Autor Wątek: Marek Turek  (Przeczytany 57866 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline turucorp

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #300 dnia: So, 25 Wrzesień 2021, 01:39:55 »
Muzeum Komiksu powinno się znajdować w Łodzi, dotychczasowej polskiej stolicy komiksu...

Muzeum Komiksu powinno być w każdym miejscu, w którym da się je zorganizować i w sposób kompetentny prowadzić.
Do tego nie potrzeba przyszywania sobie jakiś łatek i leczenia kompleksów tytułami.  :o

Offline Nawimar III

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #301 dnia: So, 25 Wrzesień 2021, 01:56:42 »
Skoro bywa sie zapraszanym to nie wypada odmawiac 😎 Z fajczeniem koryt i delegatur mumijnych to faktycznie bedzie problem. Material ludzki juz nie ten co za pierwszej komuny totez pajacowania w typie ciamajdanu na pewno przez te conajmniej szesc kolejnych lat jeszcze sie naogladamy 😁

Offline turucorp

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #302 dnia: So, 25 Wrzesień 2021, 02:28:58 »
Material ludzki juz nie ten co za pierwszej komuny…

Doceniam nazywanie rzeczy po imieniu, serio, chociaż jeden, który nie ukrywa w co się bawi „prawa” strona.
Udanego festiwalu, tylko nie zjedz za dużo risotto  z cateringu  8)

Offline Nawimar III

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #303 dnia: So, 25 Wrzesień 2021, 02:56:41 »
W tym wlasnie sek, ze, jak to zechciales ujac, ,,prawa" strona sie bawi, a walec wspolczesnej komuny rozpedza sie coraz bezczelniej. A swoja droga jak na niedopieszczonego pana artyste cisnietego poza hierarchiczny nawias nadspodziewanie dobrze orientujesz sie w festiwalowej karcie dan 😎 To moze rozeznajesz sie czy serwowane beda takze osmiorniczki? Bo jakos tak sie zlozylo, ze podobnie jak Zdradek Sikorski wprost uwielbiam glowonogi 😁

Offline Pan M

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #304 dnia: So, 25 Wrzesień 2021, 07:12:54 »
pracownik tzw. budzetowki jestem regularnie dosponsorowywany z twoich wlasnie podatkow 👍 Koniecznie napisz, ze sie cieszysz 😄


Bo jakos tak sie zlozylo, ze podobnie jak Zdradek Sikorski wprost uwielbiam glowonogi 😁

Dzięki za przypomnienie mi czemu dla zasady nie czytam twoich postów, poza tymi merytorycznymi na temat komiksów, chociaż to też przychodzi co raz ciężej bo po mistrzowsku do siebie zrażasz.

BTW Słuszny hejt na pracowników tzw budżetowki nie ma nic wspólnego z lewactwem czy tam prawactwem a nadmiarem takich pracowników i historiami o tym jak "ciężko" pracują w sporej części przypadków. Szczególnie w momencie obecnego kryzysu. Pracownik fabryki ma robić normę, jak nie to wylatuje. To samo zresztą na magazynach. Pełna solidarność z każdym kto słusznie hejtuje budżetówkę niezależnie od politycznej strony barykady.

Poza tym typie nikogo nie obchodzą twoje sympatie polityczne


Offline turucorp

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #305 dnia: So, 25 Wrzesień 2021, 07:30:22 »
Ośmiorniczki? Być może podają w sali Ultra VIP, ale chyba nawet Kurc ci tam wjazdu nie załatwi  :o

Poza tym typie nikogo nie obchodzą twoje sympatie polityczne

Patrząc na to co się wyprawia, może w pewnym momencie zacząć obchodzić wszystkich w komiksowie. Słówko tam, drugie ówdzie i już np. wstrzymane dotacje na Muzeum Komiksu.

Offline Szekak

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #306 dnia: So, 25 Wrzesień 2021, 08:57:42 »
W tym wlasnie sek, ze, jak to zechciales ujac, ,,prawa" strona sie bawi, a walec wspolczesnej komuny rozpedza sie coraz bezczelniej. A swoja droga jak na niedopieszczonego pana artyste cisnietego poza hierarchiczny nawias nadspodziewanie dobrze orientujesz sie w festiwalowej karcie dan 😎 To moze rozeznajesz sie czy serwowane beda takze osmiorniczki? Bo jakos tak sie zlozylo, ze podobnie jak Zdradek Sikorski wprost uwielbiam glowonogi 😁
A jak Michal Zdworczyk trufle lubisz? Bo teraz osmiorniczki sa juz passe, teraz sie jada kilka razy drozej.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline stempel

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #307 dnia: So, 25 Wrzesień 2021, 09:15:45 »
BTW Słuszny hejt na pracowników tzw budżetowki nie ma nic wspólnego z lewactwem czy tam prawactwem a nadmiarem takich pracowników i historiami o tym jak "ciężko" pracują w sporej części przypadków. Szczególnie w momencie obecnego kryzysu. Pracownik fabryki ma robić normę, jak nie to wylatuje. To samo zresztą na magazynach. Pełna solidarność z każdym kto słusznie hejtuje budżetówkę niezależnie od politycznej strony barykady.

