Autor Wątek: JPF  (Przeczytany 178849 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Alexandrus888

Odp: JPF
« Odpowiedź #975 dnia: Śr, 15 Marzec 2023, 19:29:23 »
Sprawdziłem. Moje prenumeraty HC idą pocztą od 3 do 7 dni kalendarzowych. Fajnie mieć chody na PP i aż do tąd o tym nie wiedzieć ;D

Offline Moreroms

Odp: JPF
« Odpowiedź #976 dnia: Pn, 20 Marzec 2023, 16:32:33 »
Dzisiaj zamawiałem preorder z mangarden i wszystkie opcje dostawy mają „sam transport zajmie 1 dzień”, a przy poleconym poczty jest napisane 9 dni…

Offline xanar

Odp: JPF
« Odpowiedź #977 dnia: Pn, 20 Marzec 2023, 16:42:57 »
U mnie najstarsza wysłana 2023-03-03 jeszcze nie dotarła.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline xanar

Odp: JPF
« Odpowiedź #978 dnia: Wt, 21 Marzec 2023, 12:14:32 »
Dzisiaj dostałem 3 paczki, wysłane - 3,6 i 10 marca.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline 79ers

Odp: JPF
« Odpowiedź #979 dnia: Pt, 24 Marzec 2023, 19:38:58 »
Czy coś się ruszyło z Sailor Moon EE?
Nie orientuję się w rynku mangi ani trochę.

Offline Moreroms

Odp: JPF
« Odpowiedź #980 dnia: Pt, 24 Marzec 2023, 20:12:25 »
Nadal czekają na info zwrotne z Japonii.

Offline xanar

Odp: JPF
« Odpowiedź #981 dnia: Wt, 04 Kwiecień 2023, 16:45:16 »
⏰pre-order na TWARDĄ OPRAWĘ tomu 1 i 2 do 15 maja⏰
https://mangarden.pl/pl/menu/yu-yu-hakusho-2204.html
YuYu Hakusho to manga napisana i zilustrowana przez Yoshihiro Togashiego. Opowiada historię Yusuke Urameshiego, nastoletniego chuligana, który zostaje potrącony i zabity przez samochód podczas próby ratowania dziecka.
Yusuke zostaje wskrzeszony i mianowany „Detektywem Zaświatów”, przez co musi badać różne sprawy dotyczące demonów i zjaw w świecie ludzi.
-Liczba tomów: 15 (seria zakończona)
-format A5
-około 250 stron (sporo kolorowych)
-obwoluta lub TWARDA OPRAWA (twarda oprawa tylko w pre-order) - obie oprawy ze złoceniami
-cykl wydawniczy: co 3 miesiące
-cena za tom: 54,60 zł
Równoczesna PREMIERA tomów 1 i 2 w czerwcu!


Twój komiks jest lepszy niż mój

sum41

  • Gość
Odp: JPF
« Odpowiedź #982 dnia: Wt, 04 Kwiecień 2023, 19:02:47 »
Nie orientuje sie w mangach ale czy bylo u nas wydane poza tm Semic Appleseed lub jest moze zapowiadane?

Offline Crono

Odp: JPF
« Odpowiedź #983 dnia: Wt, 04 Kwiecień 2023, 20:52:52 »
Nie, nie było. I z tego co się orientuję, to nikt nie zapowiedział, niestety.

Offline Alexandrus888

Odp: JPF
« Odpowiedź #984 dnia: Śr, 05 Kwiecień 2023, 08:12:18 »
Jako ciekawostkę mogę tylko dodać, że świętej pamięci Anime Gate wydało adaptację mangi na anime. Edycja 2-dyskowa z jakimiś badziewnymi dodatkami, polską ścieżką dźwiękową + oczywiście napisami dla tych co lubią słuchać oryginału i coś jednak rozumieć :)

Offline MacLSkr

Odp: JPF
« Odpowiedź #985 dnia: Wt, 02 Maj 2023, 18:04:08 »
Jako ciekawostkę mogę tylko dodać, że świętej pamięci Anime Gate wydało adaptację mangi na anime. Edycja 2-dyskowa z jakimiś badziewnymi dodatkami, polską ścieżką dźwiękową + oczywiście napisami dla tych co lubią słuchać oryginału i coś jednak rozumieć :)

Dodatkowo film był wyświetlany w kinach, a ileś lat potem kolejny film z serii, czyli "Appleseed Alpha" ukazał się na DVD i Blu-ray z polską wersją językową. Niestety nie w naszym kraju, ale na AlleDrogo pojawia się do dzisiaj. Nie pamiętam tylko z jakiego kraju było to wydanie. Chyba z Czech. Ponadto był jeszcze serial "Appleseed XIII", który dystrybuowany był u nas w jakim serwisie. Można było kupić całość i ściągnąć sobie na dysk. Serwisowi patronował bodajże Tomasz Raczek.

Offline Alexandrus888

Odp: JPF
« Odpowiedź #986 dnia: Wt, 02 Maj 2023, 19:39:57 »
Tego już nie wiedziałem, trzeba będzie pogrzebać w internecie.

Offline MacLSkr

Odp: JPF
« Odpowiedź #987 dnia: Wt, 02 Maj 2023, 19:51:07 »
Tego już nie wiedziałem, trzeba będzie pogrzebać w internecie.

Cały czas myślę o tym "Appleseed XIII" i to chyba jednak nie chodziło o serwis pod patronatem Pana Tomasza. Chociaż był kiedyś taki właśnie z produkcjami anime, ale dość szybko się zwinął, bo było tam kilka tytułów na krzyż. "Appleseed XIII" nie wiem czy nie był dystrybuowany przez CDProjekt, a konkretnie przez ich nieistniejący już serwis cdp.pl. Bo swego czasu też się zaczęli w filmy bawić. To chyba właśnie tam było dostępne. Głowy jednak nie dam.

I żeby nie robić śmietnika z tematu, to jeszcze przed pandemią JPF wspomniał, że mają w planach kolejne mangi w świecie "Ghost in the Shell" i od tego czasu cisza. Wszelkie pytania o mangi Mistrza Shirowa zbywają :/ No ale w planach jest dodruk "GitS", więc może coś ruszy w temacie. Tak, wiem, łudzę się :/

Offline xanar

Odp: JPF
« Odpowiedź #988 dnia: Wt, 09 Maj 2023, 12:41:13 »
PP się naprawiła.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Itachi

Odp: JPF
« Odpowiedź #989 dnia: Pt, 02 Czerwiec 2023, 13:44:31 »
Cytuj
ZAPOWIEDŹ

--------------------------------------------

Battle Angel Alita - historie dodatkowe
https://mangarden.pl/pl/menu/battle-angel-alita-804.html

--------------------------------------------

Zebrane w jeden tom wszystkie historie poboczne ze świata Ality.
Poznajcie historie bohaterów drugoplanowych oraz powróćcie do emocjonujących wyścigów Motorball!
PREMIERA w okolicach listopada 2023 - damy dokładnie znać po otrzymaniu materiałów
specyfikacja wydania:

-Liczba tomów: 1
-format B5 (18,4cm x25,6cm)
-oprawa miękka z obwolutą lub twarda oprawa (tylko w pre-order)
-416 stron
-cena okładkowa: 105zł
Dodatkowo po tym tomie zanim przejdziemy do ALITA MARS CHRONICLE wydamy (również w tym wielkim formacie):
-reedycję ABARY
-nową serię SF (w kilku tomach)

(okładka nie pochodzi z naszego wydania, ostatecznie może być podobna lub całkiem inna)