Autor Wątek: Studio JG  (Przeczytany 36623 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Comzilla!

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #150 dnia: Śr, 04 Październik 2023, 16:53:14 »
U mnie już pakują.  ;D
(w sensie inpost dał znać że paczka w przygotowaniu, ale jeszcze nie ruszyła)
Mój kanał na YT Comzilla!

Offline Castiglione

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #151 dnia: Śr, 04 Październik 2023, 16:59:20 »
Ja się na razie wstrzymuję, ale może przekonam się, jak ludzie zaczną wstawiać fotki.

Offline Midar

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #152 dnia: Śr, 04 Październik 2023, 21:24:09 »
Ja odbiorę „W górach szaleństwa” na MFKiG w Łodzi. Dopiero wtedy zdecyduję, czy dokupić resztę.

Offline Castiglione

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #153 dnia: Śr, 04 Październik 2023, 21:53:24 »
No właśnie mam zagwozdkę, bo pierwsze wydanie według mnie wygląda dużo lepiej, więc gdyby nie format, to wygrywałoby w przedbiegach. No i dochodzi kwestia spójności z kolejnymi tomami.

Online parsom

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #154 dnia: Śr, 04 Październik 2023, 21:57:30 »
Przegapiłem "W górach...", dodruku się nie doczekałem, więc poprzestałem na jednym z tych mniejszych tomików. Ale w tej sytuacji chyba jednak wezmę całość, chociaż to wydanie też mnie jakoś nie przekonuje. Chociaż w rzeczywistości może to wyglądać lepiej niż na ich materiałach.

Offline Zwirek

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #155 dnia: Śr, 04 Październik 2023, 23:08:10 »
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale w Górach Szaleństwa ma taki sam format, różnica jest, że poprzednie wydanie było dwutomowe, a nowe jest jednotomowe?

Offline Comzilla!

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #156 dnia: Śr, 04 Październik 2023, 23:30:09 »
Tak, format jest ten sam. 
Różni się szata graficzna okładki no i nowe wydanie ma farbione brzegi.
Mój kanał na YT Comzilla!

Offline roble

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #157 dnia: Cz, 05 Październik 2023, 08:43:11 »
Tak, format jest ten sam. 
Różni się szata graficzna okładki no i nowe wydanie ma farbione brzegi.

Nie no, kusi, ale nie będę dublowal mang..
Wystarczy że dubluję Rosińskiego, Moebiusa, Bilala, Alana Moore'a, Franka Miller`a, Manare, Paula Gillona, Baranowskiego, Wróblewskiego, Polcha..  :)

Offline dreamer36

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #158 dnia: Cz, 05 Październik 2023, 09:12:34 »
Ja zamówiłem komplet - uwielbiam Lovecrafta, mitologię Cthulhu i ogólnie tego typu klimaty. Przeglądnąłem trochę plansz w necie i wizualnie bardzo mi podeszło. Fabularnie wiem, mniej więcej, czego się spodziewać więc podejrzewam, że będzie to bardzo udany zakup :) Moja paczka też w trakcie przygotowania i mam nadzieję otrzymać ją jutro :)

Offline LukCook

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #159 dnia: Cz, 05 Październik 2023, 09:20:41 »
Dla mnie też komplet. Mam trzy tomy opowiadań i bardzo mi się podobają, chętnie zamieniam na nowe wydanie.

Offline Death

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #160 dnia: Cz, 05 Październik 2023, 10:06:31 »
Ja mam dwutomowe wydanie W górach szaleństwa, które ma taki sam format jak to nowe wydanie i jeden z tych małych zeszytów (Kolor z innego wszechświata) co stanowi 1/6 historii w zbiorku opowiadań. Kupię sobie pewnie na stoisku w Łodzi Cień spoza czasu i Opowiadania. W górach szaleństwa w pierwszym wydaniu wygląda nawet lepiej niż to co teraz wyjdzie, więc sobie zostawię.

Ja odbiorę „W górach szaleństwa” na MFKiG w Łodzi. Dopiero wtedy zdecyduję, czy dokupić resztę.
W tym formacie W górach szaleństwa wygląda super. Zapewne jak zobaczysz, to dokupisz pozostałe dwa. :)

Offline Comzilla!

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #161 dnia: Cz, 05 Październik 2023, 12:42:08 »
Czy komuś ruszyła już wysyłka kolekcji Lovecrafta?

Od wczoraj na inpost status w przygotowaniu, a dziś dostałam nawet maila że wysłane.

Ale dalej w przygotowaniu XD
Mój kanał na YT Comzilla!

Online Konrad

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #162 dnia: Cz, 05 Październik 2023, 15:56:39 »
@Comzilla!
O 11:01 dostałem dzisiaj maila ze sklepu, że wysłane, a o 11:17 Inpost dał znać, że przesyłka została odebrana od nadawcy, czyli moja już ruszyła i pewnie jutro będzie w paczkomacie.

Offline Castiglione

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #163 dnia: Cz, 05 Październik 2023, 16:28:22 »
Ale jak ten sam, przecież pierwsze wydanie nie było w B5.

Offline Alexandrus888

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #164 dnia: Cz, 05 Październik 2023, 16:37:45 »
Opowiadania były w powiększonym, czyli A5. Ale Góry były większe - jak Trigun, tylko, że z okładką - jak to nazwali - zintegrowaną, czyli coś między SC a HC.