpienia jest więcej pożytku niż szkód.

W drugim filmiku mamy do czynienia z osobą, która wypowiada się na temat systemu, który jest według niej opresyjny - czy może będziemy mówili "to system jest opresyjny, a nie ludzie" lub "to ludzie są opresyjni, a nie system". Wypowiedź ta jest agresywna, ale w drugim członie jest racja, że PiS jest odpowiedzialny za to, że ta osoba nie ma lekko w systemie, którym żyje.  No i chyba jest związek między filmikiem pierwszym, a drugim, gdzie jest pewna konsekwencja, która wynika z poglądów jednej osoby (dzieciaka) dla drugiej na drugim filmiku. I tak zmierzam do tego, że w sumie obserwujemy pewną ścisłą konsekwencje poglądy - życie.

Offline parsom

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1152 dnia: Nd, 18 Sierpień 2019, 16:40:35 »
O, a w stwierdzeniu "stare k... wymrą" to sama miłość. I oczywiście miłość usprawiedliwiona.

Online isteklistek

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1153 dnia: Nd, 18 Sierpień 2019, 16:47:22 »
O, a w stwierdzeniu "stare k... wymrą" to sama miłość. I oczywiście miłość usprawiedliwiona.

I tylko tyle z tych filmików i z tego, co napisałem? Żadnej innej refleksji?

Offline parsom

Odp: Dyskusje światopoglądowe
« Odpowiedź #1154 dnia: Nd, 18 Sierpień 2019, 16:51:56 »
Taka, że jednych próbujesz usprawiedliwiać, a innych nie. Ja nie usprawiedliwiam ani jednych, ani drugich. Są siebie warci. Mówiąc językiem Ośrodka - równie zindoktrynowani.