Autor Wątek: JPF  (Przeczytany 178869 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Castiglione

Odp: JPF
« Odpowiedź #720 dnia: Wt, 05 Kwiecień 2022, 16:45:57 »
^ jak dla mnie badziewie straszne

Offline sad_drone

Odp: JPF
« Odpowiedź #721 dnia: Wt, 05 Kwiecień 2022, 23:06:51 »
@eguaroc potwierdzam, imo ito napisal jedna dobra mange (uzumaki), reszta mimo fajnych pomyslow i klimatycznych rysunkow jest mniej lub bardziej durna niestety.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline Castiglione

Odp: JPF
« Odpowiedź #722 dnia: Śr, 06 Kwiecień 2022, 10:04:13 »
Że "Uzumaki" najlepsza to chyba powszechna opinia, chociaż ja jej akurat nie czytałem. Z tych kilku, które znam najbardziej podobał mi się "Black Paradox". Reszta niestety była ciężkostrawna, a "Gyo" to już szczególnie.

Offline jotkwadrat

Odp: JPF
« Odpowiedź #723 dnia: Śr, 06 Kwiecień 2022, 12:26:02 »
A ja lubię całą twórczość Ito. Zdarza mu się powtarzać, ale podziwiam jego zdolność wymyślania nieoczywistych okropności.

Offline Comzilla!

Odp: JPF
« Odpowiedź #724 dnia: Śr, 06 Kwiecień 2022, 16:25:01 »
Ja bardzo lubię mangi Ito, chodź zdecydowanie bardziej opowiadania niż dłuższe serie.
W Gyo rysunki ryb były genialne.

Najmniej podobała mi się chyba "Remina gwiazda piekieł". Ten tytuł wydawał mi się właśnie "głupi".
No i nie za bardzo trawie postać Souichieho (Souichi i jego głupie klątwy).

Ale po za tym chętnie sięgam po mangi tego autora. 
Mój kanał na YT Comzilla!

Offline sad_drone

Odp: JPF
« Odpowiedź #725 dnia: Śr, 06 Kwiecień 2022, 19:49:47 »
@jotkwadrat Pomysły jasne, wykonanie już nie za bardzo. Gyo czy wyżej przywoływana remina mimo ciekawych pomysłów wyjściowych mają naprawdę idiotyczne rozwiązania fabularne które jasno pokazują że dla autora fabuła to tylko pretekst dla rysowania okropności (wyjaśnienie robotów z gyo, grawitacja w reminie). Najbardziej to widać w zbiorach krótkich form, tam mało która opowieść wydaje się być przemyślaną zamkniętą historią, to raczej szkice w których autor miał jakiś pomysł i porzuca go nagle bez satysfakcjonującego zakończenia. Czytałem wszystko co wyszło w pl do pewnego momentu (chyba bez paru ostatnich zbiorów krótkich historii) i sprzedałem po przeczytaniu mniej więcej połowę tomów, więcej kupować nie będę mimo że uzumaki które przeczytałem jako pierwsze to mój personalny top komiksowych horrorów.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline WolfSazen

Odp: JPF
« Odpowiedź #726 dnia: Pt, 08 Kwiecień 2022, 11:56:31 »
Czy ktoś może dostał już 5 tom DR Full Color? Pytam gdyż jestem zdziwiony trochę brakiem jakichkolwiek dodatków, po prostu manga kończy się na 247 stronie i tyle... też tak macie?

Offline Rodrigues

Odp: JPF
« Odpowiedź #727 dnia: Pt, 08 Kwiecień 2022, 12:03:42 »
Dzisiaj odebrałem. U mnie jest tak samo. Brak dodatków.

Offline Midar

Odp: JPF
« Odpowiedź #728 dnia: Pt, 08 Kwiecień 2022, 15:04:37 »
Tak samo.

Online Warpath

Odp: JPF
« Odpowiedź #729 dnia: Pt, 08 Kwiecień 2022, 18:15:05 »
A ktoś dostał już może 4 tom Ranmy HC w preorderze? Niby premiera marzec, ale przesyłki wciąż brak.

MaLeKrSkr

  • Gość
Odp: JPF
« Odpowiedź #730 dnia: Pt, 08 Kwiecień 2022, 18:41:37 »
W tym tygodniu mieli dostać z drukarni, ale chyba nie dostali. Mi dzisiaj przyszedł Tsubasa - wysłany 31 marca :-/ Masakra z tą Pocztą.

Offline xanar

Odp: JPF
« Odpowiedź #731 dnia: Pt, 08 Kwiecień 2022, 18:52:15 »
A ktoś dostał już może 4 tom Ranmy HC w preorderze? Niby premiera marzec, ale przesyłki wciąż brak.
Oni chyba tego jeszcze nie wysyłali.

Dzisiaj dostałem info, o wysyłce:
Dragon Ball tom 5
Inuyasha tom 05
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online Warpath

Odp: JPF
« Odpowiedź #732 dnia: Pt, 08 Kwiecień 2022, 19:07:24 »
A dobrze opakowane są te przesyłki? Nie ma uszkodzeń przez Pocztę Polską?

Offline xanar

Odp: JPF
« Odpowiedź #733 dnia: Pt, 08 Kwiecień 2022, 19:18:08 »
Raczej w miarę dobrze to spakowane, zawsze można reklamować.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online Crono

Odp: JPF
« Odpowiedź #734 dnia: Pt, 08 Kwiecień 2022, 19:20:12 »
A dobrze opakowane są te przesyłki? Nie ma uszkodzeń przez Pocztę Polską?
Mangi w twardej oprawie są dobrze pakowane - komiks w folii bąbelkowej plus kartonowe pudełko dopasowane do wymiarów mangi. Niemniej już parę reklamacji miałem, ale to wynika z tego że już zniszczone komiksy zostały mi wysłane (raz np. dostałem porysowany egzemplarz przez cyrklowca). Reklamacja przebiega sprawnie, przy czym trzeba uzbroić się w cierpliwość.