Autor Wątek: Wydział 7  (Przeczytany 174923 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pinto

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #915 dnia: Cz, 12 Styczeń 2023, 20:13:41 »
A ja nie podzielam zachwytów nad Kasprzakiem i integrala kupię z okładką innego autora.

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #916 dnia: Cz, 12 Styczeń 2023, 20:17:39 »
A ja nie podzielam zachwytów nad Kasprzakiem i integrala kupię z okładką innego autora.

Ja nic nie wiem o żadnej okładce integrala :) A skoro ja nie wiem...

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #917 dnia: Śr, 18 Styczeń 2023, 20:06:38 »
Post pod postem, trudno.
Pakujemy IE, masakra ile tego jest, ale pierwsze osoby powinny dostać swoje zamówienia na początku przyszłego tygodnia.
Osoby, które nie załapały się na zbiórkę, a chcą zdobyć wersję z okładką Kasprzaka, slipcase lub koszulkę, muszą poczekać, w lutym poinformujemy, czy będzie taka możliwość (jak już rozliczymy wspierających i egz. autorskie).
Wrzucimy też pakiet na WOŚP, więc jeśli komuś zależy, a nie chce czekać i ryzykować to wiadomix ;)
Więcej info wkrótce, idę dalej pakować.

Offline michał81

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #918 dnia: Śr, 18 Styczeń 2023, 20:24:04 »
więc jeśli komuś zależy, a nie chce czekać i ryzykować to wiadomix ;)
W sensie, że komuś trzeba tam posmarować i bedzie? ;)

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #919 dnia: Śr, 18 Styczeń 2023, 20:36:12 »
W sensie, że komuś trzeba tam posmarować i bedzie? ;)

Heh, kasą w tym przypadku niczego się nie załatwi :P
Po prostu zamówiliśmy wszystko z lekką górką, ale ile tej „górki” będzie, będziemy wiedzieć jak już zakończymy wysyłkę. A później już „kto pierwszy ten lepszy” i ewentualnie różnego typu zbiórki i akcje charytatywne.
« Ostatnia zmiana: Śr, 18 Styczeń 2023, 22:07:46 wysłana przez turucorp »

Offline Leyek

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #920 dnia: Śr, 18 Styczeń 2023, 21:19:18 »




Fajnie wyszły te slipcase'y :) Dobrze, że zamówiłem :)
Tylko w sumie to już by się przydał kolejny na drugi sezon :)
« Ostatnia zmiana: Śr, 18 Styczeń 2023, 21:50:15 wysłana przez Leyek »

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #921 dnia: Śr, 18 Styczeń 2023, 22:05:15 »
Fajnie wyszły te slipcase'y :) Dobrze, że zamówiłem :)
Tylko w sumie to już by się przydał kolejny na drugi sezon :)

Powiem tak, ja się nie znam, ale rozmawiałem ostatnio z kilkoma osobami z branży introligatorskiej i wszyscy byli zachwyceni, niemniej ostateczny werdykt oczywiście należy do nabywców. ;)
Wzór na drugi sezon jest już od dawna gotowy, niestety, ceny dramatycznie wzrosły (do tego slipkejsa dopłacamy), więc jeśli go zrealizujemy (może od razu z trzecim?), to będzie drożej. :(

Offline Gorzki

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #922 dnia: Cz, 19 Styczeń 2023, 07:49:47 »
...
Osoby, które nie załapały się na zbiórkę, a chcą zdobyć wersję z okładką Kasprzaka, slipcase lub koszulkę, muszą poczekać, w lutym poinformujemy, czy będzie taka możliwość (jak już rozliczymy wspierających i egz. autorskie).
...


info to na forum ?
bo przegapiłem slipcase

Offline stachel

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #923 dnia: So, 21 Styczeń 2023, 22:47:04 »
Wzór na drugi sezon jest już od dawna gotowy, niestety, ceny dramatycznie wzrosły (do tego slipkejsa dopłacamy), więc jeśli go zrealizujemy (może od razu z trzecim?), to będzie drożej. :(

Pomysł zrobienia 2 sezonów na raz (jako 2 osobnych slipcase'ów) mi się bardzo podoba - będzie gdzie chować na bieżąco nowe zeszyty :)

