Autor Wątek: Tytus  (Przeczytany 103603 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline srogin

Odp: Tytus
« Odpowiedź #630 dnia: So, 23 Grudzień 2023, 16:39:34 »
Czy mając  zestaw "standard +" (etui) powinienem otrzymać zestaw kartek świątecznych? Mam naklejki, zakładki, printy, ale tych kartek, to nie...

Offline alfred2001

Odp: Tytus
« Odpowiedź #631 dnia: So, 23 Grudzień 2023, 19:07:59 »
Czy mając  zestaw "standard +" (etui) powinienem otrzymać zestaw kartek świątecznych? Mam naklejki, zakładki, printy, ale tych kartek, to nie...




Offline srogin

Odp: Tytus
« Odpowiedź #632 dnia: So, 23 Grudzień 2023, 19:43:39 »
Te grafiki jakoś dziwnie zniknęły i ze stronu Tytusopedii i z ich fesiczka. Człowiek w pewnym momencie wie tylko, że kupił coś w "standardzie +". No nic, pewnie to nie problem dodanie tych kartek do nieuszkodzonego etui.

Offline Zwirek

Odp: Tytus
« Odpowiedź #633 dnia: Nd, 24 Grudzień 2023, 12:55:33 »
Proszę, wszystkie zestawy mają takie same dodatkowe materiały (plansze, kartki, zakładki), standard+ ma jeszcze etui, a premium oprócz etui ma jeszcze skarpetki.



« Ostatnia zmiana: Nd, 24 Grudzień 2023, 12:57:54 wysłana przez Zwirek »

Offline Castiglione

Odp: Tytus
« Odpowiedź #634 dnia: Nd, 24 Grudzień 2023, 13:11:13 »
Czyli najbardziej premium są skarpetki ;D ;D

Offline volker

Odp: Tytus
« Odpowiedź #635 dnia: Nd, 24 Grudzień 2023, 13:25:19 »
Ka dostałem jeszcze zestaw naklejek.

Online roble

Odp: Tytus
« Odpowiedź #636 dnia: Nd, 24 Grudzień 2023, 19:13:35 »

Dostałem pod choinkę, coś pięknego..
Dziękuje ongrys,
stan mint..  :)


Offline Dalthon

Odp: Tytus
« Odpowiedź #637 dnia: So, 30 Grudzień 2023, 13:08:21 »
Mój egzemplarz święta przeleżał w magazynie InPostu ale w końcu raczył dojechać w czwartek - warto było czekać!

A ci którzy jeszcze nie dostali mogą się dowiedzieć co i jak z ostatniego wpisu wydawnictwa:

Cytuj
Poniżej prezentujemy najnowsze informacje na temat aktualnego stanu wysyłek, a także innych kwestii, o które pytacie w komentarzach i mailach:
- Wysłaliśmy 430 zamówień - są to zamówienia złożone i opłacone przed 16 października 2023, o numerach do 7964.
Od 2 stycznia będziemy wysyłać kolejne paczki, planujemy większość wysłać do 5.01, a wszystko najpóźniej do 12.01.2024.
Wysyłamy w kolejności złożonych i opłaconych zamówień.
- Jeśli ktokolwiek otrzymał uszkodzone książki lub slipcase, prosimy o maila na adres sklep@tytusopedia.pl, najlepiej z tematem "Tytusopedia - XXXX (nr zamówienia) - reklamacja". Będziemy z każdym indywidualnie ustalać sposób realizacji reklamacji.
- Nie odpisujemy na maile "gdzie jest moja paczka i kiedy dotrze". Powyżej napisaliśmy, które zamówienia zostały już zrealizowane, a które będą. Jeśli ktoś przykładowo ma zamówienie nr 8200, to po prostu musi cierpliwie czekać, aż jego paczka zostanie spakowana i wysłana (gdy to nastąpi, automatycznie otrzyma informację na maila).
Obecnie prosimy o wiadomości, gdy ktoś nie dostał żadnej informacji na temat swojego zamówienia o numerze poniżej 7964.
- Wysyłaliśmy już maile do Gildii i Best Comics z informacjami o warunkach sprzedaży. Na razie nie dostaliśmy odpowiedzi, co pewnie spowodowane jest przerwą urlopową. Nie wiemy więc, kiedy ruszy sprzedaż w tych sklepach - bombardowanie nas komentarzami i mailami nic nie da.
- W sklepach komiksowych powinny być do kupienia zarówno pojedyncze tomy, jak i zestawy z dodatkami takie same jak w przedsprzedaży (tylko droższe). Do sprzedaży trafią też same slipcase'y. Więcej informacji podamy w styczniu, gdy ustalimy ze sklepami warunki sprzedaży.

