Autor Wątek: JPF  (Przeczytany 178898 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Midar

Odp: JPF
« Odpowiedź #615 dnia: So, 23 Październik 2021, 23:46:39 »
A gdzie składam zamówienie? Na Fb czy w ich sklepie mangarden.pl? Poza tym nie przypominam sobie, bym kiedykolwiek dostał na Fb od nich wiadomość o wysyłce z nr. przesyłki/linkiem do śledzenia.
Przy kurierze dostaję linka, przy paczkomacie dostaję info od InPostu, że nadana jest paczka i kto nadal. Nie przesadzajmy, mniej więcej wiadomo kiedy komiks wychodzi, a wydawnictwo na Facebooku informuje kiedy rozpoczyna wysyłkę.

Offline KubciO

Odp: JPF
« Odpowiedź #616 dnia: Nd, 24 Październik 2021, 00:09:34 »
Skoro tak ci nie odpowiada ten sklep to po co tam zamawiasz.
Jeżeli to miało być pytanie, to odpowiadam: by kupić interesujące mnie produkty, które nie są dostępne nigdzie indziej.
 

Offline Alexandrus888

Odp: JPF
« Odpowiedź #617 dnia: Nd, 24 Październik 2021, 10:29:47 »
autograf nie rozchodził się wcale jak ciepłe bułeczki. Cieżko więc nazwać niektórych szczęśliwcami, co załapali się na podpis autora, bo taka opcja była dłuższy czas dostępna.
Ja to pamiętam inaczej :P Choć w crowdfundingu siedzę od niedawna i nie do końca wiem ile to "dłuższy czas"... Nie dokońca też pamiętam ile zajęło zniknięcie progu, ale wydaje mi się, że było to liczone w godzinach, a nie dniach.

Offline Szekak

Odp: JPF
« Odpowiedź #618 dnia: Nd, 24 Październik 2021, 11:06:31 »
Ja sie na autograf nie zalapalem, a pierwszego dnia sorawdzalrm o ile dobrze pamietam.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Midar

Odp: JPF
« Odpowiedź #619 dnia: Nd, 24 Październik 2021, 12:32:23 »
Ja sie na autograf nie zalapalem, a pierwszego dnia sorawdzalrm o ile dobrze pamietam.
Ja nie wiem, który to był dzień. Wszedłem i autograf był dostępny, przespałem się z tematem i na drugi dzień rano jeszcze był. Zdecydowałem się jednak na najbogatszą wersję bez autografu.

Offline Interloper

Odp: JPF
« Odpowiedź #620 dnia: Nd, 24 Październik 2021, 14:20:57 »
Czy Basilisk będzie dostępny w normalnej sprzedaży, czy to była akcja tylko crowdfundingowa i nie ma co liczyć na możliwość kupna z pierwszej ręki?

Offline Szekak

Odp: JPF
« Odpowiedź #621 dnia: Nd, 24 Październik 2021, 14:22:43 »
Jak cos zostanie po reklamacjach to rzekomo ma trafic do sprzedazy
Piękno jest w oczach patrzącego.

ukaszm84

  • Gość
Odp: JPF
« Odpowiedź #622 dnia: Nd, 24 Październik 2021, 14:37:53 »
Czy Basilisk będzie dostępny w normalnej sprzedaży, czy to była akcja tylko crowdfundingowa i nie ma co liczyć na możliwość kupna z pierwszej ręki?

Z tego, co pamiętam to HC ma nie być w normalnej sprzedaży, za to nie wykluczają SC.

Offline Palyszkiewicz

Odp: JPF
« Odpowiedź #623 dnia: Cz, 28 Październik 2021, 21:31:00 »
Oj słabiutko pakują w tym sklepie... Basilisk - taki exclusive z gruby hajs a przyszedł box ubity tak że nie ta się go na półce postawić... A nie jestem purystą w sprawie obić itp...

