Autor Wątek: JPF  (Przeczytany 178645 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Online xanar

Odp: JPF
« Odpowiedź #630 dnia: Śr, 03 Listopad 2021, 23:18:46 »
Bo oni to źle pakują, co z tego, że owiną to folią bąbelkową jak rogi wystają, zupełnie bez sensu.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline PawelC

Odp: JPF
« Odpowiedź #631 dnia: Cz, 04 Listopad 2021, 18:43:03 »
Jeśli jeszcze nie dostaliście jeszcze tego boxa i czekacie bez żadnej informacji to polecam napisać maila do JPF. Mam wrażenie, że jakbym się nie zapytał kiedy mogę się spodziewać wysyłki to bym sobie dalej czekał nie wiadomo ile, a tak po mailu (a właściwie kilku mailach, ich obsługa niezbyt uważnie czyta i odpisuje...) dość szybko go wysłali.

Offline Midar

Odp: JPF
« Odpowiedź #632 dnia: Pt, 05 Listopad 2021, 00:56:44 »
Widzę, że trochę osób z Forum kupiło. Jeśli już ktoś przeczytał, prośba   o wrażenia.

Offline Uluru

Odp: JPF
« Odpowiedź #633 dnia: Wt, 16 Listopad 2021, 14:29:11 »
Ogólnie wydanie jest bardzo ładne, ale nie wiem czy zaryzykuję u nich kupno raz jeszcze czegoś takiego. Dziś ma mi dotrzeć trzeci box bo dwa poprzednie były uszkodzone, do tego mam zmasakrowaną twardą okładkę w pierwszym tomie.

Online xanar

Odp: JPF
« Odpowiedź #634 dnia: Pt, 10 Grudzień 2021, 09:12:33 »
Ktoś tu wcześniej narzekał na ten ich sklep, także sorry zwracam honor.

Po tej zmianie strony, nastąpiła też "dobra zmiana" jeżeli chodzi o obsługę klienta, przykładowo jak obsuwał się termin wydania jakieś książki to im piałem przy kolejnym zamówieniu żeby dodali do tego poprzedniego i żeby wysłali to razem bo i terminy premier zrobiły się podobne - to teraz tak się nie da.

Jak wcześniej robiłem zamówienie na 3 czy 4 pozycje z preordera, wybierałem kuriera i pisałem im, żeby wysłali wszystko w jednej paczce - to teraz też tak się nie da i pojedynczo będzie wysyłane tą śmieszną pocztą, bo nie  ::)
Twój komiks jest lepszy niż mój

MaLeKrSkr

  • Gość
Odp: JPF
« Odpowiedź #635 dnia: Pt, 10 Grudzień 2021, 09:45:51 »
Ja w jednym zamówieniu zamówiłem JoJo, Dragon Balla i Pięść Gwiazd Północy. Zapłaciłem za Paczkomat. Przedwczoraj dostałem JoJo i Dragon Balla Paczkomatem, a wczoraj informacja, że Pięść będzie wysłana pocztą. Jakby nie mogli tego razem wysłać tym bardziej, że to jedne zamówienie było, a Pięść dostali już wcześniej. Gdyby nie twarde oprawy dawno bym ten sklep olał.

Offline Rodrigues

Odp: JPF
« Odpowiedź #636 dnia: Pt, 10 Grudzień 2021, 09:47:54 »
Mam wrażenie, że oni mają spore problemy kadrowe i się zwyczajnie nie wyrabiają.

Online xanar

Odp: JPF
« Odpowiedź #637 dnia: Pt, 10 Grudzień 2021, 09:56:13 »
Ale mi nie zależy na czasie, ja chciałem żeby mi wysyłali to kurierem, bo tak to musze na tą śmieszną pocztę chodzić po każdą książkę i stać w jakiś kolejkach a czy oni mi to wyślą tydzień, dwa, czy trzy po premierze to mi to wszystko jedno, to nie jest towar pierwszej potrzeby.

I jeszcze im napisałem, że mogliby zrobić jakieś filtrowanie w tym sklepie, żeby były widoczne same twarde oprawy w sumie ten sklep tylko od tego jest, wszystko na miękko można raczej kupić gdzie indziej.

A jak im zareklamowałem jedną książkę, to mi napisali, że wyślą mi to z tą Gwiazd Północy, czyli jednak da się wysłać parę książek w jednej paczce  ::)

Podejrzewam, że oni mają taki przemiał aktualnie "jakieś złote czasy JPF", że im się nie chce bawić w jakieś kompletowanie paczek, tylko wysyłają wszystko na bieżąco.

Nadal nie wiem czemu nie mogą tych twardych opraw więcej wydrukować i dać do innych sklepów, przecież to się sprzeda.
« Ostatnia zmiana: Pt, 10 Grudzień 2021, 09:57:47 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline KubciO

Odp: JPF
« Odpowiedź #638 dnia: Pt, 10 Grudzień 2021, 10:56:49 »
Nadal nie wiem czemu nie mogą tych twardych opraw więcej wydrukować i dać do innych sklepów, przecież to się sprzeda.
To akurat proste. Więcej pieniędzy ze sprzedaży bezpośrednio ze swojego sklepu.

Online xanar

Odp: JPF
« Odpowiedź #639 dnia: Pt, 10 Grudzień 2021, 11:06:49 »
Aż tacy chciwi są  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Crono

Odp: JPF
« Odpowiedź #640 dnia: Pt, 10 Grudzień 2021, 11:29:57 »
Mam wrażenie, że oni mają spore problemy kadrowe i się zwyczajnie nie wyrabiają.
Tylko te ich problemy to już chyba ponad rok trwają. W tamtym roku mieli w grudniu taki zator, że miesiąc czekałem na przesyłkę:)

Offline Alexandrus888

Odp: JPF
« Odpowiedź #641 dnia: Pt, 10 Grudzień 2021, 13:37:24 »
Przecież jest wyodrębniona kategoria z twardymi oprawami ::)

Offline radef

Odp: JPF
« Odpowiedź #642 dnia: Pt, 10 Grudzień 2021, 13:50:29 »
Nadal nie wiem czemu nie mogą tych twardych opraw więcej wydrukować i dać do innych sklepów, przecież to się sprzeda.
Przecież cały myk polega na tym, że twarde oprawy są dostępne tylko w przedsprzedaży i tylko w sklepie Mangarden tak, aby JPF otrzymywał z tego całość pieniędzy i miał je już z góry. Cały model biznesowy tego typu wydań polega właśnie na takiej, a nie innej dystrybucji.
A tak nawiasem mówiąc - to wcale na Mangarden największymi bestsellerami są twarde oprawy, ale zwykłe mangi JPF. Ceny nieraz najlepsze, a także najczęściej największa oferta.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Online xanar

Odp: JPF
« Odpowiedź #643 dnia: Pt, 10 Grudzień 2021, 13:50:57 »
Przecież jest wyodrębniona kategoria z twardymi oprawami ::)

Gdzie ty to widzisz ?

« Ostatnia zmiana: Pt, 10 Grudzień 2021, 14:01:00 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Konrad

Odp: JPF
« Odpowiedź #644 dnia: Pt, 10 Grudzień 2021, 13:58:42 »
Gdzie ty to widzisz ?
Zakładka MANGA -> J. P. F. twarda oprawa
Albo ten link:
https://mangarden.pl/pl/menu/j-p-f-twarda-oprawa-2044.html