Ej, ja jestem pracownikiem budżetówki, i wkurza mnie takie uogólnianie. Żale w powyższym zakresie to należy kierować nie do pracowników budżetówki, lecz zwierzchników/polityków z lewej i prawej strony, oraz środka, którzy stosują/pozwalają/forsują: niewłaściwy dobór kadr (np. lewy lub całkowity brak konkursów), zarządzanie posiadanymi zasobami (najlepszy pracownik to mierny, ale wierny), regularne wymiany wyższych stanowisk przy wyborach (bo przecież zapewnić pracę urodzonym kierownikom/dyrektorom), oraz rozbuchanie/dublowanie stanowisk (bo licznych pociotków/koleżanki/kolegów od kebsa, trza gdzieś upchnąć). Mnie również wkurza podejście części pracowników budżetówki - nie wiem, to nie ja, proszę pójść do kolejnego pokoju, proszę przyjść za dwa tygodnie, proszę 5 kopii na pergaminie zapisanym kogucim piórem wyrwanym o 6 rano, lewą dłonią w niedzielę palmową, jednak bardziej wkurza wrzucanie wszystkich do jednego wora, i konieczność świecenia oczami za błędy innych >:(

Offline Nawimar III

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #308 dnia: So, 25 Wrzesień 2021, 10:02:19 »
Panie m, misiu kolorowy 😎 A kogo obchodzi co ciebie obchodzi? 😁 Masz klopot z postami czesci uzytkownikow? Skorzystaj z opcji blokowania 👍 Szkoda narazac na szwank percepcji tak wrazliwego znawcy m.in. zagadnien socjalnych 👌 Z kolei co do ciebie Turucorpie to twoje zwierzenia w zakresie mokrych snow o chwale juz po przedarciu sie do komnaty slawy przynajmniej jak dla mnie maja swoj wymiar humorystyczy. Wiec sie nie krepuj i jedz dalej z wizjami komiksowego parnasu ze stolami zastawionymi plackami z miodem i tapioka ✌ Szekak, z pelna premedytacja staram sie nie byc na czasie. Przetworzonymi grzybami zdaje sie ma zamiar obkarmiac nas Bill Gates i chyba jeszcze jakis kolejny specjalista od ,,uszczesliwiania ludzkosci". Masz ochote, jedz z tematem. Dla mnie owoce morza forever 👍

Offline turucorp

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #309 dnia: So, 25 Wrzesień 2021, 10:18:08 »
No to przynajmniej kwestie kulinarne już wyjaśnione, dla Nawimara owoce morza, dla reszty szczaw i mirabelki z foodtracków.  :D
Kwestie "komnaty sławy" pozwolę sobie pozostawić twojej wyobraźni, mnie nieodmiennie i od lat bawi sortowanie gości festiwali, ale doceniam twoje ambicje załapania się na te ośmiorniczki, może jak już storpedujesz inicjatywę muzeum w Krakowie to urośniesz wystarczająco?  :)
Teraz jest chyba dobry moment dla ludzi twojego pokroju, żeby zaistnieć?

Offline Szekak

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #310 dnia: So, 25 Wrzesień 2021, 10:29:01 »
Szekak, z pelna premedytacja staram sie nie byc na czasie.
Ahh, to w pełni tłumaczy twoje skupienie na przewinieniach klasy rządzącej sprzed lat i pełną ślepotę na obrzydlistwa serwowane co chwila przez jaśnie nam panujących. Sprawa wyjaśniona, zatem miłego dnia Zdrawimarze.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Nawimar III

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #311 dnia: So, 25 Wrzesień 2021, 10:44:40 »
Cudowne sa te projekcje 😎 Az mozna sie poczuc jak na forum kulinarnym 😁 Tym bardziej, ze skoro wspominasz o szczawiu i mirabelkach to nie moze sie obyc takze bez scisle powiazana z tym zestawem fasolka po bretonsku 😉 Do komnat slawy nie mam ambicji sie meldowac, ale po tobie znac od lat, ze masz na tym tle tzw. mas problemas 😎 Nie mam pojecia gdzie tego typu komnaty sie znajduja i generalnie malo mnie to interesuje, ale szczerze ci zycze abys skoro juz tak do nich wzdychasz pewnego dnia w conajmniej jednej z nich komfortowo sie ulokowal. A krakowskiemu ,,muzeum" nawet nie trzeba bedzie pomogac. Znajac co najmniej dwoch lebkow, ktorzy za tym przedsiewzieciem sie skrywaja opcja samozaorania jest jak najbardziej prawdopodobna.

Szekak, ty i ta twoja emfaza 😁 Tez cudne!

Offline turucorp

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #312 dnia: So, 25 Wrzesień 2021, 11:47:38 »
Cudowne sa te projekcje

Mam nadzieję, że twój udział w nadchodzącym festiwalu będzie równie błyskotliwy, a twoje opinie na temat twórców, o których będziesz się wypowiadał, równie wnikliwe i obiektywne. Szkoda żeby taki talent się tutaj marnował.
Pozdrawiam, wielu sukcesów na polu komiksowym życzę.

Offline Nawimar III

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #313 dnia: So, 25 Wrzesień 2021, 12:20:10 »
Jak milo 😮 Dziekuje 🤗 Gwoli scislosci dodam, ze na festiwalowym spotkaniu bede jedynie na tzw. doczepke do zadania kilku pytan obu wlasciwym prelegentom. A ze sa wyjatkowo mowni, a do tego zaplanowany ,,Temat" jest z gatunku tzw. oceanicznych totez zaryzykuje ostrozny optymizm, ze faktycznie bedzie o czym (czy moze raczej: o kim) posluchac. Rowniez serdecznie pozdrawiam i Najlepszosci 👍

Offline Takesh

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #314 dnia: So, 25 Wrzesień 2021, 12:48:29 »
Przepraszam, że się wcinam w ten shitstorm, ale wiadomo coś o finisażu w Katowicach? Miały być szczegóły, ale jakoś nie mogę znaleźć...