Offline Alexandrus888

Odp: JPF
« Odpowiedź #624 dnia: Pt, 29 Październik 2021, 13:36:53 »
Nie ty jeden masz problem, ale JPF zapowiedział, że będzie uznawać reklamacje i nawet zlecił już dodruk boxów ;) Pewnie wnioski też wyciągnie i zacznie pakować bezpieczniej kolejne przesyłki :D

Offline xanar

Odp: JPF
« Odpowiedź #625 dnia: Pt, 29 Październik 2021, 13:44:04 »
Nie pudełka tylko slipkejsy  :)

Info z Metabooka

✨Dzisiaj sporo informacji:✨

1. We wtorek sklep www.mangarden.pl zostanie wyłączony na kilka dni w celu przeniesienia Waszych kont i punktów do nowego systemu. Wszystkie złożone dotąd zamówienia będziecie mogli nadal śledzić.
W nowym sklepie będzie można między innymi dokładnie śledzić co się dzieje z pre-orderami (będą w momencie wysyłki wydzielane do osobnych zamówień) czyli będzie wiadomo kiedy dokładnie zostały nadane (otrzymacie powiadomienie). Będzie można również łatwo sprawdzić co oczekuje jeszcze na wysyłkę.

2. Wysyłka mang BASILISK przeciągnie się nam niestety jeszcze na początek listopada. Przepraszamy, że wszystko tyle trwa. Osoby, które otrzymały uszkodzone przesyłki, na pewno otrzymają dobre egzemplarze, prosimy tylko o cierpliwość, ponieważ musimy dodrukować więcej boxów - niestety nadwyżka, którą posiadamy nie wystarczy na zgłoszone dotąd reklamacje.

3. Kapitan Tsubasa oraz Mermaid Saga pojawią się w pre-orderach już po uruchomieniu nowego sklepu.

4. JoJo part III tom 1 będzie rozsyłany w pierwszej połowie grudnia.

5. Dzisiaj dostaniemy Dragon Ball Super #13, wysyłamy po weekendzie.

6. Atak Tytanów #33 został rozesłany (dzisiaj poszły ostatnie paczki).
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Crono

Odp: JPF
« Odpowiedź #626 dnia: Pt, 29 Październik 2021, 15:03:19 »
Pewnie wnioski też wyciągnie i zacznie pakować bezpieczniej kolejne przesyłki :D
Wątpię. Pakowanie w JPFie jest ciu**te odkąd pamiętam (czyli chyba jeszcze od przełomu lat dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych - wtedy u nich zacząłem zamawiać). Plus jest taki, że jak piszę w zamówieniu o dobrym zapakowaniu to z reguły takie dostaję. Bo standardowo to pojedyńcze mangi otrzymywałem w zwykłej kopercie bąbelkowej.

Offline maxim1987

Odp: JPF
« Odpowiedź #627 dnia: Śr, 03 Listopad 2021, 11:27:42 »
ja swój set Basiliska dostałem w stanie igła, zapakowany był całkiem przyzwoicie
komiks czeka na przeczytanie, ale muszę przyznać, że forma wydania robi wrażenie. nie wiem dlaczego, ale wydawało mi się, że to będzie trochę mniejsze

Offline Midar

Odp: JPF
« Odpowiedź #628 dnia: Śr, 03 Listopad 2021, 14:43:47 »
Mój zestaw też był zapakowany solidnie. Poza tym DB, Akira, Alita, Alita LO zawsze dostaję do paczkomatu i nie zdarzyło mi się jeszcze słabe pakowanie albo uszkodzony egzemplarz.

Offline Comzilla!

Odp: JPF
« Odpowiedź #629 dnia: Śr, 03 Listopad 2021, 22:56:39 »
U mnie niestety też zagięty rożek Basiliska, ale sama paczka wyglądała jak by została kopnięta w tym miejscu.



Mój kanał na YT Comzilla!