Autor Wątek: Studio JG  (Przeczytany 36634 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #135 dnia: Wt, 19 Wrzesień 2023, 16:51:47 »
Cytuj
Już wkrótce premiera Wielkiej Kolekcji Lovecrafta!
W jej skład wejdą reedycje: „W górach szaleństwa” (omnibus 4w1) i „Zbiór opowiadań" (omnibus tomów: „Ogar”, „Nawiedziciel Mroku”, „Kolor z innego wszechświata”), a także nowość „Cień spoza czasu" (omnibus 2w1).
Teraz zaś mamy przyjemność uchylić rąbka tajemnicy na temat nowych wydań - dołożyliśmy wszelkich starań, żeby efekt końcowy naprawdę robił wrażenie!
Specyfikacja edycji kolekcjonerskiej:

-wydania omnibusowe,
-twarda oprawa,
-format dodatkowo powiększony (B5),
-okładki zaprojektowane na nowo w spójnym stylu,
-oprawy zawierające mozaikę efektów: lakieru selektywnego, lakieru 3D, folii soft touch i srebrnej farby,
barwione brzegi z nadrukiem nawiązującym do motywu serii.

Ta wyjątkowa edycja ukaże się już na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi (7-8 października), gdzie gościć będziemy autora serii - Gou Tanabe!
Dla osób, które planują wziąć udział w wydarzeniu i zdobyć podpis autora, uruchomiliśmy możliwość odbioru prenumerat na naszym stoisku na MFKiG!

Jeśli już wcześniej zamówiliście prenumeratę z wysyłką, a chcielibyście ją odebrać w Łodzi, możecie na swoim koncie w sklepie Yatta.pl samodzielnie zmienić wysyłkę na odbiór. Serdecznie polecamy tę opcję, nie tylko ze względu na wygodę (brak konieczności zabierania tak dużego tomu na konwent), ale też 100% gwarancji, że prenumeratę otrzymacie w idealnym stanie na czas, nie będąc skazanym na łaskę listonosza.❗️

Przypominamy, że prenumeraty na mangi wchodzące w skład Wielkiej Kolekcji Lovecrafta możecie zamawiać do 1 października!






https://yatta.pl/Mangi_KOLEKCJA_LOVECRAFTA,1,118140,st?fbclid=IwAR2Y09OrfXckQSfppWBZ6UgOLUOHYZxlSPHVt0hTRLT2tvhmuS6upyfl9Gc

Offline LukCook

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #136 dnia: Wt, 19 Wrzesień 2023, 17:03:13 »
Zapowiada się świetnie, zamówione  :)

Offline Castiglione

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #137 dnia: Wt, 19 Wrzesień 2023, 19:12:15 »
Ten szablon i użyty font średnio mi się podobają. Dziwny pomysł z tym barwieniem stron. Ogólnie to przerost formy na treścią i jakoś kiczowato mi to wygląda. Poprzednie wydanie miało dużo więcej klasy i zdecydowanie wolałbym, żeby ta edycja ograniczyła się do powiększenia formatu i zmiany oprawy na twardą.

Online dreamer36

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #138 dnia: Wt, 19 Wrzesień 2023, 19:50:41 »
O w mordę - uwielbiam Lovecrafta, uwielbiam mitologię Cthulhu, uwielbiam mangi - oj będzie brane. Może faktycznie miejscami przerost formy nad treścią, ale jeżeli nie wyjdzie zbyt kiczowato, to będzie piękne exclusive wydanie na półce :)

Offline 79ers

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #139 dnia: Wt, 19 Wrzesień 2023, 19:51:53 »
niedawno cieszyłem się, że TG był dostępny ponownie w sprzedaży, a tu psikus -odpuszczam  :(

Offline Zwirek

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #140 dnia: Wt, 19 Wrzesień 2023, 20:08:12 »
Ktoś mi wyjaśni o co chodzi JG z tą prenumeratą?
To jest przedsprzedaż, a kolekcja to jest po prostu integral?
Żeby mieć wszystko, muszę "zaprenumerować 3 kolekcje"?



https://yatta.pl/Mangi/horror_thriller,KOLEKCJA_LOVECRAFTA,117,4.118140,st

Online michał81

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #141 dnia: Wt, 19 Wrzesień 2023, 20:11:42 »
To jest po prostu przedsprzedaż, chyba tak to trzeba rozumieć. I tak trzeba kupić wszystkie 3 aby mieć komplet.