Offline Zwirek

Odp: Tytus
« Odpowiedź #638 dnia: So, 06 Styczeń 2024, 23:36:53 »
Jak wyglądał proces projektowy nad Tytusopedią.


Odp: Tytus
« Odpowiedź #639 dnia: Wt, 09 Styczeń 2024, 14:01:45 »
Pod koniec zeszłego tygodnia z paczkomatu odebrałem dziewięć kilo komiksów. Pancerne zapakowana paka skrywała trzy ogromne tomy i kilka dodatków (naklejki, pocztówki, zakładki, printy), które składają się na projekt znany jako "Tytusopedia".

Co w środku? W sumie ponad tysiąc stron komiksów i lustracji Papcia Chmiela z Tytusem, Romkiem i A'Tomkiem. Wszystko ze "Świata Młodych" i innych wydań gazetowych - w tym komiksy niewznawiane od kilkudziesięciu lat, paski i rysunki skrywane w prywatnych kolekcjach. Po raz pierwszy zebrane w jednym miejscu, ogólnie dostępne i odrestaurowane graficznie. Całość została uzupełniona przez publicystykę (teksty eksperckie, wywiady ze współpracownikami Papcia), która pozwala poznać kontekst oryginalnych publikacji, zajrzeć za kulisy tworzenia przygód kultowych bohaterów, a także wyłapać różnice między wersjami powszechnie znanymi z Ksiąg a ich gazetowymi pierwowzorami. Dla osób, które znają "Tytusa" tylko z wydań książeczkowych, znajdzie się tu sporo nowego dobra.

Cytując klasyka: "robi wrażenie". Wiedziałem, czego się spodziewać, a i tak tonę przyjemności sprawia mi trzymanie tych ogromnych tomów w rękach i przeglądanie zawartości. Wykonano tu tytaniczną pracę (szukanie materiałów i obróbka graficzna trwała kilka lat), której zwieńczeniem jest imponująca jakość wydania. Jeśli ktoś ma emocjonalny stosunek do komiksów Papcia i wychowywał się na przygodach Tytusa, Romka i A'Tomka to pewnie oszaleje z radości.

Offline kv

Odp: Tytus
« Odpowiedź #640 dnia: Wt, 09 Styczeń 2024, 18:24:04 »
Na gildii pojawiły się zapowiedzi 3 tomów Tytusopedii, datowane na 31 stycznia.
Cena za tom: 199 pln.

Można też kupić 3 tomy w zestawie, aż o..... 3 złote taniej  :o

Offline Jaxx

Odp: Tytus
« Odpowiedź #641 dnia: Wt, 09 Styczeń 2024, 18:35:58 »
Na gildii pojawiły się zapowiedzi 3 tomów Tytusopedii, datowane na 31 stycznia.
Cena za tom: 199 pln.

Można też kupić 3 tomy w zestawie, aż o..... 3 złote taniej  :o

3 x 199 PLN to 597, więc za dokładnie tyle samo ;)

To będzie dostępne jeszcze gdzieś indziej, czy to jakiś limitowany nakład o ograniczonej sprzedaży?

Offline misiokles

Odp: Tytus
« Odpowiedź #642 dnia: Wt, 09 Styczeń 2024, 18:49:02 »
Z tego co Ongrys pisał, będzie w tych samych miejscach co wcześniejsze tytuły ekskluzywne Ongrysa. Więc pewnie Bonito i sklepy specjalistyczne typu Komiksiarnia.

Offline Benson

Odp: Tytus
« Odpowiedź #643 dnia: Wt, 09 Styczeń 2024, 19:38:22 »
Na gildii pojawiły się zapowiedzi 3 tomów Tytusopedii, datowane na 31 stycznia.
Cena za tom: 199 pln.

Można też kupić 3 tomy w zestawie, aż o..... 3 złote taniej  :o
3 tomy za 196 zł to doskonała cena!  ;)

Offline Death

Odp: Tytus
« Odpowiedź #644 dnia: Wt, 09 Styczeń 2024, 19:50:30 »
W sumie to spoko, bo też dałem 597 złotych, ale dostanę pudełko i resztę gadżetów. Opłacało się kupować w przedsprzedaży.