Autor Wątek: JPF  (Przeczytany 176130 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: JPF
« Odpowiedź #645 dnia: Pt, 10 Grudzień 2021, 14:04:56 »
Mh, nie wpadłbym na to, że mając na górze zakładkę PRE-ORDER musze wejść jakby od tyłu, żeby móc zobaczyć tylko twarde oprawy  ::)
Dzięki.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline KubciO

Odp: JPF
« Odpowiedź #646 dnia: Pt, 10 Grudzień 2021, 14:08:26 »
A tak nawiasem mówiąc - to wcale na Mangarden największymi bestsellerami są twarde oprawy, ale zwykłe mangi JPF. Ceny nieraz najlepsze, a także najczęściej największa oferta.
Nie no, kiedy oni mają najlepsze ceny? Najkorzystniej w przypadku mang, w kwestii cen, niezależnie od wydawnictwa, wypada Gildia. Większość premierowych tomów z rabatem 30%, Studio JG chyba 20%. Wydawnictwa w swoich sklepach sprzedają po cenie okładkowej. No, chyba że ktoś weźmie jakąś zbiorczą przedpłatę w yattcie, to wtedy te rabaty są. Jeżeli jednak ktoś kupuję na bieżąco większą liczbę mang, to tylko Gildia.

Offline radef

Odp: JPF
« Odpowiedź #647 dnia: Pt, 10 Grudzień 2021, 15:00:45 »
Nie no, kiedy oni mają najlepsze ceny? Najkorzystniej w przypadku mang, w kwestii cen, niezależnie od wydawnictwa, wypada Gildia. Większość premierowych tomów z rabatem 30%, Studio JG chyba 20%. Wydawnictwa
Mówisz o premierowych, a ja mówię o starszych tytułach. A w przypadku starszych tytułów, to najlepszą ofertę i najlepsze ceny zazwyczaj (pomijam jakieś dni targowe) ma Mangarden.pl.
Np. zobaczmy sobie Dragon Balla Kolorowego.
Gildia - 1. tom, ni ma, 2. tom, 35,70 zł
Mangarden - oba tomy po 32,84 zł
Już nie wspomnę, że nie kojarzę kiedy, poza promocjami wyprzedażowymi, np. takie MegaMangi były w niższej cenie na Gildii niż na Mangarden.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Offline amsterdream

Odp: JPF
« Odpowiedź #648 dnia: Pt, 10 Grudzień 2021, 17:22:02 »
Mnie najbardziej dobija, że wszystkie preordery ślą pocztą polską przesyłkami nierejestrowanymi. W Mangastore jak zamawiasz coś w twardej to są inne opcje darmowej wysyłki (np. paczkomaty).

Offline xanar

Odp: JPF
« Odpowiedź #649 dnia: Pt, 10 Grudzień 2021, 17:57:56 »
Przecież można dopłacić 30% wartości książki i wybrać kuriera  ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline michał81

Odp: JPF
« Odpowiedź #650 dnia: Pt, 10 Grudzień 2021, 19:03:52 »
Mnie najbardziej dobija, że wszystkie preordery ślą pocztą polską przesyłkami nierejestrowanymi. W Mangastore jak zamawiasz coś w twardej to są inne opcje darmowej wysyłki (np. paczkomaty).
Jest możliwość wysyłki paczkomatem, zarówno w Mangastore jak i Mangarden.

Offline R~Q

Odp: JPF
« Odpowiedź #651 dnia: Pt, 10 Grudzień 2021, 21:03:41 »
Mnie najbardziej dobija, że wszystkie preordery ślą pocztą polską przesyłkami nierejestrowanymi. W Mangastore jak zamawiasz coś w twardej to są inne opcje darmowej wysyłki (np. paczkomaty).
Akira "jest" kurierem

Offline amsterdream

Odp: JPF
« Odpowiedź #652 dnia: So, 11 Grudzień 2021, 00:02:30 »
Jest możliwość wysyłki paczkomatem, zarówno w Mangastore jak i Mangarden.
W tym pierwszym sklepie za darmo, w tym drugim za dopłatą.

Offline michał81

Odp: JPF
« Odpowiedź #653 dnia: So, 11 Grudzień 2021, 07:39:32 »
W tym pierwszym sklepie za darmo, w tym drugim za dopłatą.
Zamawiałem Eden w przedsprzedaży 3 pierwsze tomy i była tylko darmowa opcja przez pocztę, ale jak napisało się emiala przed wysyłką to nadawali za darmo paczkomatem, bez żadnej dopłaty.

Offline amsterdream

Odp: JPF
« Odpowiedź #654 dnia: So, 11 Grudzień 2021, 09:01:23 »
Teraz są paczkomaty od razu do wyboru.

Offline czytelnik

Odp: JPF
« Odpowiedź #655 dnia: So, 11 Grudzień 2021, 13:18:22 »
Teraz są paczkomaty od razu do wyboru.
Nie ma darmowego paczkomatu do wyboru dla preorderów. Wyłącznie poczta polska jest gratis.

Offline xanar

Odp: JPF
« Odpowiedź #656 dnia: So, 11 Grudzień 2021, 13:31:38 »
mangastore - przy preorderze na Eden 4 na twardo wszystkie cztery opcje wysyłkowe są za 0 zł.
mangarden - tylko Poczta Polska przesyłka nierejestrowana ekonomiczna jest za 0 zł (naprodukowałem się wcześniej na ten temat)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline amsterdream

Odp: JPF
« Odpowiedź #657 dnia: So, 11 Grudzień 2021, 17:02:15 »
Nie ma darmowego paczkomatu do wyboru dla preorderów. Wyłącznie poczta polska jest gratis.

Przy tych droższych preorderach w twardych oprawach wysyłka paczkomatem też jest gratis. Tylko w tych tańszych nie ma.

Offline czytelnik

Odp: JPF
« Odpowiedź #658 dnia: So, 11 Grudzień 2021, 18:01:54 »
Przy tych droższych preorderach w twardych oprawach wysyłka paczkomatem też jest gratis. Tylko w tych tańszych nie ma.
Mówimy o mangarden.pl?
Wybrałem Last Order 8 za 68 zł. Nie tylko nie pojawił się darmowy paczkomat, ale zniknęła opcja poczta gratis. Może mylisz darmowe dostawy po przekroczeniu kwoty zakupów. Tylko pierwsza przesyłka będzie do paczkomatu. Reszta zostanie wysłana pocztą listem zwykłym. A ponieważ sklep nie czeka z wysyłką tylko wysyła na bieżąco to jest problem.

Offline amsterdream

Odp: JPF
« Odpowiedź #659 dnia: So, 11 Grudzień 2021, 18:16:37 »
Nie, ja mówię o Mangastore, to sklep wydawnictwa Kotori. Mangarden to sklep JPF. Myślałem, że po przebudowie sklepu dadzą w końcu darmowy paczkomat czy to do droższych preorderów czy chociaż większych zamówień, ale dalej jest tylko kurier albo poczta polska - przesyłka nierejestrowana. Nie cierpię zarówno pierwszej opcji jak i drugiej.
« Ostatnia zmiana: So, 11 Grudzień 2021, 18:21:03 wysłana przez amsterdream »