Offline Itachi

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #142 dnia: Wt, 19 Wrzesień 2023, 20:51:20 »
Dopytałem jeszcze na fb o liczbę stron.

« Ostatnia zmiana: Wt, 19 Wrzesień 2023, 20:55:28 wysłana przez Itachi »

Offline Rodrigues

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #143 dnia: Wt, 19 Wrzesień 2023, 23:59:03 »
Dzięki za cynę. Zmieniłem sobie odbiór na MFK. Wcześniej tej opcji nie było.

Offline stempel

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #144 dnia: So, 23 Wrzesień 2023, 09:39:23 »
To jest po prostu przedsprzedaż, chyba tak to trzeba rozumieć. I tak trzeba kupić wszystkie 3 aby mieć komplet.
A będzie dostępne poza prenumeratą normalnie w obiegu, czy też trzeba już zamawiać do 01.10?

Online michał81

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #145 dnia: So, 23 Wrzesień 2023, 09:54:43 »
@stempel nie wiem, trzeba by pytać wydawcę. Może tak być, że będą do zamówienia tylko ja yatta.pl jak zostaną im jakieś sztuki, często jest tak w przypadku innych wydawnictw mangowych.

Offline Szekak

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #146 dnia: So, 23 Wrzesień 2023, 10:01:31 »
A będzie dostępne poza prenumeratą normalnie w obiegu, czy też trzeba już zamawiać do 01.10?
Bedzie normalnie do kupienia w takiej samej cenie.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline stempel

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #147 dnia: So, 23 Wrzesień 2023, 13:53:20 »
Bedzie normalnie do kupienia w takiej samej cenie.
Dzięki za info. To wstrzymam się do fizycznego ukazania się, aby zobaczyć, czy te ozdobniki nie psują odbioru całości pozycji.

Offline Comzilla!

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #148 dnia: So, 30 Wrzesień 2023, 16:18:45 »
Ja myślałam że się wstrzymam ale jednak zamówiłam całość XD
Mam nadzieję, że się nie zawiodę.
Postaram się wrzucić zdjęcia jak już przyjdzie
Mój kanał na YT Comzilla!

Offline LukCook

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #149 dnia: Śr, 04 Październik 2023, 15:33:44 »
Cytuj

Wielka Kolekcja Lovecrafta już u nas! I prezentuje się naprawdę niesamowicie! 🤩🤩
⭐️Przypominamy, że w jej skład wchodzą reedycje: „W górach szaleństwa” (omnibus 4w1) i „Zbiór opowiadań" (omnibus tomów: „Ogar”, „Nawiedziciel Mroku”, „Kolor z innego wszechświata”), a także nowość „Cień spoza czasu" (omnibus 2w1).⭐️
Specyfikacja edycji kolekcjonerskiej:
📍wydania omnibusowe,
📍twarda oprawa,
📍format dodatkowo powiększony (B5),
📍okładki zaprojektowane na nowo w spójnym stylu,
📍oprawy zawierające mozaikę efektów: lakieru selektywnego, lakieru 3D, folii soft touch i srebrnej farby,
📍barwione brzegi z nadrukiem nawiązującym do motywu serii.

🚚 Plan dystrybucji:
- środa – zaczynamy pakować prenumeraty.
- sobota - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.






« Ostatnia zmiana: Śr, 04 Październik 2023, 15:37:46 wysłana przez LukCook »