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #924 dnia: Nd, 22 Styczeń 2023, 08:02:18 »
Pomysł zrobienia 2 sezonów na raz (jako 2 osobnych slipcase'ów) mi się bardzo podoba - będzie gdzie chować na bieżąco nowe zeszyty :)
Tyle, że logistycznie to jest masakra, bo żadna księgarnia nie chce tego dystrybuować, więc slipkejsy są dostępne tylko u nas, indywidualnie. Żeby obniżyć cenę muszę zamówić sporą partię, czyli znowu zbiórka na KS, z ryzykiem, że przy realizacji cena może pójść w górę, a kolejny raz nie mamy zamiaru dokładać. Muszę to gdzieś trzymać, a one zajmują sporo miejsca.
Pakowanie i wysyłka to też masakra, bo na przykład teraz większość zamawiała po jednym, a już się kilku osobom wspomniało, że limitki też chcą w slikejsie, a my nie dopakujemy do zamówienia z KS, bo opakowania były kupione pod jedną sztukę (do tego nie da się tego doliczać do zbiórkowych zamówień, bo byśmy to ogarniali 2 miesiące).
Zrobimy je na dwa kolejne sezony, ale na zdecydowanie bardziej restrykcyjnych zasadach i bez takiego zapasu dla "zapominalskich".

Offline muaddib

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #925 dnia: Nd, 22 Styczeń 2023, 20:42:38 »

Przeczytałem Import/Export i jestem pod dużym wrażeniem. Scenariusz każdej z pięciu historii jest taki jaki powinien być w szortach czyli pomysłowy, treściwy i jak trzeba to zabawny. Rysownicy też dobrani tak jak trzeba i dotychczasowi czytelnicy nie będą zawiedzeni. Czarno-białe strony z Wilków to majstersztyk i aż szkoda, że ten zeszyt w całości nie wyszedł w takim wariancie. W etui mieści się cały pierwszy sezon z zeszytem specjalnym a jak ktoś się uprze (jak ja) to spokojnie wciśnie tam jeszcze czarno-biały wariant Heleny. Najlepsze jest to, że zapomniałem, że wziąłem zestaw z koszulką i zacząłem zastanawiać się czy będzie się dało dokupić :) Powiem tak - kto nie wziął niech żałuje. Solidna robota! @turucorp dzięki!

Offline Mertusor

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #926 dnia: Nd, 22 Styczeń 2023, 21:13:35 »
Nie śmiejcie się ze mnie, jeśli mój pomysł jest głupi - nie wiem jakie są realia drukarskie, tak tylko rzucam w ramach "burzy mózgów":

Etui na serię zeszytową to fajna sprawa, a skoro produkcja i dystrybucja takiego czegoś jest trudna i nieopłacalna, to może robić tylko solidne naklejki na grzbiet a etui klient by sobie wykonał sam wg udostępnionej instrukcji lub kupił gotowe w sklepie z materiałami biurowymi, jeśli są w obiegu odpowiednie.

W marketach, które odwiedzam, można sobie brać kartony po towarze i zrobić z tego surowca etui to nie problem.

Offline Leyek

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #927 dnia: Nd, 22 Styczeń 2023, 21:36:56 »
Przeczytałem Import/Export i jestem pod dużym wrażeniem.

Już do Ciebie doszło - zazdro.
Ja już żałuję tej koszulki, ale oryginalny rysunek wygrał :)

Offline Lyricstof

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #928 dnia: Nd, 22 Styczeń 2023, 22:04:56 »
Już do Ciebie doszło - zazdro.
Ja już żałuję tej koszulki, ale oryginalny rysunek wygrał :)

muaddib ma chyba Wydział na miejscu. To pewnie sobie podszedł po fanty.
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline stachel

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #929 dnia: Pn, 23 Styczeń 2023, 00:04:17 »
Jakby ktoś miał chrapkę na oryginalne plansze z Wydziału 7 to w aukcjach na WOŚP wpadła mi taka oferta: https://allegro.pl/oferta/kadr-z-komiksu-wydzial-7-piotr-nowacki-13156439228